Tüp Bebek Merkezleri DR. Aret Kamar la tedaviye başlayanlar ve başlayacaklar buluşalım destek olalım

dün en sonunda bitti ve bugün elimde raporum koşa koşa aret beye gittim. ilaçları yazdı eczaneden yarın alacağım. muayene etti bugün hiç bir sorun yok adet olunca başlarız dedi. bir iki güne oda geliyor. ilk denemem olacak bu yüzden heyecanlıyım biraz ama çokta ümitlenmekte istemiyorum. arkadaşlarında dediği gibi zor bir sınav, kimisi için yol çok kısa sürerken kimisi için çooooook uzayabiliyor. Allah hepimize sağlıklı, ömürlü, hayırlı evlat versin tez vakitte....

Bende aret beye gittim ilaçlarımıda aldım ilk adette başlıycaz aret bey senden ve eşinden detaylı kan taraması istemedimi kandaki bi dünya hastalıga bakılıyo ben devlette yaptırdım aret beye maille yolladım hepatit aids üre seker demir kolestrol daha bi dünya test istemişti

Amin insALLAH tedavin hayirli siyla baslar ve sonuclanir raporu nerden cikardiniz ilk denemenizmi[/QUOTE

sağol canım ya bu güzel dileklerin inşallah hepimiz için geçerli olur. evet ilk denemem olucak. eşimde hiç bir sorun yok ama benim tüplerimin ikiside hsg'de kapalı çıktı. raporumu şişli etfal'den aldım. aret bey ilede görüştüm bugün kısmetse bir kaç güne tedaviye başlıcaz :KK9:

Belki ist tüp bebek merkezinde karşılaşırız diycem ama biz sorun çıkmazsa kısmet olursa ilk adettimde başlıycaz eylül 8 gibi olcam ben canım.inş allah gönlünüzdekini sizin için hayırlı eyler ve evlat sahibi olursunuz sağlıklı hayırlı evlat oksun tabii :)

Arkadaşlar muayene ücreti ödedinizmi siz tüp bebek için gidildiğinde muayene ücreti ekstra istemiyolar diye duydum aret beyin muayenesi için ...

Belki ist tüp bebek merkezinde karşılaşırız diycem ama biz sorun çıkmazsa kısmet olursa ilk adettimde başlıycaz eylül 8 gibi olcam ben canım.inş allah gönlünüzdekini sizin için hayırlı eyler ve evlat sahibi olursunuz sağlıklı hayırlı evlat oksun tabii :)

merhaba,
bende epeydir bahçeci ve istanbul tüp bebek merkezi arasında kararsız kaldım fakat aret beyi çok övüyorlar istanbul tüp bebekde başlicam sanırım hasta olmayı bekliyorum bende 4-5 eylül gibi hasta olcam hemen hemen aynı günlerde tedaviye başlicaz seninle arkadaşım. hepimiz için hayırlı olsun inşallah...

kızlar hepiniz Aret beye gideceksiniz heralde ben bayan olması sebebiylede suzan hanıma gideceğim ona gideniniz var mı?ASlında 1 kaç sene önce muayene olmuştum suzan hanıma direk tüp demişti bize fakat yaptırmadık ii bi dr du senin yaşımda kızım var stres yapma olur dediğini hatırlıyorum

Bende aret beye gittim ilaçlarımıda aldım ilk adette başlıycaz aret bey senden ve eşinden detaylı kan taraması istemedimi kandaki bi dünya hastalıga bakılıyo ben devlette yaptırdım aret beye maille yolladım hepatit aids üre seker demir kolestrol daha bi dünya test istemişti

bendende istedi cnm. eşimin ve benim testlerimi. yanımda yoktu daha doğrusu devlet hastanesi almıştı rapor için onları ama dün internetten tahlil sonuçlarını çıkardım. onları kısmetse yarın gittiğimde göstermiş olucam. ilaçlardanda birer kutu getirin dediler.

dediğin gibi belkide karşılaşırız bu süreç içerisinde
benimde 1 eylül gibi gelicek. zamanlar yakın :KK3:

merhaba,
bende epeydir bahçeci ve istanbul tüp bebek merkezi arasında kararsız kaldım fakat aret beyi çok övüyorlar istanbul tüp bebekde başlicam sanırım hasta olmayı bekliyorum bende 4-5 eylül gibi hasta olcam hemen hemen aynı günlerde tedaviye başlicaz seninle arkadaşım. hepimiz için hayırlı olsun inşallah...

