acil kizlar.yakaladim:(

butun bunlarin farkina 1 ruj izimi sebep olmus yani ruj izi olmasa ne olacakti ?

yahu biriyle tokalasirken deymistir olamazmi :KK23:

sana katılıyorum twetym..
geçen gün masamdan hızlı kalkınca dikkatsizliğimden arkadasa tosladım.

allahtan bayandı çünkü direk ruj ve fondoten oldu kızın gömleği..:KK1::KK1:

butun bunlarin farkina 1 ruj izimi sebep olmus yani ruj izi olmasa ne olacakti ?

yahu biriyle tokalasirken deymistir olamazmi :KK23:

nasıl bir zihniyet bu, senin eşin birileriyle tokalaşırken hep ruj izli gömlekle geliyor eve sanırım, e sende normal karşılıyorsundur mutlaka olur mu öyle şey yaa :KK47: ben asla affetmezdim, ihanet evliliğin temelini sarsar ve asla hiç bir şey eskisi gibi olamazzz ...

Son düzenleme:
sana katılıyorum twetym..
geçen gün masamdan hızlı kalkınca dikkatsizliğimden arkadasa tosladım.

allahtan bayandı çünkü direk ruj ve fondoten oldu kızın gömleği..:KK1::KK1:

Evet iste oluyo bazen öyle yani hersey olabilir diye dusunuyorum,
sen iyi kurtarmissin erkek olsa karisi gorse yandiydin :KK9:

nasıl bir zihniyet bu, senin eşin birileriyle tokalaşırken hep ruj izli gömlekle geliyor eve sanırım, e sende normal karşılıyorsun sanırım :KK47: ben asla affetmezdim, ihanet evliliğin temelini sarsar ve asla hiç bir şey eskisi gibi olamazzz ...

Hanimefendi benim yorumum sizi ilgilendirmiyor ben konu sahibine cevap yazdim,
zihniyetimi sorgulamakta size dusmez,
siz bana kocan ruj iziyle geliyor eve diyede filan itaam edemezsiniz haddinizi bilin !!!
insani yorum yaptigina pisman ediyorsunuz...

nasıl bir zihniyet bu, senin eşin birileriyle tokalaşırken hep ruj izli gömlekle geliyor eve sanırım, e sende normal karşılıyorsundur mutlaka olur mu öyle şey yaa :KK47: ben asla affetmezdim, ihanet evliliğin temelini sarsar ve asla hiç bir şey eskisi gibi olamazzz ...

tanımadığınız adamın ihanetinden nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz..

affetmezdim falan durun bakalım yaptığı kesin değilki..
yapmayın ya bebek var ortada konu sahibi bile emin değilki

tanımadığınız adamın ihanetinden nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz..

affetmezdim falan durun bakalım yaptığı kesin değilki..
yapmayın ya bebek var ortada konu sahibi bile emin değilki

aynen ortada birsey yok asarim keserim,
konu sahibi gelip olurda yanlis anlamisim mevzu suymus derse ne diyecekler acaba.

ah pardon gunahini almisiz:KK37:

Sorulariniza cvp verim dün dukkanda kablo cekecem diye geldi ustunu degisti (isyerinde resmi giymesi gerekio) spor pantolon beyaz gomlek giydi. Gitmeden dus aldi sacini basini yapdi gece 1de geldi Ruj lekeleriyle. siz Ne dusunurdunuz.

Gelismeleri soracak olursaniz demin geldi hic konusmadik On dakka cocukla oynadi ustunu degisti cikti gitti.berbere felanda gitmis. Ince montunuda aldi belliki disarda biyerde olcak . Serefsiz

erkekler böyle işte hiç birşey olmamış gibi vur kapıyı cık git kadın evde kafayı yesin düşünsün ,ne söylenir bilemiyorum ki ayrılmak çözüm mü zira ben kimseye kolay kolay ayrıl demem diyemem işin boyutunu bilmiyorsun üzülme

Sorulariniza cvp verim dün dukkanda kablo cekecem diye geldi ustunu degisti (isyerinde resmi giymesi gerekio) spor pantolon beyaz gomlek giydi. Gitmeden dus aldi sacini basini yapdi gece 1de geldi Ruj lekeleriyle. siz Ne dusunurdunuz.

