By yaplm olabilir mi?

Ellibirincikisi

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
4.481
1.039
slm arkadaşlar benimde bir derdim var eşimle evlenmeme ailesi hiç olumlu bakmadı onlara uygun olmadığımı düşündükleri için sanırım nedenini bilmiyorum aslında aramızda hiç kötü bişeyde olmadı ama sevilmediğimi beni görmek istemediklerini biliyorum eşimde ailesini sevmiyor ve 2 yıllık evliyiz 1 yıldır hiç görüşmüyoruz ben evlendiğim ilk günden beri bana büyü yaptıklarını düşünüyorum evime hiç gelmediler ama sanırım resim üzerindende yapılabiliyormuş e sonuçta evlilik resmim var onlarda eşimle aramda hiç sorun yok muhabbetimiz falan iyi ama sürekli işlerimiz ters gidiyor hiç bir kapı bize açılmıyor mutlaka 1 gün gülsek diğer gün ama mutlaka kötü haber alıyoruz ve bu kötü haber sadece ikimizi kahreden haberler oluyor maddi sorunlar olabilir herkeste vardır bu onu büyüye bağlamamda ama neden olumsuz şeyler bizimle eşimin ailesi boşanmamızı istiyor büyük bi ihtimal ama istedikleri hiç bir zaman olmayacak çünkü eşimle aramda çok büyük bir aşk var bence yaptıkları büyü ikisi beraber yansın böylece hayatlarından bıksınlar bi medyumun sitesinden büyü yapılan kişide olan şeyleri okudum aman allahım ikimizdede var bu sorunlar ben ne yapabilirim bu konuyla ilgili bi bilgim yok bilen bana bi yardım etsin....

büyüye artık inanıyorum.................
95 yılında biri bana bende büyü olduğunu söyledi, büyüyü yapan kişiyi de söyledi , üstelik bunu söyleyen kişiyi tanımıyorum o da beni tanımıyor ........ama ben inanmadım , büyüyü nasıl bozacağımı da anlattı , inanmadığım için hiç bişey yapmadım.......
97 yılında başka bir şehirde yine tanımadığım biri bende büyü olduğunu söyledi, nasıl yapıldığını ve yapan kişiyi söyledi , aynı 2 sene önce söylenenlerdi( bu iki kişinin de birbirleriyle tanışmışlığı yok ) ........yine itibar etmedim.....
anneannem tedbir olarak bana bir muska yazdırdı, üzerinde taşı kazadan beladan korur dedi, onu taşıdım sadece.......
uzatmayım aradan tamı tamına 10 yıl geçmişti ki kız kardeşime birisi yine bu bana anlatılan büyüyü anlatmış, nasıl yapıldığını ve yapanı söylemiş , bana anlatılanların tamamen aynısıydı ..........
e artık inanmamakta ısrar etmenin bir anlamı yok değil mi ? bu sefre söyleneni yaptık umarım kurtulmuşuzdur .........
( söyleneni yaptık derken zaten yapılan şey bi cuma saati bize söylenen bazı namaz surelerini ve ayetleri okuyup dua etmemizdi )

kuzum sizin aklınız başınızdamı?
hayatımızdaki olumsuzlukları büyüye yorarsakkkk...oooooooooooo işimiz var..o zaman bizim üstümüzdede büyü var diye benimde düşünmem lazım..yapmayın ne olur..
eşinizle aranız iyi imiş.hayat zor zaten..iş bulmak zor.tutunmak zor..herkesin hayatı böyle..hayattaki olumsuzlukları büyüye bağlayacağınıza olumlu düşünüp hayatınızı düzene sokmaya çalışın
o yazılanlarada ne olur inanmayın...ne kaz yansın ne tavuk misali yazılan şeyler onlar
tvde de bas bas bağırıyorlar zaten..milleti büyücüye para kaptırdım diyor,yana yakıla medyumu yada büyücüyü arıyor..hiç mi ders almıyorsunuz bunlardan
o adamlar madem büyü yapıyor,o zaman zengin birisine yapsınlarda sizin de maddi durumunuz düzelsin..belki işe alan olur

canım büyüye inanıyorum ve kaynana değillermi bunlar herşeyi yapar beklerim öle bişi yaptıysada Allah ından bulsun.

Canım annem ile babmında ayrılması için çok büyü yapıldı.
kapımıza domuz yağı dökmüşlerdi kapıyı dğiştirdik..
annemin yatak odasını çok aradık çerçeveninarkasında saç kılı gibi şeylere sarılı ufal ufak muskalar bulduk sirkeli suda bekletip denize attık deniz büyü bozarmış bnların üzerine annem bi hocaya gitti
kadın bizim evi tarif ederek salondaki 2 çekmecede duran sarı saplı makası söylemiş ve o makas ile kefen bezi kesilmiş ve bize geri verilmiş evde huzur olmasın diye
annem ağlaya ağlaya onuda attı denize kim bilir daha neler yapıldı haberimiz yok sirkeli suda büyü etkisini kesermiş bütün ev sirkeli sularla silindi...
ve şimdi çok şükür herşey yolunda gidiyor
hiç inanmak istemesemde inanırım ben böyle şeyler yaşayınca dua et ve medyumlara falan gitme
bi cami hocası bul yıldız namene baktır onalr söylüyor üzerinde kötü birşey varsa
paranı sahtekarlara kaptırma

büyü diye gerçekten bişeyin varlığı kuranda da geçiyo ama yapan da yaptıran da allah katında en büyük günahkar. ben inanıyorum ama allaha sığınmayı tercih ederim. hocalara büyücülere değil. annem yıllarca evde belki onlarca muska buldu ama hiç bilmem hacıya hocaya gittiğini. dualar öğrenmişti ilahiyat okuyan bi komşumuz yardım etmişti nasıl başa çıkabileceği konusunda ve üstesinden gelmişti. her kötülüğü de büyüye yormamak lazım tabi. bence dua et ve allahtan iste. hocalara gidip de aklını karıştırma yoksa içinden çıkamazsın.

