steteskopla kalp atışı dinlemek yardım

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaslar ben 25 haftalık hamileyim bebeğimin hareketlerini hisediyorum ama annelik iç güdüsü işde bgn gittim steteskop aldım kalp atışınıda duyarım diye ama karnıma koyuyorum hiç tık yok hareketlere yada kalp atışına dair sadece guruk guruk gibi sesler geliyo sanırım o midemin sesi sizlerden dinleyen varmı nasıl oluyor acaba yanlışmı dinliyorum birşey sürüyomusunuz yada başka bi taktik mi var anlamadım yardımcı olurmusunuz?birde bu kalp atışı sesi nasıl oluyo tam olark yazarmsısız?:CüvCüv:

canım ben de steteskop almıştım çok önce ama duyamamıştım kalp sesini bebişimin, şimdi de arada bir çıkarıyorum belki duyarım diye ama yok
bugün sağlık ocağına gittim bir cihaz çıkardı hemşire onunla dinledik, benimki biraz yavaş, bebeğimin kalp atışı ise çok hızlıydı, aynen pınar söylediği gibi at koşturuyor sanki:)

cnm bebek kalp atışlarını steteskopla duyamazsın :) steteskop çok yakın duyulabilecek sesler için yapılmıştır.Bebek kalp atışlarını hastanede doppler denilen cihazla dinleyebilirsin a.s.

kalp atısı dınlemek için su nette satılan angelsounds aletlerı war onlardan alabılırsın cnm...
ben kullanıorum we cokta memnunum...bana esım hedıye olarak almış...ılk basta duyamadık...ama artık rahatlıkla duyabılıorz ..resmen at kosturuor gıbı...yada nasıl dıyım bole kısık bı sesle kedı taklıdı yapar gıbı bı ses gelıo we sadece tek bı yeredn o ses alınıo...

kalp atısı dınlemek için su nette satılan angelsounds aletlerı war onlardan alabılırsın cnm...
ben kullanıorum we cokta memnunum...bana esım hedıye olarak almış...ılk basta duyamadık...ama artık rahatlıkla duyabılıorz ..resmen at kosturuor gıbı...yada nasıl dıyım bole kısık bı sesle kedı taklıdı yapar gıbı bı ses gelıo we sadece tek bı yeredn o ses alınıo...

sağolasın peki sizde mi netten aldınız ben pek güvenmiyorum ettek alışverişlere sorun yaşadınızmı hiç hangi siteden aldınız bende ordan alayım bari ya ben hareketlerini çok az hisediyorum bu aralar ondan dinlemek istiyorum ama başarılı olamadım:CüvCüv:

ewet canım esımde netten almış...hiç bi sorun yasamadık sparısten hemen 1 gun sonra gelmış alet..yalnız ılk kullanımda içindeki pil bayat cıktı yeni pil aldık.belkı sana daha erken gelır ıstanbuldan geldı cunku...meleksesleri ismi.angelsounds yanı sen ole yaz cıkıyor.tel nosuda var bende ıstersen.

ya steteskopla olmayacak bu iş zaten almam lazım eşimde oraya verecegimiz paraya çocuga bişey alırız evham yapma diyo ama :)

steteskop kalp dinleme cihazı almak istiyorum fiyatı 100- 110 tl arasında değişiyor eğer sizlerde alıp kullanan şu anda işine yaramadığını düşünenler varsa almak isterim bir fiyat belirleyip yazarsanız sevinirim

ben steteskopla duydum çok net beklemeyin çok sessiz bi ortamda uğultu gibi duyabiliyorum...pervane dönmesi gibi ritmler...

X