Aşılama aşılamada crınone jel kullananlar........

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
E

EU2

Ziyaretçi
ben ilk 3 aşılamamda progestan hap kullanmıştım...doktorum bu sefer bu sefer crınone jel verdi sizce hangisi daha etkili......ve kullanırken tüpün tamamını boşaltabiliyomusunuz

canım ben tüp bebek tedavisinde kullandım bu jeli.açıkçası hapının mı yoksa jelinin mi daha etkili olduğunu bilmiyorum.tüpün tamamı boşaltamamıştım bende ama zaten prospektüsündede yazıyor hepsi boşalması gerekmiyor diye.

merhaba canım ben aşılama yaptırmadım henüz klomen tedavisindeyim yumurtalık takibi yaptırdım ve crınone jel kullanıyorum pazar günü bitiyo haptan daha çok etkiliymiş jel direk rahme uygulandığı için yalnız bende size bişey sorcam bu jeli kullanınca göğüsleriniz hassaslaştımı benimkiler çook acıyo dokunamıyorum...

oh oh ne güzelmişbu jel işi ya arkadaşlar nereye boşatıyonuz bu jeli bende 2kez aşılama oldum bize niye iğne veriyolar özel bi durumdamı veriliyo yoksa herkezdede kullanılıyomu

o kadar da iyi değil arkadaşım yaa vajinaya hergün aynı saatte uygulanıyo benim bildiğim kadarıyla hamilelik oluşursa bebeğin rahime daha kolay tutunmasını sağlıyomuş ben şu an kullanıyorum paketin içinde 15 aplikatör var vajinanın içine sıkıyoruz hergün inşallah faydasınıda görürüz...

o kadar da iyi değil arkadaşım yaa vajinaya hergün aynı saatte uygulanıyo benim bildiğim kadarıyla hamilelik oluşursa bebeğin rahime daha kolay tutunmasını sağlıyomuş ben şu an kullanıyorum paketin içinde 15 aplikatör var vajinanın içine sıkıyoruz hergün inşallah faydasınıda görürüz...

tiwiti sağolcanım bilgi için ya bide çatlatma iğnesi oluyomusunuz çatlamayada faydası yoktur herhalde

canım çatlamaya faydası varmı onu bilmiyorum bana dr vermedi çatlatma iğnesi bu ay 3 yumurtam oluştu bakalım nolucak sonuş sen ne zamandır bebiş istiyosun...

merhaba canım ben aşılama yaptırmadım henüz klomen tedavisindeyim yumurtalık takibi yaptırdım ve crınone jel kullanıyorum pazar günü bitiyo haptan daha çok etkiliymiş jel direk rahme uygulandığı için yalnız bende size bişey sorcam bu jeli kullanınca göğüsleriniz hassaslaştımı benimkiler çook acıyo dokunamıyorum...

canım ya bende iki gün önce aşılama yaptırdım ve iki gündür kullanıyorum benimdegöğüslerim hassalaştı acaba ondanmı oluyo bak şimdi merak ettim.....

galiba ilaçtan kaynaklanıyo neslihancımmm yaaa bende hamişlik belirtisi diye sevinmiştimmmmmmmm

galiba ilaçtan kaynaklanıyo neslihancımmm yaaa bende hamişlik belirtisi diye sevinmiştimmmmmmmm

hımmmmmm....öylemiymiş gerçi benim için çok erkendi hamilelik belirtisi olarak yani....nerden öğrendin peki...

biyerden öğrenmedim canım sadece tahmin ediyorum inşallah yanılıyorumdur ama adetinine daha çok olupta göğüsleri acıyan ve hamiş olduğunu öğrenen kızlar var burada senin adetinin kaçıncı günü benim 18.günü ve acayip acıyo uçları dokunamıyorum şiş....

biyerden öğrenmedim canım sadece tahmin ediyorum inşallah yanılıyorumdur ama adetinine daha çok olupta göğüsleri acıyan ve hamiş olduğunu öğrenen kızlar var burada senin adetinin kaçıncı günü benim 18.günü ve acayip acıyo uçları dokunamıyorum şiş....

canım benimde 13. günüm yani çok erken bende şimdi baktım göğüslerde hassasiyet yaparmış:KK43:((

hadi yaaa boşuna sevindik desene:KK43:((((

canım çatlamaya faydası varmı onu bilmiyorum bana dr vermedi çatlatma iğnesi bu ay 3 yumurtam oluştu bakalım nolucak sonuş sen ne zamandır bebiş istiyosun...

canım ben 4yıldır istıorum ama yok olmadı 2kez asılama oldu sımdı bıraktık yumurlaman cok iyi insallah bu ay hamiş olursun

canım ben 4yıldır istıorum ama yok olmadı 2kez asılama oldu sımdı bıraktık yumurlaman cok iyi insallah bu ay hamiş olursun
teşekkür ederim canım rabbim seninde gönlüne göre versin hayırlısıyla alalım meleklerimizi kucaklarımızaa.s.

Sslm Bende Crinone Jel Kullandim Ama Aşilama Evresinde Değil Gonophen Hap Vermişti Dr.2 Kutu Kullandim Ama Faydasi Olmadi
şimdi Gittiğim Dr.başka Yeni Başladik Aşilama Yapilacak Ocak Ayinda Bilmiyorum Bu Verirmii.............

canlarım bende aşılama yaptırıdm ama doktorum ne aşılma sonrası hap verdi neden jel???bende bi acayiplik var yaaa

canlarım bende aşılama yaptırıdm ama doktorum ne aşılma sonrası hap verdi neden jel???bende bi acayiplik var yaaa

canım ben ilk 3 aşılamamda progestan hap kullandım ..bu sefer doktorum vajinal jel verdi.....belki senin ihtiyacın yoktur hemen telaşlanma.....

X