Ankara İmplant hekim tavsiyesi

Z1742

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2013
3
0
Merhaba

Ankara üniversitesi diş hekimliğinde implant yaptırdığınız tavsiye edebileceğiniz doktor adını yazabilirmisiniz. Yada özel de iyi uygun fiyatla diş implantı yapan doktor aramaktayım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba

Ankara üniversitesi diş hekimliğinde implant yaptırdığınız tavsiye edebileceğiniz doktor adını yazabilirmisiniz. Yada özel de iyi uygun fiyatla diş implantı yapan doktor aramaktayım. Yardımcı olursanız sevinirim.

implantın devlet hastanelerinde yada fakültelerde yapıdığını bilmiyordum :26: öyleyse eşim ank.tıp öğretim üyesi, hemen gidip yaptırsın :KK9:

bu aralar biz de implant yaptıracak güvenilir diş hekimi arıyorduk. bir arkadaşımız batıkent'te VEGADENTi tavsiye etti. inönü mahallesindeymiş. eşim ve ben oraya yaptırmaya karar verdik. fiyatları hiç bilmiyoruz. tek bildiğimiz, vegadent'te Gökhan bey'in çok iyi olduğu.

implantın devlet hastanelerinde yada fakültelerde yapıdığını bilmiyordum :26: öyleyse eşim ank.tıp öğretim üyesi, hemen gidip yaptırsın :KK9:

bu aralar biz de implant yaptıracak güvenilir diş hekimi arıyorduk. bir arkadaşımız batıkent'te VEGADENTi tavsiye etti. inönü mahallesindeymiş. eşim ve ben oraya yaptırmaya karar verdik. fiyatları hiç bilmiyoruz. tek bildiğimiz, vegadent'te Gökhan bey'in çok iyi olduğu.

Ankara Diş Hekimliği Fakültesinde implant yapılıyor. Ben Ankara diş hekimliğinde implant yapan iyi bir doktor arıyorum.

ankara cebecide tavsiye edebilirim. tam ankarayın çıkışında ulaşımı her türlü araçla çok kolay.
panoromik cihaz olduğu için film çektirmeye başka yere gitmenize gerek kalmıyor. oldukça temiz ve nezih bir muayenehane. her türlü cerrahi ve ortodontik tedavi de yapılıyor. memnun kalacağınıza eminim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İmplant da dikkat edilmesi gereken malzemenin iyi olması ve implant firmanın 10 sene sonrada var olabilme ihtimali Annem ve nışanlım Özel Yenimahalle Diş Kliniğinde implant yaptırdı Ekin Aşılıpınar hm çokda memnunlar ve genellikle diğer dr ler ucuz implant kullanıyor Ekin hm avrupa ürünü kullanıyor ve bize fiyatıda uygun geldi avrupa implant diğer dr ler baya yüksek bir fiyat istediler bir görüşün isterseniz

Çankayada hikmet bozyel diş kliniğinde yaptırdım.değişik fiyatlı her keseye implant var.Dr can bey çene cerrahı kendi kliniği zaten.Bir danışın derim.

eşim çankayada yaptırdı geçen ay. mehtap ketenci. eli çok hafifmiş. eşimin yüzü şişmedi bile. sanki hiç işlem yapılmamış gibi. yerli bir marka yaptı. markanın adı da nucleoss. ömür boyu garantisi varmış. bakalım 2 ay sonra da porselenleri yapılacak. benim implanta ihtiyacım yok ama eşim çok memnun kaldı. hekime güvenmek çok önemli. çok şükür benim hiç diş sorunum yok. 6 ayda bir dişlerimi temizletiyorum sadece. bu arada mehtap hanımın çocuklarla da arası çok iyi. umarım yardımcı olabilmişimdir.

ern (2).jpg ern (3).jpg ern (1).jpg
doktorumuz bizimle bütün bilgileri paylaşıyor. bunlar da eşimin implantları, filmleri. doğal dişler gibi olsun diye tek tek yaptı. biz doktorumuzdan çok memnunuz

