Evime geldiğimde mis gibi koku olması icin ne yapmalıyım ?

sudeyoncaa

pozitif ol..
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
1.249
17
38
Ben 5 aylık evliyim aslında şuan cok titizim temizlik çok sık yapıyorum ama ben evimin dışardan geldiğimde cok güzel kokmasını istiyorum. Benim evimin kokusuda güzel ama bazen havasız gibi bazen farklı bazende güzel. Ben bazı bayanların evine girdiğimde cok güzel kokuyor anlamadım ne yapıyorlar ?

evin güzel kokması temiz anlamına gelmez yalnız bunu böyle düşünme..
ben şahsen çok kokulu olmasından çok içerinin temiz havasının olmasına dikkat ederim,bunu da evi sürekli havalandırarak sağlamaya çalışıyorum..
Glade ler var top gibi onlardan eve 2 yada 3 tane koyabilirsin ben öyle yapıyorum eve hoş bir koku yayıyor.

Evinin güzel kokmasini istiyorsan, iyi bir ürün var, bildigim kadariyla türkiyede 'de var. Air wick , beyaz bir kutu, içine ilacini koyuyorsun (deoderanta benziyor) ve istedigin gibi ayarliyorsun. Ister 9, ister 15, ister 30 dakika. Dakikasi geldiginde otomatik parfüm atiyor. Ben misafir geldiginde kullaniyorum. Isine yarar diye dûsünüyorum. a.s.

çok hoş kokulu tütsüler var, ben de onlardan kullanıyorum, kokusu belli bir süre sonra kalıcı olmaya başlıyor evde..

kesinlikle şiddetle "air wick elektrikli" tavsiye ediyorum ben evde sürekli bunu kullanıyorum.
bende parfüm ve oda kokularını çok seviyorum ve bunun içinde ciddi para döküyorum salonumda, yemek odamda ve koridorda mutlaka vardır.
eve girdiğim de çok güzel kokuyor evim ha bi de vanilya kokularını tercih ederimyerimseniben

sabahları her yeri havalandırmakla başlıcaksın öncelikle ve ilaydanın dediği air wick alıcaksın üzerinde beyaz çiçekli olan koku harika onu salonuma koydum ben ayrıca da gladelerden (fişe takılanlardan) evin iki yerine daha fişe takıyorum onların da üzerinde beyaz çiçek olan var yasemin olabilir harika kokuyolar hatta anneme almıştım onunkinin markası air wick onun kokusu daha güzeldi bir de perdelere kumaşlara sıkılan yumoşun spreyi var ondan da sıkıyorum perdelere halılara koltuklara :dance: kafayı yedim resmen :roflol: ama evim çok güzel kokuyo şakkıdışakkıdı

teşekkürler yani sonuç olarak temizlikle alakalı bişey değil galiba. Bende diyodum cok temizlik yapıyorum ama niye güzel kokmuyor.. Airwick bendede var bende misafirler geldiginde acıyorum ama şimdi içimden geldi açtım :) şu perdelere koltuklara sıkılan yumoşun spreyimi var o nasıl acaba bide onu denicem. Bende koku manyagıyım evim çok güzel koksun istiyorum yaaaaaaaa :)

Bende tam aksine kokulardan midem bulanıyor. Eşim sıkar oda parfümünden gledelerden ama ben dayanamıyorum, bazen acaba bende astım mı var diyorum.
Gülşahın dediği gibi evi havalandırmak çok daha ferah bir ortam sağlıyor.Basık kokuları teneffüs etmektense mis gibi temiz havayı yeğlerim...

sık havalandırmak+yumoş oda spreyi mükemmel sonuç veriyo.apartmanda henüz evime gelmeyen komşular bile soruyolar hangi kokuyu kullanıyoun diye.kapının önünden geçerken kapı açık olursa dikkatlerini çekiyomuş.gerçekten yumoşun oda spreyi hem çok hafif hem kalıcı tavsiye ederim.

Ayyy hanımlar şimdi uyandım şu yumoşun oda spreyini almak için sabah olmasını bekledim akşam hep aklımdaydı :) biran önce almak ve sıkmak istiyom leke yapmıyo dimi perdeye koltuga felan sıkınca

bende bio belindanın oda sprey'ni kullanıyorum lekede yapmıyor çok güzel kokuyor dolaplarımın içine bile sıkıyorum :kahve:

bende yumoş odaspreyinikullanıyorum her gele soruyor güzel kokulu ve kalıcı kötükokuları yok ediyor uzun sürede gidiyor fiatıda ekonomik

Ayyy hanımlar şimdi uyandım şu yumoşun oda spreyini almak için sabah olmasını bekledim akşam hep aklımdaydı :) biran önce almak ve sıkmak istiyom leke yapmıyo dimi perdeye koltuga felan sıkınca

yok yok canım hiç leke falan yapmıyo rahatlıkla kullan a.s.

yumoşun oda spreylerinin çeşitleri varmı? Eğer varsa hangi kokuyu tavsiye edersiniz? Bende evin güzel kokmasına bayılıyorum

yumoşun oda spreylerinin çeşitleri varmı? Eğer varsa hangi kokuyu tavsiye edersiniz? Bende evin güzel kokmasına bayılıyorum

tatlım geçen gün promosyon ürünü olarak bir ürüne bantlamışlar denedim harika kokuyor ve koltuklarına,perdelerine sıkabilirsin çiçek kokulu olanı gerçekten güzel..:enbuyukkk:

Eşimin oda kokularına karşı biraz hassas. Hemen tıkanıyor.
Bende burdaki bir arkadaşın dediğini yaptım.
Yumuşatıcı sprey şişesine koydum üzerinede azıcık su.
Heryer mis.

evet hanımlar aldım sonunda ve sıktım ohh mis gibi valla bakalım ne kadar kalıcı olcak gardolabın içine heryere sıktım. Yalnız çeşit yoktu aldıgım yerde sadece dışı beyaz olan spring vardı. Fiyatı 4,50 ytl. Bundon sonro yumaşatıcı olarakda vernel yerine yumoşu kullanırsam herhalde dahada etkili olucak. Herkese teşekkürler misssss kokulu yaşamlar :)))

X