Bikini bölgesini evde nasıl alıyorsunuz?

ya kıslar hangi marka ameliyat eldivenini kullanıyorsunuz bende almak istiyorum ama...yardım edermisiniz.

AAA çok kolay.Sir ağdayı spatula ile alırken az az al ve sür.Azar azar alırsan bulaşmaz.Damlamaz.Ben hep kendim yaparım.Ağda salonunda da yaptırsam arkadaşım eve gelip yapsa bile bırakıyorlar tüyleri kendin aldığın gibi olmuyor.Bir bulaştırırsın,iki bulaştırırsın sonra alışırsın.

doğrudur sir azaltıyor yalnız kızlar duydunuzmu bilmiyorum.özel bölgeleri ağdayla almak zamanla sarkıtıyor ve hoş bir görüntü olmuyor bunun başka çarsi olmalı...

arkadaşımın fransa'daki bi tanıdığının yaşadığı olayı aktarmak istiyorumm:)
kadın jinekoloğa gidiyo muayene için, içerde tabi bir sürü stajyer...
nese kadın açıyo, doktor gülmeye başlıyo, stajyerler de...
doktor diye, "bu ne böyle, yolmuşsun, tertemiz, bizde kimse almaz bu kılları, almayın, genital bölgedeki kılları almak zararlı, uzadıkça makasla kesin"

korkunç bi durum yahu, utancımdan yerin dibine girerdim ben olsam

Allah'ım kimsenin başına vermesin.Yani alınması kötü mü, şimdi.Almayalım mı yani.Makas beni güldürdü valla.Nasıl oluyoki?

olurmu canım öyle şey temizlik imandandır helede gusul alacağımız zaman bir zerre miktarı uzunlukta dahi olmamaları gerekmektedir peygamberimizin hadisleriyle sabittir:kahve:

olurmu canım öyle şey temizlik imandandır helede gusul alacağımız zaman bir zerre miktarı uzunlukta dahi olmamaları gerekmektedir peygamberimizin hadisleriyle sabittir:kahve:

Bi zerre kadarla neyi kastediyorsun? Alınması gereken yerler (malum bölge ve koltuk altı) arpa boyunu geçmeyecek.Ben bu şekilde biliyorum.Ağda ile alamıyorum ben o kısmı :çok üzgünüm: Çok acıyor kac kere cesaret ettim, yapmaya kalkıştim deli manyak acıyor senağlamasenağlama. koltuk altı falan makine ile alırım o kadar canım tatlı değil ama o kısım bi baska acıyor. emla krem aldım bakalım tekrar bi cesaret etcem :çok üzgünüm:

arkadaşlar şu eldiven olayını biraz açsak ben hala tam anlamıyla anlamadım. yani gözümde canlandıramıyorum.

bu arada emla yı denemek istiyorum deneyen arkadaşlar bu emla 5 ml lik tüpler halinde dimi bikini bölgesine bir tüp yetiyomu?

kzlar kk da okumuştum emla diye bi krem var müthiş bişey onu sürüyorsunuz 40-45 dk bekliyorsunuz ve o malum bölge uyuşuyor hiç bir şey hissetmedim herkese tavsiye ederim yan etkiside yokmuş fiyatı 27.15 ytl eczanelerde satılıyo hadi kolay gelsin

arkadaşlar emlayı ben hamileyken sir ağdaya gideceğim zamanlarda kullanıyordum bilirsiniz belki hamileyken çok hassas oluyor çok acı çekiyorsunuz kullandım ama bence sadece psikolojikmen acımıyor gibi hissediyorsunuz boşu boşuna o kadar parayı vermeyin içinde yanlış hatırlamıyorsam 5 tüp var ve her tüp bir kullanımlık bide emla sürdüğünüz zaman o bölge sertleşıyor dahaa sertleşiyor ve sertleştiği için kanıyor kullanan arkadaşlar sizde kanama olmadımı benim tavsiyem bi kaç defa aldırdıktan sonra zaten kıl kökleriniz zayıflıyor ve acıda azalıyor emla kullanmayın derim ben

bide şu var bende başka birne aldırmanın haram olduğunu biliyorum ama ne zaman evde yapmaya kalksam ya bebeğim ağlar ya tlf çalar ya biri gelir yapış yapış olur her taraf her defasında aman gider yaptırırrım derim yaptırırım ama bi süre sonra ya yok zaten günahımız çok en azından bunun günahına girmeyim diye düşünür tekrar evde denerim sonra yine dışarda yaptırmaya karar kılarım bu yıllardır böyle ya evde yapıp rezil olacam yada dışarda yaptırıp günaha girecem bu ikilem arasında gider gelirim hep

Kislar Emla çok Güzel Bişey Bende Kullaniyorum Ama Makineyle Aliyorum Malum Bölgem çok Kaniyo Makinenin Alan Kismi Kanli Oluyo Neden Acaba Ya Sizinde öle Oluyo Mu....bide Ya Makineyle Aliyorum Ya çok Fazla Batik Oluyo Batik Için Bi önerisi Olan Varmi Artik Igneyle çikarmaktan Biktim Usandim Ya....

emla kullandığın için kanıyor bence kullanma bende kullandım zamanında hep kanardı

valla ben çamsakızı ağdası kullanıyorum çok da memnunum 20dk sürüyor

Selam arkadaslar ben Epila kisisel lazer cihazi kullaniyorum bu yuzden sizler gibi pek canim yanmiyor. Neyse, bu bolume yazma istegim arpa boyunu tarif etmek icin. Bu genelde 1 cm falan. Yani 1 cm'yi gecmemeli. Zerre kadar 1 cm'den kisa demek bu durumda :) Haydi kizlar kolay gelsin.

