İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

hiç sevmediğim şey..hem görüntü olarak çirkin ve komik buluyorum hemde hiiç rahat değil...heves edip almıştım bi ara kullanamadım öyle duruyor :1closedeyes:

Bence rahatsız bir çamaşır, üstelik tanga daha çok belli oluyor. Ben tanga giyenleri hemen anlarım.Külodum belli olmasın diye giyiyorlar ama tanga da belli oluyor.Ama benim bir kuzenim var hayatta normal külot giyemez, tangayla rahat ediyor.Hiç normal külodu yok.Tercih meselesi.

Nasıl tanga daha çok belli ediyor ya:) olur mu öyle şey:) Kenarları kalın olan tanga modelleri var. onlardansa dediğin ona yapacak bişey yok ama ince çok rahat modeller var. giyemem diyen arkadaşlara sesleniyorum belli bir süreden sonra alışıyorsun.

iç çamaşırı çekmecemin %90 nını oluşturur tanga.. seviyorum, bence rahatsızlık vermiyo..

Valla tanga komik olur demişsiniz;ama o yağlı olunca oluyor

Yani kilo alınca sumocu gibi görünür insan

Ama normal şartlarda güzeldir ya çekicidir.

Kocacım çok sever mesela :)))

neden giymesin ki insan?
çok rahat bence alışmayan insan tabi rahat edemez ama alışınca çok rahat geliyo

regli gnlerim haricinde etek giymiyceksem birde hep tanga giyerim rahat ve iz yapmıyor benimde iç çamaşırlarımın çğu tanga :)

ya içime bişey kaçmış gibi,çok rahatsız oluyorum,alışamadım....

çok uzun yıllar tanga giydim. çok rahattım. sonra üşütme gibi bir durumum oldu. acaba tangadan mı dedim. slip giymeye başladım. şimdi kumaş pantolan giymeye başlamak zorundayım.devlete geçiş yapıyorum. tekrardan alışmaya çalışıyorum ama yok olmuyor. daha önce nasıl giymişim ,, ağlıycam neredeyse.. 5kg aldım. popom eskisi gibi değil haliyle.. ondan mı acaba diyorum.. şu kgları vereyim ,, gene de giyemezsem ne yapıcam bilmiyorum.o slip izi ile gezeceğime hiç kumaş pant. giymem daha iyi.. :KK37:

Ben de deneyeyim dedim bir gün hep tangayla gezdim ama yok rahat edemedim sürekli rahatsız oldum bir daha da giymedim. Bir de tanga giyince akıntım fazla oldu gibi ya o yüzden hep normal külot giyerim günlük. Ama ilerde evlenince filan giyebilirim bazı zamanlar ama günlük kullanım için tercih etmem gibi geliyor.

Ben hiç giymedim ama arkadaımdan duydum,sivilce çıkıyormuş hep poposunda,doktordasıkan iç çamaşırları giyme,hatta tanga giy demiş :kk77::KK52:

)
kişiden kişye gör deiğişiyor
ama herşeye rağmen rahat ben seviyorum

kim ne amacla gıyerse gıysın o herkese gore degısır ama su bı gercek kı tanga gıymek cok rahat:)

bende regl dönemleri haricinde tangayı sıklıkla tercih edenlerdenim, nedenine gelince, kendimi hem daha rahat hem daha sexı hissetmem ayrıca önwmli bir neden daha çalışırken rahat olabilmem açısından genellikle tercih ettiğim tayt veya kumaş pantolonlarımda slip iç çamaşırlar iz yapıyor ortaya kötü ve tahammül edemediğim çirkin bir görüntü çıkartıyor

çekici hissetmek için

Çok seviyorum ve giyiyorum.
Aynaya baktığımda kendimi daha güzel hissediyorum.
Daha kadınsı daha çekici geliyor.
Delimiyim neyim:)

Tabi tanga giymek için güzel bi vücut lazım kilolu bayanlarda hiç hoş durmuyor...
Ve ayrıca çok fazla selüliti olanda da pek hoş durduğu söylenemez..
Neyse sade ve hoşuma giden bi jartiyer takımı görsem ondan da alıcam :KK30:
Yaşasın seksi olmak :KK17:

o gün dışarıya çıktıgını diğer iç çamaşırların pantolonda iz yapıp belli oldugu için, iz yapmayan bi iç çamaşırı tercih ettiğini söyleyip kıvırıverseydin hemen :)

ben sıklıkla giyiyorum özel gecelere demiycem evlendikten sonra her gece özel oluyo çünkü :KK1: sebebine gelince daha hoş bir görüntü oluşuyor, ama günlük kullanımını sevmiyorum slip kadar rahat edemiyorum çünkü ...

canım okudum cevap yazdım umarım yardımcı olabilmişimdir, bu arada adım yazgül değil canımcım :KK16: yakamoz demek istedin galiba :KK71:

bende seviyorum tangayı. evde oldugum zaman genellikle tanga giyerım. bana göre rahat bir camasır.

X