ilgisiz koca

sevgisizkaldim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2010
28
1
kocam bana karsi cok ilgisiz ve beni hic kiskanmiyor.cinsel birlikteligimiz de yok yillardir.zaten yatakta da hep bencil davranirdi,hemen olsun bitsin diye kendini cok düsünürdü.en özel zamanlar degilmi bu yatak odasi iliskisi? kendi doyuyormuydu bilmem ama ben hic doymadim,hic birzaman ön sevisme olmadi,uzun uzun vakit gecirmedik yatakta,bir an önce olsun bitsin de kurtulayim der gibiydi hep.ilk yillarda da bosaldiktan sonra hemen kacardi yanimdan banyoya lavaboya wc ye.bana sarilmazdi sevmezdi,oksamazdi rahatlatmazdi.isini bitirip kaybolurdu.zaten son yillarda ev arkadasi gibi olduk.ya kizlar ben hic olmadim biliyormusunuz,buda benim erkegim deyip sirtimi rahat rahat yaslayamadim hicbirzaman.sadece cinsel iliski degil benim derdim.genel olarak bana ve bize ilgisiz.hep o annesi yüzünden biliyorum.yillarca gizli gizli igneleyip durdu.iste sonuc bu,kina yaksin bitarafina simdi.biz hep ikinci hatta ücüncü planda kaldik.baskalari öncelikliydi hep.ALLAH EVLATLARIMIZI KIYMET BILEN INSANLARLA KARSILASTIRSIN VE ALLAH KORKUSU OLAN VICDANLI INSANLARLA.:1no2:

Yaşınızı bilmiyorum ama anlattıklarınıza göre uzun yıllar süren bir sıkıntıdan bahsediyorsunuz...
Evlilikte sorunlar çözülmeyince maalesef çığ gibi her geçen gün biraz daha büyüyor..
O yüzden zaten problemin çıkış noktası olmayınca hemen boşanmayı öneriyorum.. Çünkü ileride hem boşanmak daha zor oluyor hem de daha çok yıpranıyoruz yok yere...
Şu saatten sonra eşiniz sizden iyice uzaklaşmış.. Ne diyeyim; Allahım yardımcınız olsun inşallah..
.

bazen sabırlı olmak da yetmiyor zamanla yerini çözülemeyen sorunlara ve artık sabrında tükenmesine sebep oluyor.
sizinde böyle olmuş sanırım artık sabır kalmayınca herşey daha dayanılmaz oluyor.
Allah yardımcın olsun umarım bir çıkar yol bulursun.

kaynanam cift karakterli malesef,ogluna diger yüzünü asla göstermez,zaten kocamda annesini bir ilah gibi görür hic laf ettirmez hemen kavga cikarir. ben evlendim almanya ya gelin geldim,evim ayri idi.evlendikten 1 ay sonra kayinpederim öldü ve kaynanam ogluna sanki kocasiymis gibi sahiplendi.evliligimiz asla iki kisilik olmadi. birbirlerine asiri derecede baglilar.bu bize cok zarar verdi ama onun annesi bir ilah..ve kocam bunu farkina varacak olgunlukta degil hala.annesi söz konusu ise akan sular duruyor.ben bir erkekle degil bir oglan cocugu ile evlenmisim kizlar..cok zor böyle yasamak.

kaynanam cift karakterli malesef,ogluna diger yüzünü asla göstermez,zaten kocamda annesini bir ilah gibi görür hic laf ettirmez hemen kavga cikarir. ben evlendim almanya ya gelin geldim,evim ayri idi.evlendikten 1 ay sonra kayinpederim öldü ve kaynanam ogluna sanki kocasiymis gibi sahiplendi.evliligimiz asla iki kisilik olmadi. birbirlerine asiri derecede baglilar.bu bize cok zarar verdi ama onun annesi bir ilah..ve kocam bunu farkina varacak olgunlukta degil hala.annesi söz konusu ise akan sular duruyor.ben bir erkekle degil bir oglan cocugu ile evlenmisim kizlar..cok zor böyle yasamak.

tamam eşiniz annesine çok bağlı olabilir... zor olsa da idare edilebilir bir durum... yatakodasında bile size karşı bencil davranmasının sebebi veya bahanesi olamaz ama bence...

bende kaynananin yatakodasinda onemli bir rolunun olacagini sanmayanlardanim,
kaynanalik yaptigi asikar, fakat esinizde bitiyor olay kanimca. Sonucta cocuk degil, etki altinda kaldi diyelim (annesinin) NEREYE KADAR?? bu konuyu konusmali , eger simdiye dek denemediyseniz tabi.
ilgisizligi evliliginizin basindami basladi? yoksa sonradanmi??
Allah yardimciniz olsun, zor bir durum, fakat icli disli konusmaniz lazim.

