Saç Rengi ve Saç Boyama siyah saçı evde açmak için ne önerirsiniz.....

o zaman bi kutu yeterli olacaktır size.. mümkünse bi arkadaşınızdan yardım alın derim ben yinede.. sürekli kontrol edin aıcıyı sürdükten sonra elinizle boyayı bi kısım sıyırarak.. istediğiniz rengi yakaladığınızda yıkarsınız Kutunun üzerindeki süreler her sacta aynı sonucu vermiyor cünkü.. eğer kızıl tonlarında istiyorsanız cok fazla bekletmeyin boşa hem sacınız yıpranır hem üste boya yaptığınızda kızıl cabuk akan bi renk olduğundan alttan sarılar cıkar hemencik.. gerci palette acıcı en fazla fosforlu bi turuncuya kadar acabiliyo okadar da korkmaya gerek yok diğer orieller kadar kuvvetli değil..

ilk boyadığım renk palette sonbahar kızılıydı ancak saçım iki renk olunca siyah kısmını açıp ardından palette büyülü kızıl ile boyamak istiyorum sonbahar kızılına göre daha koyu... $394_buyuk.jpg

ewett.. dün bir cesaret saçımı açmayı denedim.. saçlarım ince telli olduğu için 35dak fazla tutmadım ama yıkadığımda ancak gün ışığında belli olacak kadar açılmıştı... :KK43:
şimdi tekrar açıcı sürmek istiyorum ama acaba ne kadar beklemeliyim? saçıma bir zararı olur mu?

Benim de saçlarım siyah her nekadar başka renkler kullansamda bir türlü gitmedi diplerim 6 cm kadar rengi açık ama diğer yerleri kop koyu Kabartma tozuyla bende denedim biraz aktı ama saçı kazık gibi yapıyor bütün kuaförler ayrı birşey söylüyor yinede garanti vermiyor yinede denicem 120 tl arası istiyorlar genelde ama ben tanıdık biryer buldum 45 tl halledicem ama saçlarım yarısını kestimek zorundayım evde kendim yapmaya risk cesaretim yok lanet olsası siyah gitmiyor 1 yıldır kurtulamadım psikolojim bozuldu artık daha önceden saçlarımı komple biryerde boyadım aptal kuför yüüzne saçlarım simsiyah oldu 1 yıldır kurtulamadım siyah gitmiyor eski sarı röfleli saçlarımı özledim doğrusu siz siz olun siyah saça özenmeyin bu hafta kuförde denicem umarım kurtulurum

merhaba ben bu işlemi 10 a yakın kişide uyguladım hep olumlu sonuç verdi.Röfle setiyle(yoğun saç açıcı değil ama baya bildiğin röfle seti) saçlarının boyalı kısmını güzelce boya.diplerden 3 parmak falan bırak çnkü kendi saçların çok çabuk açılıyor bu sefer onlar bembeyaz olur ne renge boyasan yine diplerin açık kalır.saçlarını güzelce hepsi yeterince ıslanacak şekilde boya ve bekle.Zaten 10 dk da bile ne kdr açıldığını göreceksin,kontrollü git istediğin kadar açılması için kontrol et.en fazla 30 dk bekle.sonra yıka bu arada saçlar çok çirkin bir turuncu olacaktır.onunda üzerine küllü kumral boyadınmı bak görceksin saçların eeeen fazla 20 tl ye nasılda açılmış.:KK42:

kızlar yardım ediin...saçımı yeşil kınalıyken palette ile açmıştım şimdi saçımda kahve rengi hint kınası var ve ben sarı tonları istiyorum..oryalle mi açmam gerek yoksa renk açıcılar işimi görür mü.

