oyun havası oynamak

ladyrosy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Mart 2011
791
54
kızlar konuyu nereye açacağımı bilemedim umarım yanlış yere açmamışımdır konuya geliyorum ben hiç oyun havası oynamayı bilmiyorum 20 yaşındayım doğru düzgün ne düğüne gitmişliğim ne de çıkıp ortaya oynamışlığım vardır bende alışmadığımdan heralde diyorum ama özeniyorumda güzel güzel oynayanlara bendemi bi kabalık var nedir??Neler yapabilirim bende sizler gibi güzel güzel oynamak istiyorum önerilerinizi bekliy:21:orum ...

oyun havası derken mesela memleket neresi ne tarzdan bahsediyosun ona göre önerilerde bulunabilirim

ankara namık oğuz yılmaz normal klasik oyun havası pek ayrıntı bilmediğimden idare etceksiniz artık çat pat anlatabliorum derdimi

İstanbulda İsen; Bana Takıl Sadece 3 Gün Fazla Değil..
Bak Görürsün Kapı Gıcırtısına Bile Oynarsın..:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

bende çok severim oynamayı valla ankaralıyım zaten oyun havası oynarız onun dışında da görüpte yapmadığım bişey kalmadı bak canım ne yap biliyomusun aç video izleme sitelerinde oyun havalarını insanların oynadıkları videolar olsun bunlar onlara bakarak hareketleri yapmaya çalış yapman gerek tek şey ritim tutturabilmek sen ağır bir oyun havasında hızlı haraket edersen olmaz müziği duy adımlarını ona göre at çok basit aslında öyle illa oynayacağım diye de kendini hırpalayıp hızlı hızlı oynama

bana burdanda bikaç bişey öğretseniz okadar makbule geçerki anlatamam

burdan nasıl öğretebilirim onu düşünüyorum.... sen benim başta söyledikleirmi bi dene bakalım uygula olmadı başka bi çözüm bulalım olmaz mı

yeri gelince hanım yeri gelince fingir fingir olmak lazım o yüzden öğrenmek lazım böle şeleri...:)

aaaa alınırım ama bak ben oynarım çokta severim ama öyle fingirdeyerek oynadığımı kimse görmez gayet usturuplu hanım hanımcık oynarım hemde babacığımla ee napalım ankaralıyız

burdan nasıl öğretebilirim onu düşünüyorum.... sen benim başta söyledikleirmi bi dene bakalım uygula olmadı başka bi çözüm bulalım olmaz mı

cnm ağzına sağlık çok güzel anlatmışsında bakıorum videolara genelde pavyonda oynayan tipler höldür höldür ben doğru düzgün hanım hanım oynayan bi video hiç bulamadım gözüne çarparsa banada sölede ordan bakim sana zahmet bide başka önerebiliceğin bişey varmı??

rica ederim canım o ablalara bakma sen başka video buluruz sana ben bi bakıyım link atarım zaten onlar oyun havası oynamıyo başka bişey onlar.. önerebileceğim söylediğim gibi müziğe ayak uydurman lazım ve görerek öğrenebilirsin anca ayak hareketlerini falan kollar zaten sabit parmaklar şıkır şıkır :KK60:

aaaa alınırım ama bak ben oynarım çokta severim ama öyle fingirdeyerek oynadığımı kimse görmez gayet usturuplu hanım hanımcık oynarım hemde babacığımla ee napalım ankaralıyız

cnm fingir fingir derken aklımda kötü bişey yoktu yanlış anlama yani kadın gibi kıvrak anlamında söledim yoksa odun gibi oynmak var bide güzelce oynamak war demek istediğim buydu

1. Dügün buldunmu, cik ortaya. Ayy ben bilmem, utanirim, oynayamam yok. Oynamazsan ögrenemezsin :KK66:
2. Ilk baslarda bir saga bir sola arda birde 2 adim öne iki adim arkaya gitmen yeterli. Oynadikca müzigin ritmine göre hareket edersin zaten.
3. Oynarken baskalari nasil oynuyor izle. Ordanda bir iki figür kaptinmi. Oldu da bitti masallah.

4. Pratik yapmak icinde bol bol dügün tv, flash tv falan izle, gec karsisina tv nin oyna.

Oooh yandan :)

X