Bu cihazı merak ettim.Bilgilendirir misin?

Ben Hamamda Aldiriyorum Heryerimi Temiz Oluyo Sonrada Hamama Geçip Sefami Sürüyorum

ben düne kadar jilet kullanıyordum. sağ olsun emla krem ve onu tavsiye eden arkadaşım. Şenizay hiç acımadı. çok sevindim ya, teşekkür ederim. emla kremle ağda yaptım. çok güzel oldu. tavsiye ederim.:dance::dance:

yazılanları okudum buda benim ergenliğimden beri çektiğim bi sorun.Annem ilk zmanlar ağda için ısrar etti o zamanlar hassas zamanlar malum açıp oramı buramı gösteremezdim kolumun altını bile zorla alıyordu.Sonra baktım ordaki kılların bi zararı yok niye bu zahmete giriyimki dedim.tabi cahillik.Sonra büyüdükçe bişeyleride öğrenmeye başladıkça bu kılların gitmesi gerek diyodum ama nasıl.Anneme lafını bile açtırmazdım. bırakın bikini bölgemi bacaklarımı ağdayla almaya kalkıştım e çünkü deniz faslı falan yaşına gelmiş ayıp ouyodu almamak.Ama beceremedim çamsakızı denen şey her yerime bulaştı canım çok yandığı için çekemedim.İlk zamanlar herkez gibi jilete başladım en acısız temiz yool oydu ama sonra başedemedim.sonra tüy dökücü kremlere başladım onlardanda bi sonuç alamadım onlarda jilet gibi erkenden çıkarıyolardı. sonra kendime bi epilasyon aleti aldım işte ozman rahatladı başlarda acıdı ama şimdi rahatım.

Şu anki tek sorunmsa biki bölgem oraya makine süremiyorum çok acıyo ağdayıda beceremiyorum ne siri ne normalini.Bugüne kadar jilet kullandım ve bi hayli gürleşti haliyle diğer taraflarada sıçradı kıllar.Özellikle denizde çok rahatsız oluyorum bu yıl daha iyi anladım.Azer çok iyi fikir ama şu an ona gidicek durumum yok vede utanıyorum.Ağdayla bi yerden başlamam lazım dedikleinize bakılırsa uyuşturucu krem varmış onu ilk defa duydum onu bi deniycem ama dediğim gibi jilet yüzünden çok sertleştiler yinede uyuştururmu kullanan arkadaşlar bana biraz daha ayrıntılı bilgi verebilirmisiniz acaba.anladımki kadınlık temizlik demek ve ben kendimi böyle pis hissediyorum.

yazılanları okudum buda benim ergenliğimden beri çektiğim bi sorun.Annem ilk zmanlar ağda için ısrar etti o zamanlar hassas zamanlar malum açıp oramı buramı gösteremezdim kolumun altını bile zorla alıyordu.Sonra baktım ordaki kılların bi zararı yok niye bu zahmete giriyimki dedim.tabi cahillik.Sonra büyüdükçe bişeyleride öğrenmeye başladıkça bu kılların gitmesi gerek diyodum ama nasıl.Anneme lafını bile açtırmazdım. bırakın bikini bölgemi bacaklarımı ağdayla almaya kalkıştım e çünkü deniz faslı falan yaşına gelmiş ayıp ouyodu almamak.Ama beceremedim çamsakızı denen şey her yerime bulaştı canım çok yandığı için çekemedim.İlk zamanlar herkez gibi jilete başladım en acısız temiz yool oydu ama sonra başedemedim.sonra tüy dökücü kremlere başladım onlardanda bi sonuç alamadım onlarda jilet gibi erkenden çıkarıyolardı. sonra kendime bi epilasyon aleti aldım işte ozman rahatladı başlarda acıdı ama şimdi rahatım.

Şu anki tek sorunmsa biki bölgem oraya makine süremiyorum çok acıyo ağdayıda beceremiyorum ne siri ne normalini.Bugüne kadar jilet kullandım ve bi hayli gürleşti haliyle diğer taraflarada sıçradı kıllar.Özellikle denizde çok rahatsız oluyorum bu yıl daha iyi anladım.Azer çok iyi fikir ama şu an ona gidicek durumum yok vede utanıyorum.Ağdayla bi yerden başlamam lazım dedikleinize bakılırsa uyuşturucu krem varmış onu ilk defa duydum onu bi deniycem ama dediğim gibi jilet yüzünden çok sertleştiler yinede uyuştururmu kullanan arkadaşlar bana biraz daha ayrıntılı bilgi verebilirmisiniz acaba.anladımki kadınlık temizlik demek ve ben kendimi böyle pis hissediyorum.

arkadaşım ben emla % 5 isimli kremi denedim. bende hep jilet kullanırdım. ama hiç canım yanmadı. tavsiye ederim. dene çokk memnun olacaksın.:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

bu bölge için özellikle üretilmiş bi ağda var kızlar ben çok kolay aldım acı yok
diğer ağdalar gibi uzama sünme de yok memnunum üstelik 1-2 yıl arası düzenli kullananların tüy sorunuda bitiyormuş .yeni başladım çok şaşkınım bu ağdaya inanın .bu özel bi ürün reklam olmasın özel msj atarsanız nasıl bulcağınızı anlatırım eczanelerde yok yani avon gibi elden satılan bi ürün(avon değil)

bende sir ada kullanıyorum ama onların özel yağları var ancak o yağlar çıkarıyor o adayı.yada bebe yağı.başkası çıkarmıyor.tabiki bilinçli almak gerkekir alırken kırmamalı mesela.oyzüden bilene gitmek lazım.ayrıca bayanın bayanı görmesindede bir sakınca görmüyorum.gayet doğal bence.

X