arkadaslar direk olarak tabiki etkileyemez yatak odasini ama birike birike birike zamanla sogudu belkide benden,1 yil degil 3 yil degil,15 seneden söz ediyorum ben.bu birikimler yasanan stresler tabiki yatak odasinida etkileyecek.nerden baslasam anlatmaya bilmiyorumki okadar sanssiz talihsiz seyler yasadimki.ama bize ve bizim mahremiyetimize saygi duyulmadi ve kocamda buna göz yumdu,sessiz kaldi.iste sonuc.buz gibi bir evlilik ve masum iki cocuk.aksam zamanim var tüm detayi yazacagim buraya.oldugu gibi objektif...

arkadaslar direk olarak tabiki etkileyemez yatak odasini ama birike birike birike zamanla sogudu belkide benden,1 yil degil 3 yil degil,15 seneden söz ediyorum ben.bu birikimler yasanan stresler tabiki yatak odasinida etkileyecek.nerden baslasam anlatmaya bilmiyorumki okadar sanssiz talihsiz seyler yasadimki.ama bize ve bizim mahremiyetimize saygi duyulmadi ve kocamda buna göz yumdu,sessiz kaldi.iste sonuc.buz gibi bir evlilik ve masum iki cocuk.aksam zamanim var tüm detayi yazacagim buraya.oldugu gibi objektif...

anliyorum...
allah yardimciniz olsun.
ayrilmayi hic dusundunuz mu?

...ve siz de onun sessizliğine göz yumdunuz ki 15 sene dile kolay az bi süre de değil tüm bunlara katlandınız......
işte benim tahammül edemediğim bu, neden kendinize bu eziyeti yaptırıyosunuz dediğiniz gibi 1 yıl değil 3 yıl değil; 15 yıll....

bencede kayınvalidenizin yatakodasına kadar etkili olacağını sanmıyorum.15 sene diyorsun arkadaşım bu 15 sene içinde neler yaşadın inan çok merak ettim.
ayrıca mahremiyetimize saygı duyulmadı derken anlayamadım .:uhm:

kocam bana karsi cok ilgisiz ve beni hic kiskanmiyor.cinsel birlikteligimiz de yok yillardir.zaten yatakta da hep bencil davranirdi,hemen olsun bitsin diye kendini cok düsünürdü.en özel zamanlar degilmi bu yatak odasi iliskisi? kendi doyuyormuydu bilmem ama ben hic doymadim,hic birzaman ön sevisme olmadi,uzun uzun vakit gecirmedik yatakta,bir an önce olsun bitsin de kurtulayim der gibiydi hep.ilk yillarda da bosaldiktan sonra hemen kacardi yanimdan banyoya lavaboya wc ye.bana sarilmazdi sevmezdi,oksamazdi rahatlatmazdi.isini bitirip kaybolurdu.zaten son yillarda ev arkadasi gibi olduk.ya kizlar ben hic olmadim biliyormusunuz,buda benim erkegim deyip sirtimi rahat rahat yaslayamadim hicbirzaman.sadece cinsel iliski degil benim derdim.genel olarak bana ve bize ilgisiz.hep o annesi yüzünden biliyorum.yillarca gizli gizli igneleyip durdu.iste sonuc bu,kina yaksin bitarafina simdi.biz hep ikinci hatta ücüncü planda kaldik.baskalari öncelikliydi hep.ALLAH EVLATLARIMIZI KIYMET BILEN INSANLARLA KARSILASTIRSIN VE ALLAH KORKUSU OLAN VICDANLI INSANLARLA.:1no2:

slm öncelikle kandiliniz mübarek olsun..
tek derdi cinsellk değil demişsiniz ama sadece cinsel yönden olan sorunlarınızı anlatmışsınız yani yorum yapabilmek için (haddim değil ama) diğer sorunlarınızdan da bahsedin biraz akşam vaktim var demişsniz umarım çözüm bulursunuz en azından yazıp rahatlarsınız..

bencede bir kaynananın yatak odasına kadar karışacağı ihtimali zayıf bencede herşey birikerek bu duruma gelmiştir bide 15 sene az değil bencede bence eşinizde biraz bencil vede bazı şeylerin arkasına sığınıyor Allah hakkınızda hayırlısını versin
ayrıca herkesin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin

arkadaşım benimde diğer arkadaşlar gibi aklıma ilk gelen bir kayınvalde nasıl yatak odasına kadar bu kadar etkili olabilir bencede bunun altında başka nedenler varmış gibi geliyor bana ahh kardeşim madem 15 yıl çok uzun neden çektin bu kadar bu kayınvaldeyi ve kocayı yazık değilmi sana neyse deteyı bilmiyorum o yüzden fazla bişey yazamıyorum hakkında hayırlısı olsun inş bundan sonra:nazar::nazar:

güzelimyatakta sen biraz kendini düşünüp aktif olsan eşin kızarmı sana o bilmiyordur belki biraz senin uğraşman gerek çünki başaka evli arkadaşlarımlada konuşuyoruz aslında bunları konuşmay sevmiyorum ama sana üzüldüm ondan yazdım

X