sirkeli su çok önemli aslına.
her derde deva.
benim teyzemin başında vardı hocaya okutmuşalrdı şuan hala yataodasında azı açık sirkeli su veya sirke şişesi bulundurur gerçkten iyi kızlar.
banyosundada var 3 harflilerden korunmak içinn

supernational de şeytanlar eve girmesin diye tuz dökerler her yere ,vampirler gelmesin diye sarımsak falan bağlarlar
sizde sirkeli suyu çıkardınızkafamçokkarıştı

Baglı bulundugum aıle mensupları da pek bı meraklı bu tıp seylere

Hocadan gelmezler herseyı bu meretle halletmeye calısırlar.

Ama bılıyorum Allahım benım ıcın ne yazdı ıse oyle yasayacagım.

Allahımın yazdıklarına onların ıcındekı kotu nıyet mı etkı edecek

Tovbe haşaaa....

Evımde de buldum hıc bı zaman ınanmadım ama

Kımsenın kaderı oyle evlılık resmıne yapılan bıseyle yok yazılan ıkı kelam la degısmez.

Allahıma sıgınırım gerısı hıkayeeeeeee

Yazam aklınız almaz evımde bulduklarımı.Hıc bı gun aaa buda ne dıye hıc bı hocaya bıle sormadım.

Esımde cok ınanırdı bu durumlara ben onuda ıkna ettım Allaha sıgın hıc bısey olmaz dıye.

Sımdı kulagımıza gelıyo bızım ıcın neler yaptıkları hatta hakkımda acaba o hangı hocaya gıdıyo da etkılenmıyo hıc benım yaptırdıklarımdan dedıgını bıle duydum.

Ama ben sadece bu dunyalık olan ınsanlara zaten hıc ıhtımam etmem

Bılırım ımtahanı veremezsek dıger taraf rahat degıl...

Sızde ınanmayın bunlara Allaha sıgının o sıze yardım eder mutlaka.

Hıc bı kotu gıden seyde de acaba yıne ne yaptılar demeyın

Vardır bı hayır deyım mutlaka duzelecek emın olun kı

Sevgıler....

bence herkesin görüüşüne saygı duyulmalı...
sirkenin herşeye iyi olduğu kuranı kerimdede yazar.
hadiseler geçer...
yapıp yapmamak insanlara kalmış..

arkadaşklar inanıp inanmamkta herkes özgür tabi ki
ama sirke ne zararı olabilirki en azından psikolojik rahatlama sağlar

büyüye inanıyorum ama yapanın yatcak yeri var mı acaba bu dünyada,ilginç olan da insanlar kötülük yaparken ahirette verceği hesabı düşünmüyorlar mı sanki yüce rabbim görmüyor onları allah ıslah etsin.

bu arada benim dedem
inanılmaz sağlıklı hiç birşeyi olmayan kapılardan sığmayan biriydi
2 ay içinde bi deri kemik kaldı
doktorlar ne oldunu bulamadı sabun büyüsü yapılmış suya atılmış sabun eridikçe
dedemde erimiş ve bunu çok araştırmıştım... resmen katillik
öbür tarafta yok bunu yapanlrın yeri cennet yüzü göremeyecekler..............mafoldumben

Sirke ne güzel katıktır. Allahü teâlâ sirkeye bereket versin, o, benden önceki Peygamberlerin de katığı idi. Sirke varsa, başka katığa ihtiyaç olmaz.) [ıbni Mace]

(Sirke yiyene, Allahü teâlâ iki melek vazifelendirir. Yemek bitinceye kadar o kişiye dua, istiğfar ederler.) [ı.Asakir]

(Sirke bulunmayan evde, geçim darlığı olur.) [Ebuşşeyh]

sirkeye ben de inanıyorum. annem sirkeli suyla silerdi evi. sirkede bekletirdi muskaları sonra dualar okuyup denize atardı. biz evin kapıları değiştirirken kapıların pervazlarında bile bulmuştuk o derece yani. benim nişanlımın ailesi de inanır ahlaksız kızlarının yapmadığı halt yok kocası istemiyo kavga ediyolar babası olcak adam taa köylerden hocalardan muskalar getiriyo adamı salak etmişler resmen. demiyo ki kızım yapma etme kocana vazifelerini yap. varsa yoksa muska. yatacak yerleri yok bunların.

bence kara büyü olabilir...size yapılan...
bir baktırın gidip...
hakkaten şaşırıyorum artık...

Büyüye inanırım allah bildiği gibi yapsın yatacak yerleri yok büyü yapanların.
Bir bilene git derim canım...

canım nazar Kuran-ı Kerim de de var ama büyüye inanmam annem hep yapanda yaptıranda dinden imandan çıkar derdi biz böyle şeylerden uzak büyüdük 40 yılın başı belki kahve falı oda eğlence için eğer üzerinizde olduğunu düşünüyorsan Kuran-ı Kerim de bu tür şeyler için ayetler var onları oku üzerine üfle .... :Saruboceq:

X