Tüp Bebek Deneyimleri Tüp Bebek Başarı Hikayeleri

merhaba arkadaşlar ben daha henüz başaramayanlardanım 8 yıldır uğraşıyorum 3 aşılama 1 mikro hiç olmayacak diye korkuyorum artık çünkü mikro nun tutmadığını yeni öğrendim moralim bozuk bunu başaranlardan güzel şeyler duymaya ihtiyacım var

AZ-RA içini rahat tut hayırlısıysa olsun sağlıklı olsun zamanını bekliyodur o

merhaba arkadaslar ben yenı üyeyım bu sıteye

kısaca kendı tedavımden bahsedeyım..
1 kere asılamadan sonra hemen mıkro ıscs tedavısıne gectık pozıtıftı sonuc ama kanamam oldu ve erken düsükle sonuclandı..sorun esımdekı morfolojı problemı%1,
sımdı ıkıncısı ıcın hazırlanıyorum bu ay tedavıye baslıyorum

dualarınızı esırgemeyın..
ALLAH BENIMLE BERABER TÜM ISTEYENLLERE TEZ ZAMANDA BEBEKLERIMIZI VERSIN..AMİNNN

merhaba arkadaslar ben yenı üyeyım bu sıteye

kısaca kendı tedavımden bahsedeyım..
1 kere asılamadan sonra hemen mıkro ıscs tedavısıne gectık pozıtıftı sonuc ama kanamam oldu ve erken düsükle sonuclandı..sorun esımdekı morfolojı problemı%1,
sımdı ıkıncısı ıcın hazırlanıyorum bu ay tedavıye baslıyorum

dualarınızı esırgemeyın..
ALLAH BENIMLE BERABER TÜM ISTEYENLLERE TEZ ZAMANDA BEBEKLERIMIZI VERSIN..AMİNNN
ecemm aramıza hoşgeldin inşallah bundan sonra herşey yolunda gider umarım bebeğine kavuşursun :teselli:sevgilerlea.s.

Sevgili Kazen
Ya bu muhteşem birşey yaa!! vallahi gülmekten kırıldım ayrıca çoook zekice fikir kime aitse vallahi tebrikler.harika bir mizah anlayışı.bir yandan da duygulandırıyor ama kerata.neyse ya ben tekrar okuyayım şunu tadına doyum olmuyo.sevgiyle kalın ailecek:)

Sevgili Kazen
Ya bu muhteşem birşey yaa!! vallahi gülmekten kırıldım ayrıca çoook zekice fikir kime aitse vallahi tebrikler.harika bir mizah anlayışı.bir yandan da duygulandırıyor ama kerata.neyse ya ben tekrar okuyayım şunu tadına doyum olmuyo.sevgiyle kalın ailecek:)

Oğlumun sitesi : )

tebrikini kabul ediyorum... O senaryoyu veriyor ben kaleme alıyorum : )

Mutlaka yazmalısın devamını,kendi adıma merakla bekliyorum.oğluna ve eşine ve oğlunun teyzesine sağlıklar:)

merhaba arkadaşlar ben 13 yıllık evliyim 1 yılı geçkin süreden beri tedavi görüyorum daha öncesinde eşim istemediği için tedavi görmedik
tedaviye ilk önce adetin üçüncü günü yaptırdığım hormon testiyle başladım adetin sekizinci günü rahim filmide çekilince doktoruma gösterdim eşim
de semen analizi
yaptırdı ve ilk sonuç hiçbir problem yok

3 aysadece hormonlar baskılanıp çatlatma iğnesi yapıldı ve normal yollarla olmasıiçin uğraştık
sonuç;NEGATİF

sonraki 3 ay aşılama yapıldı

aşılama tedavisini kısaca anlatayım
adetin üçüncü günü doktorunuzdan randevu alıyorsunuz ultrasonlu muayene olup tedaviye başlıyorsunuz ben iğne tedavisi gördüm hergün aynı saatte dr mun belirttiği dozda iğnemi yaptırdım 2 günarayla dr gidip yumurta büyüklüğü takibi yapıldı her ay farklı sayıda yumurta elde edildi yumurta yeterli büyüklüğe gelince çatlatma iğnesi yapılıp 36 saat aşılama işlemi yapıldı aşılamada gerçekten çok fazla acı yok hastanede yarım saat dinlendikten sonra evime döndüm