kızlar benimde saçlarım çok fena durumda bundan 1 sene önceki doğal aralarındaki ışıltılı saçlarımı cook özlüourm...azonce kuaförden cıkıp eve geldim...doğal saç rengim küllü kahve...saçlarımı koyu kahve yapıcam dien kuaför siyaha boyadı..1 sene bekledim..haliyle 15 cm falan sacımın doğal rengi geri kalanda siyah duruordu...sonra bugun kuaföre gittim ve sonuc hüsran...saçının doğal rengini ellemeden siyah boyayı akıtıp kendi saç renginle geçisi saglıcaz dendi,..neise başta kendi saçıma dokunulmadan saçlarım acıldı..siyahtan kurtuldum..derken..birbaktım sacımı komple boyadılar kendi saçımdan daha koyu kaç kere dedim..dip boya yaptırmak istemıorum diye..geçiş sağlamak için dediler sonra koyu oldu aralara açıcı surduler tekrar geçiş saglama için güya...baktılar çok acıldı yıkarken bidaha boya yaptılar..suanda saçım kızıl,siyah,karamel,sarı her ton renge sahip,,upuzundur saçlarım yıprandıda...ağlamamak için zor duruorum..bikaç gün sonra tekrar gidicem hataları düzelticekmiş..ve verdiğim parada 300tl..kendim yapsam daha az kötü yapardım diebiliorum:/ sadece fotograflarını cekmeye kalbim dayanırsa çekip koyucam kızlar:)

Son düzenleme:
ya bi yardım edin lütfen..saçımda hint kınası var ve ben doğal bi sarı istiyorum..lise 2ye gidiyorum..yeşil gözlü ve beyaz tenliyim çocukluğumda sarısınmısım ve mavi gözlü..sonradan gözlerim yeşil saçlarımda kahve olmuş..yani güzel bi sarı tonu bulabilirsem doğal gözükebilir..şimdi bana yardım edin nolur..hint kınasını nasıl açıcam oryali nasıl kullanıcam ve oryali yıkadığımda ne renk bi saçım olur turuncu mu yoksa sarı mı..saçımı açtııktan sonra hangi renge boyamalıyım ki turunculuk filan kalmasın..saçımda en ufak bi kızıllık dorelik görmek stemiyorum sadece doğal duran bi sarı olsun..boya gibi gözükmesin..daha sonra saçımın rengi çok güzel oldu diyelim diplerden çıkan koyu rengi nasıl halledecem..planım şu üstüste iki üç defa kolestonla açim ardından bi kez oryal yapim turunculuklar gitsin diye ve biraz daha açılsın diye küllü platine boyayim ardındanda güzel bi sariya boyayim örn küllü açık sarı yada küllü açık kumral..daha doğal durması için balyaj yada gölge yapmam gerekirmi yada ben hiç uğraşmiyim gidim saçımı erkek trası kısacık kestirim sonrada saç açıcı spreylerle filan mı açim..ha ne dersinizz

saçımı evde açmış biri olarak kesinlikle evde açmamanı öneririm çok düzensiz açılıyor bazı yerler koyu bazı yerler açık üstelik saçlarım yandı aradan 3 yıl geçmesine rağmen hala bunun cezasını ödüyorum güzelim saçlrım gitti yerine yıkayınca lastik gibi sünen süpürge saçlar geldi...sana tavsiyem sakın evde deneme kuaföre git ve düşük volümlerle açtır ve iyi bir kuaföre git çünkü her kuaför yapamıyor

selam arkadaşlar saçlarımı 7 8 ay önce siyaha boyadım ama şimdi çok sıkıldım saçlarımda oldukca uzun 15 cm falan saçım uzadı kumral kendı saçım.....35 cm falanda boya simsiyah çok kötü gözüküyor kuaföre gittim saçımı açmak için 120 tl istedi ee o kadarda vermek istemiyorum evde nasıl açabilirim yada siyah boyayı nasıl akıtabilirim fikri olan yada saçını evde açmış olan varsa lütfen yorumlarınızı yardımlarınızı bekliyorum
Benimde saçlarım siyahtı açmak için çok uğraştım palette yoğun renk açıcısınıda denedim ama daha kötü oldu bazı yerleri sapsarı bazı yerleri turuncu bazı yerleri de hiç açılmadı bence deneme derim ben son çareyi kuaförde buldum malesef

Benimde saçlarım siyahtı açmak için çok uğraştım palette yoğun renk açıcısınıda denedim ama daha kötü oldu bazı yerleri sapsarı bazı yerleri turuncu bazı yerleri de hiç açılmadı bence deneme derim ben son çareyi kuaförde buldum malesef

Aynen sana katiliyorum arkadasm benmde saclarm siyahti kendm ewde actm rengarenk oldu..para wermiyim diye ugrasirken yine gittm kuaferde duzelttm iki iki masraf oluyo hic deneme bencede direk kuafore git ama bazilari yuksek volmle aciyo onu iyi arastr benmki 40 volmle yawas yawas acti hic yiprnmadi :KK37:

kızlar bende canım kızıl saçımın üzerine mavi-siyah boya kullandım ama şimdi toz açıcıyla açmak niyetindeyim ince telli saçlarım toz açıcı dediğimiz şey oryal mi oluyor ? sizce çok yanar mı saçım yardımcı olun lütfen ??

