Aşılama İncir kürü ve keçi boynuzu kürü yapan var mı?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
slm arkadaşlar bizde keçiboynuzu ve incir kürüne başladık.ama bi sorum olacaktı bende ibrahim saraçoğlunun bitkisel kürler kitabı var orda incir kürüne 25 gün yap 7 gün ara ver bi 25 gün daha yap toplam 50 gün diyor.burda 21 gün yazmışsınız acaba yanlış mı benimkisi.

canım ibrahim saraçoğlunun netteki sitesinde 21 gün yapıp 7 gün ara verin 21 gün daha yapın diyor..istersen birde orda bak..

canım ibrahim saraçoğlunun netteki sitesinde 21 gün yapıp 7 gün ara verin 21 gün daha yapın diyor..istersen birde orda bak..

evet saol nette bende baktım 21 gün diyor ama kitabında 25 gün yazmış aklım karıştı.ne yapsam acaba karar veremedim acil yardım çünkü yarın 21 gün olacak devam edip 25 tamamlayıp amin mi olsam

evet saol nette bende baktım 21 gün diyor ama kitabında 25 gün yazmış aklım karıştı.ne yapsam acaba karar veremedim acil yardım çünkü yarın 21 gün olacak devam edip 25 tamamlayıp amin mi olsam

21 gün yap 7 gün ara ver tekrar 21 gün yap diyodu ben cok eminim....

slm kızlar ya ben ikinci kürdeyim incirde ilk 21 bitti 2. 21'e başladım.bundan sonra incir kürüne devam edecekmiyim yoksa 2 uygulmalık mı acil yardım

mrb ben aranıza yeni katıldım nerdeyse bunalıma girmiştim ama tesadüfen bu siteyi buldum bana çok iyi geldi yanlız olmadığımı anladım bende incir kürüne yeni basladım 4yıldan beri bende beklıyom eşimede keçi boynuzu içiriyom inşallah bakalım neler olcak ALLAHım inşallah bizlerin yüzünü güldürür

mrb ben aranıza yeni katıldım nerdeyse bunalıma girmiştim ama tesadüfen bu siteyi buldum bana çok iyi geldi yanlız olmadığımı anladım bende incir kürüne yeni basladım 4yıldan beri bende beklıyom eşimede keçi boynuzu içiriyom inşallah bakalım neler olcak ALLAHım inşallah bizlerin yüzünü güldürür

amin canım inşalalh umudunu yitirme sakın..

arkadaşlar merhaba ben de aranıza yeni katıldım endometriozis hastasıyım. bekarken laparoskopi olmuştum ama 1yıldır hamile kalamıyorum 2 aşılama 1 başarısız tüp bebek geçmişim var. adetlerim morfin yaptıracak kadar ağrılı olurdu. 2 ay soğan kürü yaptım agrıdan eser kalmadı. dün incir kürüne başladım bakalım onun da faydası olacak mı.. endometriozis problemi olanlar ve buna rağmen hamile kalmayı başaranlar lütfen deneyimlerini paylaşşsın..

:CüvCüv:
arkadaşlar merhaba ben de aranıza yeni katıldım endometriozis hastasıyım. bekarken laparoskopi olmuştum ama 1yıldır hamile kalamıyorum 2 aşılama 1 başarısız tüp bebek geçmişim var. adetlerim morfin yaptıracak kadar ağrılı olurdu. 2 ay soğan kürü yaptım agrıdan eser kalmadı. dün incir kürüne başladım bakalım onun da faydası olacak mı.. endometriozis problemi olanlar ve buna rağmen hamile kalmayı başaranlar lütfen deneyimlerini paylaşşsın..

canım benim hikayen aynı benimkine beyziyor halbuki bu sayfayı ben acmıştım aylar oldu acıp tek bir şey yazmayalı.....bir normal yolla hamile kaldım erken düşük oldu....birde tüp bebek yöntemi ile hamile kaldım oda düşük oldu....para falanda kalmadı....bende takat de tabiki....ama yılma devam et derim hangi şehirdesin bilmiyorum ama bahceci kliniğini öneririm san neden dersen orda çalışmışlığım var yani hastaların görmediği yerleide gördüğüm için için rahat olsun derim...ama işte işin para tarafı var hep belimizi büken kısmı o oldu.....

Soğan kürünü uygulamadan doğrudan incir kürünü uygulayan var mı? Ben yalnız inciri yapıyorum, kist vs. yok, yumurtam da oluşuyor ancak yeterince büyüyüp çatlamıyor. Eşimde de problem yok, keçiboynuzunu uygulamıyorum.

arkadaşlar peki keçi boynuzunu eşimize içireceğiz ya ne kadar devam etsin yani kaç ay onun da kullanım şeklini yazarsanız sevinirim . RABBİM yar ve yardımcımız olur inşallah emeklerimizin karşılığını buluruz.