Merhabalar arkadaşlar sizi implant Hakkı'nda sadece şunu söylemem gerekir kesinlikle bir uzman hekim yapsın. Maalesef bilip bilmeden herkes uyguluyor ve bu sıkıntıları yaşıyoruz. Yaptırmadan önce hekime uzmanlık alanı olup olmadığını sorun. Kullanacağı marka kesinlikle uzun yıllardır kullanılan bir marka olsun. Eğer ihtiyaç duyan olursa bana yaza bilir daha çok bilgi vere bilirim.

ankara implant konusunda genç ve yetenekli bir doktor olan Tansu erakman ı önereceğim.
linkinden bilgi alabilirsiniz. Randevu ile çalışıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba

Cebeci'de Dentacenter diş sağlığı polikliniği var. İki yıl önce 4 diş implant yaptırdım ve fiyat olarak çok ama çok araştırdım yaptırmadan önce. Fiyat olarak piyasaya göre çok uygun ve hijyenik bir klinik . Bunun üzerine Eşim de iki ay önce oraya gitti. Talat hoca bu konuda çok başarılı, kesinlikle tavsiye ederim.

Bu tavsiye üzerine Gökhan Bey'e ulaşmaya çalıştım. Kendisi güvenlik caddesinde yeni bir klinikte başlamış. ismide DENTAPLANT'mış.

Ankara da oyuncu beren saatin kuzenine gittim önce korkuyordum ücreti falan pahallı olduğunu düşünmüştüm.
ama baya yardımcı oldular. güzel ve iyi yaptı tavsiye edebilirim ankarada oğulcan saat

Ankarada kızılayda oğulcan saat var. implantta baya memnun kaldık. Hiç kaçırmaksızın bana Yerli ve isviçre yapımı olan iki çeşit implant markası gösterdi fiyatlarını soyledi. Yerli olanların eksisi olmadığını ama isviçre yapımı olanın artılarını anlattı. Daha sonra araştırmamı söyleyerek fiyatta yardımcı oldular. Çok genç bir hekim ben çok memnun kaldım. Hatta kliniğinde anında röngen çekip bakabildi ve implantlarımın uyumu için yine yan dairesinde olan labartuarada yaptırarak istediğim görüntüye ulaştırdı . daha enceki hekimimde rengi tutmadığında yada ımplant yapısında dişetimde acı hissettiğimde 1 2 saat beklliyordum labaratuara gıdıp gelmesını. burda en cok hosuma gıden herseyı aynı klınıkte bulmak oldu. Umarım yardımcı olabılmısımdır

Ankarada kızılayda oğulcan saat var. implantta baya memnun kaldık. Hiç kaçırmaksızın bana Yerli ve isviçre yapımı olan iki çeşit implant markası gösterdi fiyatlarını soyledi. Yerli olanların eksisi olmadığını ama isviçre yapımı olanın artılarını anlattı. Daha sonra araştırmamı söyleyerek fiyatta yardımcı oldular. Çok genç bir hekim ben çok memnun kaldım. Hatta kliniğinde anında röngen çekip bakabildi ve implantlarımın uyumu için yine yan dairesinde olan labartuarada yaptırarak istediğim görüntüye ulaştırdı . daha enceki hekimimde rengi tutmadığında yada ımplant yapısında dişetimde acı hissettiğimde 1 2 saat beklliyordum labaratuara gıdıp gelmesını. burda en cok hosuma gıden herseyı aynı klınıkte bulmak oldu. Umarım yardımcı olabılmısımdır

Ankara Kızılay-Tuna Caddesin'de Başkent Er Dental ile görüşmenizi tavsiye ederim. Alanında uzman bir ekibi var, fiyat olarak da yardımcı oluyorlar, Noris implant markasını kullanıyorlar ve ömür boyu garanti veriyorlar.

Merhaba

Başkent Er Dental ile bir görüşür müsünüz? Bildiğim kadarıyla Ankara üniversitesinden hekimler ile çalışıyorlar.

X