kızlar saçlarım mavi siyahti, once kendim evde c vitaminiyle biraz actım fakat olmadı sonra palettenin açıcısını aldım, yine kendim uyguladım. ama sonuc büyük hüsrandı saçımın hem rengi mahvoldu hemde o kadar çok yıpratti kiii.. üstelik dalgalı açılmıştı hemen kuafore gittim ve saçlarımı toplayabildği kadar topladı. ben de burda yazılanlardan gaza gelip yapmaya kalktım ama saçlarımı mahvettim. size tavsiyem kesinlikle bi uzman yardımı alın. baskasında işe yarayan sizde yaramayabiliyor...

merhaba kızlar ben bundan 4 ay öncesinde saçımı ışıltılı kahve ve sıcak çikolata rengine boyadım ama saçlarımı 1 yıl öncesinde siyah boya yapmıştım saç rengim baya açılmıştı siyah renk tamamıyla akmıstı yani . bu renklere boyayınca saçım boyasız olan yanı normal kendı saç rengime döndü şimdi saçımı kahve tonlarında boyatmak istiyorum ( açık kahve tonları ) Ama tutmaz diye endişeleniyorum kuaför baya bir ücret karşılığında yapacağını söyledi ben evde yapmak istiyorum ama saç rengimi açmaktan korkuyorum yanar diye . AÇICILAR HAKKINDA BİR BİLGİM YOK NASIL KULLANABİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM . Sevgilerle ...

merhaba kızlar ben bundan 4 ay öncesinde saçımı ışıltılı kahve ve sıcak çikolata rengine boyadım ama saçlarımı 1 yıl öncesinde siyah boya yapmıştım saç rengim baya açılmıştı siyah renk tamamıyla akmıstı yani . bu renklere boyayınca saçım boyasız olan yanı normal kendı saç rengime döndü şimdi saçımı kahve tonlarında boyatmak istiyorum ( açık kahve tonları ) Ama tutmaz diye endişeleniyorum kuaför baya bir ücret karşılığında yapacağını söyledi ben evde yapmak istiyorum ama saç rengimi açmaktan korkuyorum yanar diye . AÇICILAR HAKKINDA BİR BİLGİM YOK NASIL KULLANABİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM . Sevgilerle ...
Eğer saçınızın yarısı boya yarısı kendi saçınız ise evde boyamanız çok riskli çünkü açık renk boya kendi saçınızda güzel tutup boyalı kısımlarda daha kötü bir hal alıcak düz bir renk çıkmaz birkaç yıkamada akıp ortadan çizgi çekilmiş gibi renk farkı olur. Açıcı olayına hiç girmeyin derim kendiniz daha önce tecrübeniz yoksa yine aynı şekilde kendi saçınız daha temiz sarıya açılıp boyalı yerler turuncu kötü bir sarı olur. Boyalı kısımları yüksek volümle açmak gerekir iki üç seferde bu da daha önce bu işlemleri yapmadıysanız kopup saçınız elinizde kalabilir saçınızın neye nekadar dayanacağını bilmediğinizden dolayı. Boyanın renginin açılıp kendi saç renginizde görünmesi önemli değil sonuçta bir boya var saçınızda ve dipten çıkanlarda boyasız kendi saçınız. Risk almadan işinde iyi olan bir kuaföre gidin sizin için daha uygun olur

kızlar bende canım kızıl saçımın üzerine mavi-siyah boya kullandım ama şimdi toz açıcıyla açmak niyetindeyim ince telli saçlarım toz açıcı dediğimiz şey oryal mi oluyor ? sizce çok yanar mı saçım yardımcı olun lütfen ??
Evet toz açıcı denilen şey kesinlikle oryal. Benim saçlarımı kökten yaktı . 3 numara kestirdim. İlk açmada etkisini zararını az anlarsın . 2. Açmada saçlar kavruluyor . Kökten kopuyor. Konu sahibi 5 yıl önce sormuş ama açıcı tozlu boyaların zararının bilinmesi için yazdım.

X