Evet zamanlar yakın gerçekten birbirimizi görürüz oralarda :) ismim ebru benim bu arada .allah nasip etsin hepimiZe anne olmayı inşallah :)

benimde rapor yetişse idi benimde sizinle aynı tarihlerde başlamam büyük bi olasılıktı neyse geç olsun güç olmasın..

İnşallah adetin gelmez hamile olursun :) allah yüzümüzü güldürür inşallah benim isim ebru bu arada :)

gelir cnm ya gelmediği ay yok maşşallah. benim tüperimin ikiside kapalı yani hiç ihtimal yok benim için. sadece tüp bebek.
tek ümidim onun tek seferde tutması....
memnun oldum bu arada ebru benimde ismim esra.
bruuu nun nerden geldiğini anladım ismini söyleyince :KK34:

benimde rapor yetişse idi benimde sizinle aynı tarihlerde başlamam büyük bi olasılıktı neyse geç olsun güç olmasın..

rapor çıkartma konusunda bende çok çekenlerdenim. nerdeyse her gittiğimde hastane bahçesinde ağlar dururdum. ni tekim son gün bile ağladım sinirimden. resmen vermemek için elinden geleni yapılar diyebilirim. sabır canım. bu ay olmazsa diğer ay inşallah önce raporunu sonra bebişini alırsın.

rapor çıkartma konusunda bende çok çekenlerdenim. nerdeyse her gittiğimde hastane bahçesinde ağlar dururdum. ni tekim son gün bile ağladım sinirimden. resmen vermemek için elinden geleni yapılar diyebilirim. sabır canım. bu ay olmazsa diğer ay inşallah önce raporunu sonra bebişini alırsın.

aynen canım yaa çok sıkıntı verici bir durum aksiler bi yardımcı olsalar biz çoğu şeyi buradan öğreniyoruz birbirimizden mesela reçete için 1 ay süresi olduğunu bilmiyordum en azından almak gerek dolapta durur.kızlar bende Nilüfer memnun oldum.

Doğru geç olsun güç olmasın.benim de çıkarırken hep aksilikler olmuştu ağlayıp duruyodum ama kısmetten öte yok herşey olması gerektiği zaman oluyo.yeter ki emekler boşa çıkmasın.bu korku hepimizde var :KK43:

Doğru geç olsun güç olmasın.benim de çıkarırken hep aksilikler olmuştu ağlayıp duruyodum ama kısmetten öte yok herşey olması gerektiği zaman oluyo.yeter ki emekler boşa çıkmasın.bu korku hepimizde var :KK43:

kızlar yeni bişey duydum dün akşam eşim bahsetti, biraz öncede internette araştırdım. siz duydunuzmu bilmem (nilüfer ve ebru) tüp bebek için ilaçları kullanmaya başlar başlamaz cinsel ilişkiyi de kesmek gerekiyormuş. eşimin çalıştığı yerde bir arkadaşı var 5yada 6 kez mi ne demişler en son gittiği doktor adamcağıza bunu söyleyip bilgilendirmiş. tutmama sebeplerinden biride bu oluyormuş. nettede buna benzer şeyler yazıyor. spermler iğnenin amacını ve yumurta kalitesini bozuyormuş falan filan.....
ben bilmediğim için öğrenince paylaşmak istedim. bilginize....

kızlar yeni bişey duydum dün akşam eşim bahsetti, biraz öncede internette araştırdım. siz duydunuzmu bilmem (nilüfer ve ebru) tüp bebek için ilaçları kullanmaya başlar başlamaz cinsel ilişkiyi de kesmek gerekiyormuş. eşimin çalıştığı yerde bir arkadaşı var 5yada 6 kez mi ne demişler en son gittiği doktor adamcağıza bunu söyleyip bilgilendirmiş. tutmama sebeplerinden biride bu oluyormuş. nettede buna benzer şeyler yazıyor. spermler iğnenin amacını ve yumurta kalitesini bozuyormuş falan filan.....

X