Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

Farlarından yalnızca colortrend serisi kötü çünkü gözümden sürdükten sonra yok oluyor hemen sonra dikkatinizi çekerim.Ama dörtlü farlarını tavsiye ederim.Özellikle de

22093.jpg
bunu da kullandım bir de bununla yanyana gösterilen koyu mavi mat pembe yeşil ekrudan oluşan far süper diyorum!

Ben avonun maskelerinden birini kullanıyorum ama yüzümde kaç dakika bekleteceğim ve kaç günde bir kullanacağım belirtilmemiş. bugün ilk defa kullandım. yüzümde yarım saat kaldı ve yıkarken çok yandı yüzüm. bu normal mi? maske hakkında bilgi verebilir misiniz?

sağlık bakanlığı tarafndan ıuygun değil diyolar dogrumu ?

Ben avonun maskelerinden birini kullanıyorum ama yüzümde kaç dakika bekleteceğim ve kaç günde bir kullanacağım belirtilmemiş. bugün ilk defa kullandım. yüzümde yarım saat kaldı ve yıkarken çok yandı yüzüm. bu normal mi? maske hakkında bilgi verebilir misiniz?

hangi maske canım o ismini verbilir misin? yarım saat çok uzun bi süre yanması normal ben şimdiye kadar avonun birçok maskesini kullandım hep 5-10 en fazla 15 dk bekletin yazıyordu yarım saat beklettiğin için yanmıştır:78:

hangi maske canım o ismini verbilir misin? yarım saat çok uzun bi süre yanması normal ben şimdiye kadar avonun birçok maskesini kullandım hep 5-10 en fazla 15 dk bekletin yazıyordu yarım saat beklettiğin için yanmıştır:78:

sağol canım içimi raahatlattın :)
ben de 15 dakika bekletecektim ama internet başında oyalanınca 30 dk kaldı :))

sağol canım içimi raahatlattın :)
ben de 15 dakika bekletecektim ama internet başında oyalanınca 30 dk kaldı :))

önemli değil canım yarım saat yazınca bende şaşırdım o kadar beklememesi gerkiyo zaten normalde ondan dedim bende hangi marka maskeyi o kadar yüzünde bekletsen yanma yapar sen bi daha bekletme kızarıklık geçmez falan:KK1:

Son düzenleme:
ya çoğu arkadaş rimeli çok kötü demiş avonun. ama ben en ucuz olan color trendin rimelini bile beğeniyorum bende herhangi bi yan etki yapmadı tam tersine tüm rimellerinden çok memnunum. sadece super shock rimelini beğenmedim ambalajı süper :))ama fırçası kirpikleri tek tek ayırıyo kısa kirpikler için ideal o rimel. ama uzun kirpikleri tel tel gösterdiği için hoşuma gitmedi pek ama kıvrım çok güzel vermişti:KK61:

color trendin göz kalemleri geçici körlük yapıyo bende yarım saat puslu görüorum.

birisi bana avon ürünleri almanyada yasaklanmış çok fazla kurşun içeriyomuş demişti ondan beri korkuyorum pek kullanmıyorum ama doğru mudur bilemiyorum tabi boşuna kötülemiş olmiyim:)
color trend in silindir şeklinde bi kutuda farları var ya ondan almıştım ben pek memnun kalmamıştım homojen dağılmıyo gibi gelmişti.

Parfümleri iz bırakıyo beyaz bir şey giydiğimde sapsarı oluyor :KK50:

şampuanı saç kremi berbat resmen göz altı kapatıcısını zaten çöpe at gitsin parfümleri gereksiz koku falan yok resmen ben asla memnun değilim ve pişmanım aldığım ürünler için:KK43::KK43:

bi ara çok fazla kullandım gece gündüz kremi hiiiiç bişeye yaramadı
Rimeli hemen bitti
Rujlardan kullandım dudaklarımı kuruttu bi tek colorline var o nemlendirdi
Ben sadece onlardan ya tomorrow yada rare gold veya pears alıyorum başka da bişi almammmm

En memnuun kaldığım parfümü perceive ve little black dress. gercekten kalıcı sürdükten 2 - 3 saat sonra hala koktuğuunu söylüyo arkadaşlarım.. Rujları çok kalıcı değil. Titreşimli mascarası gerçekten bi rezllikk. KEske ckarmasalardı hiç.. Supershock'u cok seviyorum. Tek tek ayırıyo resmen kirpikleri.. Eyeliner kalıcı değil memnun kalmadım ayrıca ilk sürdüğümde siyahtı ama sonradan mavileşmeye falan başladı hemen renk vermemeye başladı iade ettim. Vs..