:CüvCüv:

canım benim hikayen aynı benimkine beyziyor halbuki bu sayfayı ben acmıştım aylar oldu acıp tek bir şey yazmayalı.....bir normal yolla hamile kaldım erken düşük oldu....birde tüp bebek yöntemi ile hamile kaldım oda düşük oldu....para falanda kalmadı....bende takat de tabiki....ama yılma devam et derim hangi şehirdesin bilmiyorum ama bahceci kliniğini öneririm san neden dersen orda çalışmışlığım var yani hastaların görmediği yerleide gördüğüm için için rahat olsun derim...ama işte işin para tarafı var hep belimizi büken kısmı o oldu.....

çok doğru söylüyorsun tüp bebek deneyip de tutmadığını öğrenmek çok acıydı gerçekten psikolojik olarak henüz yeniden tüp bebek denemeye hazır değilim bi de tekrar aynısını yaşamaktan çok korkuorum o ayki adetim öyle sancılı olmuştu ki dr hastaneye yatırmak zorunda kaldı şimdilik soğanla incirle gün geçiriyorum hayırlısını dilemekten başka da çaremiz yk malesef..iyi ki bu forumu keşfettim yanlız olmadığımı gördüm yaşadıklarımı sadece burda paylaşabiliyorum..

arkadaşlar size birşey anlatacağım
beni az çok biliyorsunuz endo hastasıyım 2 ameliyat geçirdim negatif tüp bebek ve sol yumurtalığım çok zarar görmüştü
tüp bebekte sol da bir yumurta oldu ve 7 mm de kaldı toplanamadı..işlevsizdi yani.
ben 1 nisanda adet olunca 2. günü bal polen tarçın çörek otu karışımı na başladım sabah akşam bir tatlı kaşığı yedim ve aynı gün incir kürüne başladım sabah akşam bir bardak içtim..
ada çayı papatya çayı ve civan perçemini karıştırdım kaynattım bir fincan içtim güne..halende devam ediyorum
dün 9. günümdü doktora gittim nedeni de eşim uzun zamandır dışarda ve pazrtesi yanına gidiyorum yani 12. gün o yüzden yumurtalara baktırmak istedim
ve şok oldum sol yumurtalığım 1 adet 11.5 mm yumurta üretmiş düşünün tüp bebekte 2000 tl lik iğneyle 7 mm de kalmıştı..
sağda da 2 yumurta oluşmuş biri 12 mm biri de 5 mm.
5 mm saymazsak 2 tane daha büyüyecek ve 9. güne göre büyüklüğü çok iyi 2 yumurtam oluşmuş..pazar günü doktora gitme şansım olmadığı için cumadan gittim doktor çatlatma iğnesi verdi yarın vurulacağım
bir ihtimal belki olmayacak zaten planımızda mayısta aşılama var..
kısacası olmaz dediğim bunları yaptıktan sonra oldu hala daha inanamıyorum ben önümüzdeki aya hazırlık olsun diye yapmıştım eşimin yanına gideceğimi öğrenince bir ihtimal dedim ve doktora gittim test etmiş olurum dedim yumurtalar ne alemde diye..
bence mutlaka deneyin yararı var eğer doğal yolla bu ay olmazsa mayısta adet olunca iğnelerle beraber tekrar başlayacağım aynı şeylere ..
allah hepimizin gönlüne göre versin..

Merhabalar, deniz umudumu artırdın, artık bu incir kürüne iyiden iyiye inanmaya başladım, tabi bu da bir vesile, Allah hepimize hayırlı, sağlıklı evlâtlar nasip etsin. ıncir kürü uygularken göğüslerinde acı hisseden var mı? Benim yumurtlama günüm 3-4 gün geçti daha ama göğüslerimde bir acı var.

MERHABA
arkadaşım incir kürü yararlı benim eşimde problem bende olsa uygulardım gögüs agrısı yumurtlamadan kaynaklandıgını düşünüyorum yada adetin yaklaşmıştır ALLAHIM herkese içindede bize hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin amin

MERHABA
arkadaşım incir kürü yararlı benim eşimde problem bende olsa uygulardım gögüs agrısı yumurtlamadan kaynaklandıgını düşünüyorum yada adetin yaklaşmıştır ALLAHIM herkese içindede bize hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin amin

Yok, âdetim yaklaşmadı daha 10 gün falan var, bugün de 17. günüm. Ama sonuçta hormonlara etki ediyorsa vücutta da farklı tepkiler olacaktır herhalde. Rabbim hayırlısını versin.

X