Sevgililer Günü 14 Şubat

:asigim: Herkesin sevgililer gunu kutlu olsun
B6E_sevgililer_gunu_2.jpg

valentinekittylove.gif
sevgililergunu10030pw6.jpg

animation2cizgifilmlitv7.gif

Hayatımızın kolaylaşması adına anlamlı bir takvim sayfası, tarihte bir ilkin gerçekleştiği gün: alexander graham bell 1876'da telefonu icat etti.
yemişim sevgililer gününü...

Hayatımızın kolaylaşması adına anlamlı bir takvim sayfası, tarihte bir ilkin gerçekleştiği gün: alexander graham bell 1876'da telefonu icat etti.
yemişim sevgililer gününü...

Supersin.....aynen.....hic isim olmaz....!!!!:umursamaz:

Bu 14 Şubat benim için öyle anlamlı ki kızlar. ılk kez sevgililer günümü kutlayacağım :) Sevgiliden hediye almaktan çok sevdiğiniz birinin varlığı bile sizin için tek başına bir hediye gibi... Ancak yine de özel günün benim için anısı olsun diye erkek arkadaşıma klasikten çok farklı bir hediye seçtim. King marka Styler Saç Kesme makinesi aldım hepsiburada.com'dan. Duymasın ama ileriye yatırım yapıyorum :))

Avrupa’nın lider düşük tarifeli havayolu şirketi easyJet’in 13 Avrupa ülkesinde gerçekleştirdiği sevgililer günü anketine göre, bu özel günde sevgililer, Türkiye’de romantik akşam yemeklerini, Fransa’da erkeklerin evde sevgilileri için yemek pişirmesini, Finlandiya’da ise arkadaşlarla birlikte kutlanmasını tercih ediyor.

easyJet Kurumsal İletişim Müdürü Oliver Aust yapılan araştırma hakkında “28 ülkeye servis vermekte olan bir şirket olarak farklı ülkelerde ki alışkanlıkları ve gelenekleri karşılaştırma konusunda pek çok markaya göre daha şanslıyız. Sevgililer günü konulu araştırmamızda 13 ülkede bu özel günün nasıl kutlandığını ve ne gibi farklıların söz konusu olduğunu ortaya çıkarmaya çalıştık. Sonuçlarda şaşırtıcı olmayan bazı verilerin yanısıra ülkeler arasında ciddi farklılarda dikkati çekiyor” dedi.

Kadınlara verilen hediyeler incelendiğinde neredeyse her ülkede mücevher, çiçek ve çikolatanın en ön sırayı çektiği görülürken, Finlandiya’da spada özel bir seansın, İsrail’de kuzeye kısa bir tatilin, Hollanda’da ise başbaşa sauna keyfinin en çok tercih edilen hediyeler arasında olduğu belirlendi.

İngiltere, Fransa, Almanya, Polonya ve Hollanda’da mücevher yanısıra iç çamaşırı hediye etmekte tercih edilirken, Türkiye ve İngiltere’de oyuncak ayıcıklar ve kalp şeklinde balonlar da sevgililer gününün vazgeçilmezleri arasında. Bu özel günde sevgilisine en çok kart yazan ülke ise İngiltere.

easyJet’in araştırmasına göre erkeklere alınan hediyeler ise daha kısıtlı. Parfüm, çikolata ve kitap genelde seçilirken, Fransa’da bileklik ve saatte tercih ediliyor. Danimarka ve Macaristan’da ise erkeklere hediye almak pek alışıla gelmiş bir gelenek değil.

easyJet’in sevgililer günü araştırması kapsamında incelenen 13 ülke; Almanya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İngiltere, İsrail, İtalya, Macaristan, Polonya ve Türkiye’dir.

kalp.jpg

Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun
Yaşamınızdan Sevgi Hiç Eksik Olmasın a.s.

içten bir kucaklama en güzel hediyedir.sevgililer gününüz olsun.sevdiğiniz hep yanınızda olsun.

:asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim:
1675.jpg
6096.gif

:asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim:
6108.jpg

Son düzenleme:
1675.jpg
6096.gif

6108.jpg

:asigim::asigim::asigim:
zuzum bayildim
sevgi dolu yüregine ve emegine saglik
:asigim::asigim::asigim:

benim için hiç anlamı olmadı bugünün... sevgilim varken de anlamsızdı... durup dururken hediye alsa daha iyi değil mi ; sırf kalıba uymak için alınan hediyeler...

dün arkadaşımla karar verdik ; sevgilimiz olduğu yıllarda bile bugünü kutlamayacağız kaydirigubbakcemile3

benim için hiç anlamı olmadı bugünün... sevgilim varken de anlamsızdı... durup dururken hediye alsa daha iyi değil mi ; sırf kalıba uymak için alınan hediyeler...

dün arkadaşımla karar verdik ; sevgilimiz olduğu yıllarda bile bugünü kutlamayacağız kaydirigubbakcemile3

Aynen canim !alkisalkisalkis

kendimi bildim bileli kutlamam
hayatımda duydugum en saçma ''özel gün''şakkıdı
böyle ellerinde gül olanı falan görünce cok
komik geliyor bana ya:smiley-cool:

X