Piercing, Hızma Kulak Kıkırdağını deldiren var mı?

kızlar ben kıkırdağı tabancayla bir gumuscude deldirdim deldirirken sogutucu sprey sıktılar hiç acısı yok.ilk gunlerde de acısını hissetmedim ama daha sonradan uzerine yatamıyorsun yanlıslıkla elin değince sacin falan değince cok aciyor ama kupeyi cıkardıktan sonra acısı pek olmuyor.ilk gunler iltahap akıyor azcık kanıyor kupe değişince falan şişiyo.ama geçiyor sonradan :) güzel bence korkacak pek bir şey yok :)

Kızlar ben de uzun süredir deldirmek istiyorum ama kıkırdakta bi sorun olursa çok tehlikeli dediler bi sene falan acısı gecmıyo diyenlerden dolayı biraz tırstım ama delerken uyusturucu olunca pek acımaz gibime gelıyo .Emin oldugum bi yer de yok burda eğer ANKARADA deldiren varsa adres verebilir mi bana güvenilir temiz bi yer?

valla kızlar bende iki hafta önce kadar deldirdim kıkırdağımı hiç acımadı delerken zaten hem krem sürdüler hem sprey sıktılar. bir gümüşçüde deldirdim güvendiğim bi yerdir. arada sızlıo ama hemen bepanthen merhem sürüyorum geçio ayrıca ne oynattım ne her gün bakım yaptım :KK70: siz yapın yine benim gibi olmayın ama çok rahat yani bence hoş gözüküyor :)

sabah deldirdim kızlar çok dayınılmaz bir acı değil ama sızlıyor, biraz bephanten sür dedi deldirdiğim kadın sürdüm, arada da çeviriyorum, gerçekten güzel duruyor bi de benim kulaklarım büyüktür biraz:KK9::KK55:

ben kulak kıkırdagımı deldiirmek ıstıyorum fakat bazı yerlerde acısı cok oluyo die duydum lutfen bişi yazın bn acıdan cok korkarım gercekten o kadr cok acıyomuuu..deldrenlerden bilgi almak ıstıyorumlaelaelaelaelae

ben kıkırdağı deldirdim, çok ahım şahım bir acı yaşamıyorsun korkarak yaptırmıştım ben de ama sızlıyor baya baya bir süre. küpemi takınca da yanma hissediyordum yatarken batıyordu takmasam kapanır derken kapandı gitti:KK9: ama o kadar acımıyor sızlama oluyor dediğim gibi bide tatlı bi kaşıntı

bugün 2 gün oluyor deldireli.

Gerçekten artık acısını sadece oraya dokununca hissediyorum, geceleri yatmakta da sorun yok dikkat ediyorum tabi ki ama iyileşiyor. Bugün duş aldım duştan çıktıktan sonra peçeteyle kulağımın suyunu aldım sonra bephenten sürdüm mis gibi :KK16: Ağrı acı problem değil bence dövme değil ki bu geri dönüşü olmasın çıkarınca anında kapanıyor yaptırmak isteyenler ertelemesin bence içinizde kalmadan gönül rahatlığıyla yaptırın. ben İstanbul Anadolu yakası Beykozda 5 liraya yaptırdım.:KK76:

ben kulak kıkırdagımı deldiirmek ıstıyorum fakat bazı yerlerde acısı cok oluyo die duydum lutfen bişi yazın bn acıdan cok korkarım gercekten o kadr cok acıyomuuu..deldrenlerden bilgi almak ıstıyorumlaelaelaelaelae

canim ben de deldirdim heralde 1 sene olcak baslarda hic aci hissetmedim sadece kizarda zaten benim aci reseptorlerim ölmüş:-) sonralari ama ara ara acidi ve yanında beze gibi bisiy cikti ama sonra koptu gitti simdi halen bile takip cikarmalarda aciyo 2 seneye bisiyi kalmaz heralde :p