sonuç:NEGATİF

OLMADI TEDAVİYE GÜZEL YANIT VERMEME RAĞMEN AŞILAMALAR TUTMADI

geçtiğimiz cuma laparoskopi ve histeroskopi yaptı doktorum bilmeyenler için laparoskopi göbek deliği altına yaklaşık 5 cmdelik açılarak karına gaz veriliyor ve kamera sokularak problem olup olmadığına bakılıyor gerekirse kasıktan bir delik daha açılarak müdahale yapılıyor
histeroskopiyi anlatamıyacağım çünkü bende ogun oğrendim ve hiç araştırmamıştım sadece rahim içinde yapılan bır müdahale oldugunu biliyorum
gözünüz korkmasın bu işlemler genel anestezi altında yapılıyor eh biraz ağrı oluyor ben bu akşam dikişlerimi aldırıcam birazda ondan korkuyoruM

SONUÇ :yapılan işlemler sonucu gebelik sağlanamamıştır hastaya nedeni bilinemeyen infertilite raporu verilmesi uygundur

kapı gibi raporum var artık neden böyle söylüyorum çünkü ben ssk lıyım ve tedavide sigortadan yararlanabilmem için bu engelleri aşmam gerekiyordu çünkü devletimiz bu işlemleri şart koşmuştu malum çok pahalı tedavi ve bu nedenle raporu almam gerekiyordu

şimdi anadolu yakasındaki merkezleri netten araştırıyorum çok iyi hastaneler var ama çok pahalı

benim tavsiyem tedaviye başlayan arkadaşlar psikolojik destek alarak başlasınlar sonuçlar negatif oldukça çok bunalıma giriyorsunuz
benim kk ile buluşmam bu dönemde oldu bunalıma girmiştim kimseyle görüşmek istemiyordum eşim bilgsayar ve net aldı oyalanayım diye ama şimdi bin pişman(şaka şaka)

evet erkadaşlar şimdilik bu kadar 1.5 ay sonra tüp bebek maceramıda yazarım tabi gerekli parayı denkleştirebilirsek
hakkımızda hayırlısı
rabbim isteyen herkese nasip etsin(amin)
niye canım ssk lısın paramı alıyorlar tüpbebekte bende başlıyacamya ondan sordum

merhaba ben 1 buçuk aydır tüp bebek tedavisi görüyorum bugün yumurtalarım alındı anesteziyle olduğu için işlem sırasında bişey hissetmiyorsunuz ama ayılınca ağrı oluyor inş RABBİM kimsenin emeklerini boşa çıkarmaz bide tüp bebek yaptıracaklara şunu söyliyim çok iğne veriyorlar delik deşik oldum:))

şimdi haber bekliyorum transfer günü için bilgi vericekler bakalım neler olucak bana dua edin lütfen tedaviyle ilgili bişey sormak isterseniz bana mesaj yazabilirsiniz inş hepimiz bebeklerimize kavuşuruz

slm arkadaşlar tüp bebek yaptırdığımı söylemiştim yumurtalarımın döllendiği haberi geldi bugün çok mutluyum inş sonuda iyi olur ALLAH kimseyi yarı yolda bırakmasın nerde yaptırdığımı merak eden arkadaşlar özel gazi osman paşa hastanesinde yaptırıyorum çok memnunum çok ilgileniyorlar ve çok hijyenik kendimi orda rahat hissediyorum tavsiye ederim

slm arkadaşlar benim 3 gün önce transferim gerçekleşti tüp bebek yaptırıp hamile kalanlara sormak istiyorum bu on gün içinde acaba ne gibi değişiklikler oldu lütfen cvp bekliyorum YÜCE RABBİM hepimizin yardımcısı olsun inşallah

cevabın için teşkederim benimde cumartesi günü belli olucak pek umudum yok ama hayırlısı bende uykum geliyor çok bide karnım ağrıdı kasıl ağrım ilk üç gün oldu sonra pek olmadı bilmiyorum ALLAHtan hayırlısı inşallah

X