Menopoz Erken menopoz ve hamilelik!

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Semoscigim Msj gonderdim. 80 / 24 indirebilmen cok guzel benim arastirmalarima gore sans var. Insallah diyelim.

Yumurtaligin kuculmesi ne demek?

troid sonunu illerlememis durumlarda geri donus var ben de senede birkac kere ilac aliyordum.Suan degerler iyi ilaclari kestim.

kardeşim gibi görüyorum demişsinya çok duygulandım valla bende sana acayip alıştım ya ablamda yok benim ablam olurmusun?

kukacım asıl sen hakkını helal et okadar uğraşıyorsunki benim için nedesem az...
istanbula gelince mutlaka görüşelim tamammı
canım bu yazdıklarını kopyaladım dr ilk muyanen 2 ay sonra inşallah gelişmeler lehime olurda bunlarıda ozaman ona göstericem
seninde sormak istediğin birşey olursa bu arada sende yazabilirsin yada tahlillerin olursa mail atarsan gösteririm dr belki birşeyler öğreniriz

bua arad LH (ELFA) 17,64
ESTRADİOL (E2) (ELFA) 19,47
PROLAKTİN (ELFA) 18,40
TİROTROPİN (TSH) .ELFA1,62
BUNLARDA DİĞER DEĞERLER BELKİ İŞİNE YARAR DİYE YAZDIM

Canim sevinerek ablan da arkadasin da olurum.................
Sen de benim kardesim olurmusun?
Insallah Istanbula gelecegim zaman mutlaka goruselim! senin degerlerini aldim. Simdi cevap olunca yazarim. Simdi bir dr sans var dedi.Baskaralinin goruslerini alalim.

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar bende yaklaşık bir aydır hayt tohumu içiyordum birde ilaç alıyordum cyclo progynova dktorum vermişti adet olamıyordum bugün hastalandım hayıtında etkisi vardır bence hem ilaç hem hayıt tohumu ben her sabah bir kere içtim çarşamba doktora gidicem fsh değerime bakılacak.inş. bakalım düşmüşmü fsh değerim benim 45 60 lardaydı en son fsh değerim

Pariscigim tup bebege bu sene kesin sansimiz olmustu. Malesef giremedik.

Evliligin ilk 2 senesinde miyoma kist var diye tedavi gordum. 3 kere asilama 1 keresinde acilama mekanik metod diyorlar oyle yapildi. Bu metodu kullanilmiyor ben izin verdim. Tutmadi histeroskopi yapildi tam tup bebege haziriz derken kist oyle hizla buyuyorlardi yumurtalamayi engelliyordu. Tekrar basa donerek tedaviye basliyorduk. kist patlamasi yuzunden amelyat gecirdim. Kist ve tedavi icin aldigim ilaclar karacigerimi maf ediyor kaldiramiyorum. Sonraki 2 senesini nefes darligi KBK hastaliklari ve fitik amelyatini yaptirmak icin ugrasarak kendi bilgisizligim yuzunden kaybettim ve 1.5 sene kist icin yapilmis amelyattan sonra toparlanamadim.
Gecen sene aynen bu seneki gibi sans varken giremedik. Hayirlisi......

Boylece canim hic tup bebege giremedik. yas 35 ve evliligin 10 senesi. tup bebek icin tedavide ilaclari karacigerim ve bebreklerim kaldirabilse fitik engellemese izin veriyorlar devam edebiliriz. Insallah.

Yikilmiyorum. Allah nasip ederse sonuna kadar gidecegim.Allahima cok sukurler olsun ayaktayim .Insallah Allahim buyuktur.

Son düzenleme:
Semoscigim Insallah FSG degeri dusmustur.Duam seninle ve sizlerle birlikte.Haber ver.Dr ne dedi?

Son düzenleme:
allah nasıl hayırlı görüyorsa öyle olsun hepimiz için...allah sabır versin bu bekleyişte hepimize

bende kendi kendine adet olamiyordum ama kesinlikle hayit tohumunu oneriyorum birde tiroid demissiniz arkadaslar triod nasil anlasilir yanlizca kan testindemi ben glukofaj kullanmistim dr hersey iyi demisti ama ben o dr hic begenmedim sinir baska dr gidicem bir hormonum normalden 10 level dusukmus ama hangisi anlamadim
25 de tekrar gidicem heralde menapoza girmis olsaydim hayit tohumu ile de adetlenemezdim oyle degilmi

Ben Geçen Ay 2 Sinde Olmuştum Ilaçla Bu Ay 30 Unda Oldum Ama Ilaçta Kullandim Bu Ay Hayit Tohumuda öyle Işte Ama çok Akintim Yok Ona Biraz Canim Sikiliyor Ben Yoğun Olur Saniyordum Ama çok Akmiyor Sadece Kasıklarimda Dün çok Sanci Vardi.bugün Azaldi Sanci.ama c.tesi sabahı tekrar saydam o şeffaf akıntı geldi yumurtlamamı oluyor hala emin değilim ymurtlama diyorlar ona eğer öyleyse işte ben bu ay 2 defa yumurtaldım gibime geliyr hayıt tohumu sayesinde bence bu diye düşünüyorum

Benim ki kadar acimi seninde her dakka ağliyasim geliyor allah böyle sinamasin kimseyi

evet canim aynen öyleyim özellikler bazi anlarda birden geliyor tasiyor resmen benden,allahim yardim et bizlere yarabbim ...bir mucize ver

X