Bu da benim1 buçuk aylık evim resimli:)

çok hoş bi ev olmuş güle güleoturun:)) bişy sorucam oturma odasındaki laptop sehpasndan memnun msunuz ben de almayı düşünüyorm interntten sonra dandik bişey çıkmasın

salonun için gümüş renkte aksesuarlar alabilirsin bende mobilynın kulplarıda gümüş rengi yakışır kırmızı olmaz

çok hoş bi ev olmuş güle güleoturun:)) bişy sorucam oturma odasındaki laptop sehpasndan memnun msunuz ben de almayı düşünüyorm interntten sonra dandik bişey çıkmasın

çok teşekkür ederim. Aslında resimdeki normalde laptop sehpası değil 3 lü zigon sehpa ama ayakları koltuk altına gırebıldıgı ıcın laptop ıcın de çok ıyı oluyor. eger koltuk altınızda kucuk bır alan varsa ayakların gırebılecegı tavsıye edebılırım istikbalden aldım orada da bulabılırsınız. Başka mobılyacılarda da vardı benze model ama çok kalıtesız duruyordu ve ıstıkballe neredeyse aynı fıyatı istiyorlar.

herkese de çok teşekkür ederim güzel yorumlar için. Benım de düşündüğüm şekilde cevaplar gelmiş kanvas tablo , puf, renklı süs esyaları... ama bunları seçmekte bır o kadar zormuş 1bucuk aydır hala aldım alacagım yanı:)

Allah mutlu mesut etsin canım evinizi çok beğendim :KK16:

Darısı tüm isteyenlerin bekleyenlerin başına :KK16:

:nazar:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. 1 bucuk ayı doldurdum evlılıgımde ve çok şükür herşey güzel gidiyor. :nazar:

Evimin resimlerini paylaşmak istedim yorumlarınızı merak edıyorum yalnız herşey tam değil yavaş yavaş ufak tefeklerı almaya çalışıyoruz fırsat buldukça.

Özellikle salon konusunda fikir verecek olan varsa da çok mutlu olurum çunku orası renksız oldu nasıl renk katabılırım bılemıyorum. Evin düzeni ve eşyalar hakkında fikir önerilere de açıgım teşekkürder şimdiden:)

Eki Görüntüle 632080 Eki Görüntüle 632081 Eki Görüntüle 632082 Eki Görüntüle 632083 Eki Görüntüle 632084 Eki Görüntüle 632085 Eki Görüntüle 632086 Eki Görüntüle 632087 Eki Görüntüle 632088 Eki Görüntüle 632089 Eki Görüntüle 632090 Eki Görüntüle 632091 Eki Görüntüle 632092 Eki Görüntüle 632093 Eki Görüntüle 632094 Eki Görüntüle 632095 Eki Görüntüle 632096 Eki Görüntüle 632097

evin çok sevimli canım güle güle otur:) bende beyaz aldım herşeyi temizliği nasıl ?

Teşekkür ederim arkadaşlar güzel yorumlarınıza. Beyaz toz gostermemesı acısından iyi koyu renkler sildiğin an bile toz kapıyor ancak beyazda hiç belli olmuyr. Tab leke konusunda ilerde nasıl olur bılemıyorum ben de. Şİmdilik kirlenme gıbı sorun yaşamadım tam tersıne evı daha temız gosterıyor beyaz. Ama uzun surelı kullanımda zorlanan arkadaşları da duydum.

evın cok guzel ve tazecık aynı evlılıgın gıbı ıns bır ömur evınızde mutlu yasarsınız...
benım sana bı sorum olcak gördum kadarıyla salonunda sadece konsol var esyalarını memnun musun keske dıger parcalarıda alsaydım dedıgın oldumu hıc?

herkese de çok teşekkür ederim güzel yorumlar için. Benım de düşündüğüm şekilde cevaplar gelmiş kanvas tablo , puf, renklı süs esyaları... ama bunları seçmekte bır o kadar zormuş 1bucuk aydır hala aldım alacagım yanı:)

Canım öncelikle eşyalarını yeni evinde sağlıklı, mutlu, huzurlu bir şekilde geçirmeni dilerim.Bencede kanvas tablo yada şık dekoratif tablonun odanın atmosferini değiştireceğini düşünüyorum.

evın cok guzel ve tazecık aynı evlılıgın gıbı ıns bır ömur evınızde mutlu yasarsınız...
benım sana bı sorum olcak gördum kadarıyla salonunda sadece konsol var esyalarını memnun musun keske dıger parcalarıda alsaydım dedıgın oldumu hıc?

Çok teşekkür ederim. Aslında ben bilinçli olarak gümüşlük almadım salona. Etraftan gözlemlerime göre hiç bir işe yaramıyorlar ne içindekiler ne de kendısi. Sadece görüntü olarak begenenler alabılır ancak ben goruntu olarakta begenmıyorum bu yuzden almadım ve pişman değilim. Onun yerine lambader ya da süs eşyası gıbı şeyler koymayı tercıh ederım ama tabı düşünmekten hala alamadım o ayrı:)

gülü güle otur .

evene biraz renk vermen lazım .oda genelleri hep aynı renk bogmuş biraz . renkli aksesularla tablolar vede çiçeklerrle renklendirebilrisin .
fakat oda renginden farklı canlı renkler seç, sakın aynı tonda alma aksesuarları .

hayırlı olsun güle güle otur ama bence yatak odandakı perde cok cok agır geldı sanırım odan kucuk o tarz perde ıyıce kapatmıs gibi

perdelerin cok hos, zevkli kadinsin belli...
begendim evini, hersey birbirine uyumlu ve güzel olmus
güle güle oturun insallah

teşekkür ederim arkadaşlar hepinize. Ama şu aksesuar seçme konusu ne zor işmiş ya kaç gündür kanvas tablo secemedim daha internetten:KK43:

X