Son düzenleme:
ya bayanlar bende dün ani bir kararla yakın arkadaşımla deldirdim fakat üzerine yatamıyorum çok acıyor sizce bir problrm mi var.???

ya bayanlar bende dün ani bir kararla yakın arkadaşımla deldirdim fakat üzerine yatamıyorum çok acıyor sizce bir problrm mi var.???

ben 2.5 yıl önce kıkırdağımı deldirdim. öncesinde göbeğimi de deldirmiştim. ancak kıkırdak ağrısı bambaşka idi. o yüzden çok normal endişelenmeyin. şuan görüntüsünü beğenmiyorum, gereksiz geliyor ancak aylarca acı çekmişken kıyamıyorum çıkarmaya :KK61:

ben 2.5 yıl önce kıkırdağımı deldirdim. öncesinde göbeğimi de deldirmiştim. ancak kıkırdak ağrısı bambaşka idi. o yüzden çok normal endişelenmeyin. şuan görüntüsünü beğenmiyorum, gereksiz geliyor ancak aylarca acı çekmişken kıyamıyorum çıkarmaya :KK61:
ya aslında acıması normal geldi ilk başta ama arkadaşım onca hiç acı olmadığını söyleyince korktum açıkcası...Teşekkür ederim cevabınız için:KK36:

arkadaşlar ankara kızılayda kıkırdağı deldirebileceğim güvenilir bir yer söyleyin lütfeeeeen :)

Ben dedirtelim 5 yıl oldu sanırım. Değinirken acı hissedilmiyo pek ama sonrası kötüydü gerçekten. Delirdirdiğim yer fena şişmişti ve kıpkırmızıydı. Ne kadar sürede iyileşti hatırlamıyorum. Tavsiyem çok uzun süre takmayın ara ara çıkartın. Ben hiç çıkartmıyodum bi süre sonra kulağımın şekli değişti Öne doğru eğildi şimdi takmasam ne fayda olan oldu.

kıkırdağımı deldireli 5 gün oluyor gerçekten hiç bir sorunum yoktu ağrı iltihap gibi birşey olmadı deldirdiğim yerde 3 gün sonra küpeyi çıkart dediler bende çıkartım başka bir küpe taktım küpe sahte küpe ve bayağı ağır kulağımla biraz oynadım başka küpe takmaya çalıştım felan bahsettiğim küpeyle uyudum sabah uyandığımda baya bi ağrı vardı küpeyi zor çıkardım kulağımdan şuan ilk deldirdiğim küpeyi geri taktım ama baya ağrı var dayanılmıcak gibi değil ama yinede agrıyor sizce ne yapmalıyım görünürde bi iltihapta yok

kıkırdağımı deldireli 5 gün oluyor gerçekten hiç bir sorunum yoktu ağrı iltihap gibi birşey olmadı deldirdiğim yerde 3 gün sonra küpeyi çıkart dediler bende çıkartım başka bir küpe taktım küpe sahte küpe ve bayağı ağır kulağımla biraz oynadım başka küpe takmaya çalıştım felan bahsettiğim küpeyle uyudum sabah uyandığımda baya bi ağrı vardı küpeyi zor çıkardım kulağımdan şuan ilk deldirdiğim küpeyi geri taktım ama baya ağrı var dayanılmıcak gibi değil ama yinede agrıyor sizce ne yapmalıyım görünürde bi iltihapta yok
Geçmiş olsun canım,şimdi nasılsın?

Ben deldirdim hiçbir sorun yaşamadım 3.gün duşumuda aldım. Sadece duştan sonra kurutma makinesiyle kurutun ve oynamayın elinizi değmeyin.
İlk gün biraz yanma oldu ama üstüne yattığımda hiç acımadı doktorunuza sorup deldirirsniz daha iyi olur kulak yapısına göre değişir durum.

Eklentiler

• IMG_20160909_132139.jpg
    IMG_20160909_132139.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 106
X