Gelismeleri soracak olursaniz demin geldi hic konusmadik On dakka cocukla oynadi ustunu degisti cikti gitti.berbere felanda gitmis. Ince montunuda aldi belliki disarda biyerde olcak . Serefsiz

Arkadasim basta ayrintiyla anlatmiyorsunuz sonra yazip siz ne dusunurdunuz diyorsunuz..
Böyle anlatirsan bizde dusunuruz birseymi var diye ama,
esim geldi beyaz gomlek giymisti ruj lekesi vardi dersen herseyi dusunebilme hakkina sahibiz..

Neden sormadin ? nereye gidiyorsun demedin mi ?

Arkadasim basta ayrintiyla anlatmiyorsunuz sonra yazip siz ne dusunurdunuz diyorsunuz..
Böyle anlatirsan bizde dusunuruz birseymi var diye ama,
esim geldi beyaz gomlek giymisti ruj lekesi vardi dersen herseyi dusunebilme hakkina sahibiz..

Neden sormadin ? nereye gidiyorsun demedin mi ?

Anlattim canim herseyi ayrintili sayfalarda. Gozunden kacmisdir belki. Sorma firsati vermedi zaten ben oyuncak topluyodum pijamasini giyiyo sandim. Bide bakdim montu elinde ustunu desmis kapiyi carpti gitdi. Beynim durdu gercekden allahim

Anlattim canim herseyi ayrintili sayfalarda. Gozunden kacmisdir belki. Sorma firsati vermedi zaten ben oyuncak topluyodum pijamasini giyiyo sandim. Bide bakdim montu elinde ustunu desmis kapiyi carpti gitdi. Beynim durdu gercekden allahim

Sayfalara goz gezdirdimde hep sanki ortada bir kadin varmis gibiyide yorumlar inceledim inceledim gelisme yoktu yani yazdiysan kusuruma bakma bir arkadas fena skti canimida..
aksam geldiginde kizmadan yargilamadan sakinca konus bence cunku sen bagirdikca o inat edip cevap vermeyip susar bence :KK31:INSALLAH tahmin ettigin gibi bir durum degildir ALLAH YARDIMCIN OLSUN INSALLAH(AMIN):nazar:

Aramamki evde duracak olsaydi cocugunu aglatmazdi arkasindan . Ne hali varsa gorsun. Yapsin guzelce planlarini. Sahitlerini hazirlasin. Adam dava acacak . Guzelce karimla konusim olay icin cozum bulayim demez hanzo Gitsin bakalim

ne davası ya o mu haklı sanki off sinir oldum sana slında yapmadım etmedim diye yalvar yakar olması af dilemesi gerekmez mi şaştım kaldım.Gece gelmeyecek mi 9 milyon ırakmış sabah için galiba

arasan nerdesin diye??

cevap vermezmi??

Konu sahibi neden arasın ki ben anlamadım?

Adam ALDATMA ŞÜPHESİYLE eşinin tarafından suçlanıyor.

Giyinip kuşanıp tek laf konuşmadan kapı vurulup gidiliyorsa PİŞMAN DEĞİL,KORKUSU YOK,GERİ ADIM ATMAYACAK,UZLAŞMA ARAMIYOR demektir.

Güvendigi bir şey var demek ki?

Ya konu sahibi bir şey yapamaz diye boş veriyor hani demiş ya kim akıl veriyorsa diye?

Gurur yapacak taraf o değil ki?

Bence bu kadar AYMAZLIK ancak yaşanan şeyin zirvesiyle alakalı.

Tanıdıgım biri aldatılmış ögrenince adamla yüzleşmişti kadın,tehdit ve hor görülmeyle karşılaştı o an...Sonra üzerinden aylar geçince anladı adam.Bin pişman yalvar yakar af diler hale

geldi.Ama ilişkinin özellikle seks alışverişinin en ateşli oldugu zaman erkegin gözü bir şey görmüyor.Hakkı olup olmadıgını düşünmez halde oluyor.Kendini güçlü ve herşeyi yapar halde görüyor.

Sonradan iş işten geçince süngüsü düşüyor bunların.

Bence arama arkadasım kendini daha çok ezdirtme...Varsa yapılacak açıklama kendisi yapsın,temizlensin,arınsın,aklansın senin gözünde ...Bu ne vurdumduymalık,ne rahatlık ???

X