Cinsel ilişki sırasında kanama

saskxixnkxixz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
2
0
Merhabalar,
Ben 19 yasında evli bir bayanım eşimle korunmuyoruz ve en son 2 hafta önce adet dönemimin son günüde birlikte olduk.
Buna rağmen iki gün önce cinsel ilişki sırasında koyu kırmızı kanamam oldu 2 saat sürdü,acı ve ağrı hissettim.
Acaba kanamanın bebek düşürme gibi bir ilgisi yoktur değilmi yani 2 haftada hamile kalma gibi bir ihtimal olabilirmi?

Birde esim içimde et gibi birşey olduğunu söylemişti bu ne olabilir?

Simdiden teşekkür ederim.Sağlıcakla kalın..

bence de hemen doktora görünmelisin, düşük ile ilgili olduğununu sanmam ama enfeksiyon olabilir.

İlişki sırasında bende de kanama oluyordu ve doktora gittim . ilk zaman ameliyat sonrası olduğu için iç yara olduğunu düşünmüştük ama değilmiş. 3 aylık sorunma iğnesi vurdurmuştum adet olmuyordum o kanamanın adet kanamasını olduğunu söylemişti doktorum ama benim durumum biraz farklı. sne genede bi doktora git hiç bir şey sağlığımızdan önemli değilyerimseniben

hayatım cinsel ilişkiden sonra eger kanama varsa sanırım yara oldugu için oluyor birde aynısanırım miyomlarda etki ediyr ama sana en dogru bilgiyi tabikide bir dr verirzaten sen kararını vermişsin yerimseniben

selam saskin kiz
bende 20 yasindayim, evliyim. Sana bir sorum olacakti cinsel iliskide ve sonrasinda agrin oluyor mu? benim esimde bana icimde et gibi birseyin oldugunu söyledide o yüzden soruyorum...

evet canım bencede en kısa zmaanda dr gitmelisin.belki reglinin devamıdır belkide başka bişeydir.inşallah bi sorun yoktur geçmiş olsun hayatım ....

benimde içimde vajinanın arka duvarından öne doğru bi çıkıntı bi et parçası vardı.önce internetten araştırdım sonra doktora gittim. rektum sarkması(rektosel) varmış. sürekli kabızlıktan, doğumdan sonra falan oluyormuş.ilk oluştuğu zamana göre daha bi büyüdü öne doğru geldi ama dikkat ediyorum özellikle kabızlığa ve tuvalette ıkınmamaya böyle idare ediyorum.ben hiç doğum yapmadım bunun hamile kalmaya ya da doğum yaparken bi soruna neden olmayacağını öğrenince rahatladım.

Adetin son günü diyorsunuz hamile değilsiniz...
Adet döneminde ilişki çok sağlıksız, her türlü mikroba açıksınız...

X