20 lik Diimi ektirdim fakat!

sewengirl

Kuru Boya
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
759
0
kızlar 20 lik dişimi çektirdim yalnız diş yeri oyuk kaldı 1 ay olmadı daha ve bu sefer yiyeceklerde o boşluğa kaçıyor zamanla düzelecekmi bu damak diş yeri yoksa bölemi kalacak

Bende 3 tane kök dişimi cektirdim aynen benimde boşluk var haliyle :) Ama ben agustostta tel taktırıyorum boşluklarım dolcak sanada gecmis olsun :)

kesınlıkle duzelıyo gecmıs olsun canım bende cektırdım yerınde dumduz oldu bıle:)..

ben de sağ tarafta alt ve üstteki yirmilik dişlerimi çektirdim üstteki hemen hemen kapandı ama alttaki boşlık henüz kapanmadı....zamanla kapanır sanırım...

aslında pek acı çekmedim ben birde şişlik falan olmadı soran arakdaşım
bu arada kapanmasına sevindim ya :) yoksa yirmiliklerin bi zararı yoktu bana yiyecek kalıyo temizlemesi zor diye çektirdim, bir boşluk kalınca boşluğa kaçıyor bu sefer yemekler eee ne anladım diyordum :)
ne kadar zaman alıyor peki? kızlar
eskisi gibi oluyor dimi yiyecek kaçamayacak kadar yani

biraz zaman aliyo ama düzeliyo,
birkac ay oldu benimkiler cekileli henüz düzeliyo yerleri.

hiç merak etme eskisi gibi oluyo ama en az 6 ayda kapanıyodu sanırım. 3 tane gömük yirmilik çektirdim de ordan biliyorum. daha da 1 tane var :KK43:(

arkadaşlar bu 20lik dişlerle ilgili yaşanmış kötü şeyler okudum forumlardan. acaba siz hangi hastanelerde yaptırdınız ben istanbul anadolu yakasında oturuyorum ve bu işi problem yaşamadan halletmek istiyorum...

X