Bende avon yapmama ve kullanmamam rağmen bazı ürünlerinden hiç memnun değilim.
k12 kataloğundan çevirmeli siyah kalem aldım indirimde diye hem boyu kısa geldi hemde sulu bir şekilde. yani sıvı gibi sürülmesi zor
göz altı kapatıcı hele iğrenç birşey
cam şişedeki fondötende kötü
color trend rujlarınıda beğenmiyorum
eyeliner aldım 2 kere sürdüm 3.de yarısı sürüldü yarısı sürülmedi. iade ettim parasını halen alıcam buda ayrı bir sorun..(başka bir temsilciden alıcam yani karışıklık oldu arada kaynadım gibi bişey )
yüzükleri elime hiç olmuyor ya küçük yada büyük geldi onlarda hep elimde kaldı
el kremlerinide hiç beğenmiyorum ellerime hiç iyi gelmedi. tercihim kesinlikle vazelin ve bepanten
Birde tö olunca temsilcilerine sipariş verme zorunluluğuda kötü, birşey alıyosun iadesi var temsilcini ara sipariş formunu imzalat faturanı takip et sinir bozucu şeyler.
birde bir ay indirimde olan ürün diğer ay nerdeyse 2 katı oluyor o zamanda sipariş vermek zor insanlar indirimi bekliyor. avon bizim üstümüzden para kazanmaya alışmış. çok çok güzel değil ürünleri. takım öncüsüyüm fazla birşeyde kazanmıyorum haa sadece kendi ürünlerimi karımdan çıkartıyorum. atarlarsada beni hiç üzülmem yani.. bu ayki katalogdada bişey yok kimsede almıyor.:KK37::KK37:

bence fiyat performans değerlendirmesi yapmak lazım. bu fiyatlara çok güzel bence... :KK54:

Abartmayın arkadaşlar o kadar da kötü değil benim şimdiye kadar rahatsız olduğum ürünü eyelineri vardı adını hatırlamıyorum ucu çok güzeldi kolay sürülüyordu ama renk vermiyordu soluktu..Parfümleri hafif ama abartılı kullanmak istemeyenler için iyi bu fiyata(biraz daha fiyatı yüksek parfümleri var onlar kalıcı örneğin Ungaro Fergie outspoken vb.) süper olmasını beklemeyin..Makyaj yapmaktan korkan bi arkadaşım vardı avon ürünlerini deneyerek yakışmaz takıntısını yendi..Çünkü cart renkleri yok genelde pastel...İçeriğini bilemiyorum tabiki yalnızca gördüklerime göre söylüyorum..
Şimdi dinlediğim şarkıyla sözlerime son veriyorum..Kalbimi kim çalıyor Çalma açmam kapımı Çünkü simsiyah yaptın Gidince yaşantımı...:KK25:

zaten kaliteli olanları çokda sık indirime girmio yani hem ucuz hem kaliteli bişey neklemeyin her markada böyle sadece avona has bişey değil ha avo neden bu kadar biliniyo çünkü gerçekten çok iyi olan ürünleri de var mesela rujları okadar beğeniyorum ki rimelleri özellikle lash ve shock fondoten calming effect özellikle ama onlarda bölüm bölüm mesela anew in avonun kendi kapatıcısıyla colortrend kapatıcısı aynı mı üçüde kapatıcı baktığımız zaman ama hangisi tartışlmaz anew tabiki işte bekleneni veriyo çünkü kötüsünü alıp eleştireceğine iyi olanın indirime girmesini bekle yani geçen biri colortrend den kapatıcı almış neymiş avon çok adi ürün satıyo getir bakayım dedim düşündüğüm gibi colortrendin çıktı ee niye diğerlerini denemeden yargılıyosun e ucuzunu almışsın kızım dedim diğerlerini de indirimde bekleseydin madem insanlara anlatamıyosunuz genele yaymayı çok seviyolar gerçekten

X