Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

merhaba arkadaşım bende karın germe meme dikleştirme kol germe ve lopo olacağım hazirandan sonra inşallah doğrusunu istersen korkuyorum tabi bu eksisi birde artısını düşünüyorum da çok sevinçliyim acaba öncesi ve sonrası fotolarınızı görebilirmiyim bunlar bana moral olacak arkadaşım :KK16::KK9:: 36::KK36:

Ben karin olmadim sadece meme diklestirme ve büyütme oldum. Eger fikrimi sorarsan bence o ameliyatlari yazin olma cok sikintili olur. Burdaki karin germe ameliyati olan arkadaslarim korsenin cok rahatsiz ettigini söylüyor ve o korse yazin cekilmez bence bahar da olmaniz daha iyi olacaktir. Simdiden gecmis olsun

Kızlar sakıncası yoksa fotoğraflarınızı bende görmek istiyorum . Arkadaşlık göndersem kabul eder misiniz? Bi de kabul edince yine bu konuştuğumuz sayfada mı görünüyor fotolar.

Her doktorun sistemi farkli oluyor benim lolipop kesisi ile oldu ama dikislerin icten olmasini ilk sizde duydum. :KK53: Benim sütyenim de korse tarzinda kumasi da öyle , ama iz konusu bence sizin cilt yapinizla alakali bana asla iz kalmaz diye bir garanti vermedi. Belli belirsiz bir cizgi kalabilir dedi. Ama önceki igrenc gögüslerimden sonra inan dikis izlerini hic kafama takmiyorum. Sütyenin icinde kim görecek ki. Size doktorunuz silikon bant vermedi mi. Onlar dikis izlerinin kaybolmasi icin yardimciymis. Bende suan ödem falan kalmadi ama sizi bilemem. Benim gögüslerim suan gayet yumusaklar hatta yürürken hoplamaya basladilar bile :KK1:

Evet benim de dedigin gibi lolipop kesi oluyor. Disaridan dikis yok. Ince dikis bantlari var uzerlerinde, bantlar yavas yavas dusuyor banyo yaptikca. Dustukleri yerlerde kil kadar ince izler var. Tabiki cok da onemli degil goguslerimdeki izler ama karnimdakilerin cok belirgin olmasini istemiyorum sadece😕. Sozlerinden anladigim kadariyla memelerde fazla sislik olusmuyor karinda olusan kadar. Yani benim memeler de cok fazla inmeyecek 😡. Silikon banti da daha once h8c duymadim nasil bisey

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet benim de dedigin gibi lolipop kesi oluyor. Disaridan dikis yok. Ince dikis bantlari var uzerlerinde, bantlar yavas yavas dusuyor banyo yaptikca. Dustukleri yerlerde kil kadar ince izler var. Tabiki cok da onemli degil goguslerimdeki izler ama karnimdakilerin cok belirgin olmasini istemiyorum sadece😕. Sozlerinden anladigim kadariyla memelerde fazla sislik olusmuyor karinda olusan kadar. Yani benim memeler de cok fazla inmeyecek 😡. Silikon banti da daha once h8c duymadim nasil bisey

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Vallahi 2 ay oldu benimkiler inmedi. Hatta ilk baslarda bunlar kücük olmus diye dert yaniyordum, doktor 85 C cup yaptim nasil kücük dedi ama yine de hic icime sinmemisti, yamuk yumuktular. Simdi ödemler gidince zamanla gögüsler yerine oturmaya baslayinca sanki daha da büyüdüler suan tam istedigim büyüklükteler. Silikon bantlar ameliyat izlerini en hafife indiriyor, 1 hafta takiyorsun banyo falan yapsan da etkilenmiyor sonra cikarip 2 gün ara veriyorsun tekrar takiyorsun. istersen doktoruna bir sor özellikle karin germe olanlara hep veriliyor. Yani burda benim doktoruma ameliyat olanlarin hepsi kullandi. Biraz pahali ama ise yariyorsa bence alinmali diye düsünüyorum.

Tşkler canım lipo yapılan yerlerim şiş ve mor dikişler koyu renkte karnım gergin en gergin yer göbek deliğinin altı ile dikiş arası olan yer gergin ve altı çok sert inş. Gün gün azalacak şikayetlerim.

Vallahi 2 ay oldu benimkiler inmedi. Hatta ilk baslarda bunlar kücük olmus diye dert yaniyordum, doktor 85 C cup yaptim nasil kücük dedi ama yine de hic icime sinmemisti, yamuk yumuktular. Simdi ödemler gidince zamanla gögüsler yerine oturmaya baslayinca sanki daha da büyüdüler suan tam istedigim büyüklükteler. Silikon bantlar ameliyat izlerini en hafife indiriyor, 1 hafta takiyorsun banyo falan yapsan da etkilenmiyor sonra cikarip 2 gün ara veriyorsun tekrar takiyorsun. istersen doktoruna bir sor özellikle karin germe olanlara hep veriliyor. Yani burda benim doktoruma ameliyat olanlarin hepsi kullandi. Biraz pahali ama ise yariyorsa bence alinmali diye düsünüyorum.

siikon bantları sakın ihmal etmeyin...
o izleri siz taşıyacaksınız...

doktor ihmal etse bile bence siz kendiniz alıp kullanın...

ödemi alıyor ve izleri en aza indiriyor...

Kızlar sakıncası yoksa fotoğraflarınızı bende görmek istiyorum . Arkadaşlık göndersem kabul eder misiniz? Bi de kabul edince yine bu konuştuğumuz sayfada mı görünüyor fotolar.

arkadaşladığınız kabul edildiğinde görüyorsunuz arkadaşım:KK16::KK16::KK16::nazar:

Tşkler canım lipo yapılan yerlerim şiş ve mor dikişler koyu renkte karnım gergin en gergin yer göbek deliğinin altı ile dikiş arası olan yer gergin ve altı çok sert inş. Gün gün azalacak şikayetlerim.

izmadacım resmin varmı görebilirmiyim acaba baya merak ettim snin durumunu

Merhaba canım resim yok ben bu sitede yeniyim resim nereden yükleniyo bilemedim :KK43:

ekleyın benı anacım feyz alayım sızden güzel göbüşlerınızı ınce bellerınızı gormeye ıhtıyacım varrr biraz cesaret ve biraz da tavsiyeye:KK54:

Canım özelden yazmama yeni olduğum için izin yokmuş bergama devlet hast. Sana çok yakın bence git görüş muayene ol kararını sonra ver senin isteklerin önemli bence ben ilk görüşmemde güvendim . Ama senin ikna olman yüzyüze görüşmenle olacak ancak

siikon bantları sakın ihmal etmeyin...
o izleri siz taşıyacaksınız...

doktor ihmal etse bile bence siz kendiniz alıp kullanın...

ödemi alıyor ve izleri en aza indiriyor...

Canim ben kullaniyorum ama az kaldi 1 veya 2 kere daha yaptim mi bitecek. Doktor yurtdisina gidiyorum diye bana 5 kutu yazmisti ama pahali olunca ben 3 kutu aldim baktim ki almanyadan geliyor burda daha ucuz olur diyerek hepsini almadim. Bir arkadasim da ayni hatayi yapmis hatta onun doktoru ona hic burdan alma bize bunlar almanyadan geliyor orda daha ucuzdur demis o da almamis. Ben yine akillilik yapip 3 kutu almistim. Burda ki fiyatini duyunca dudagim ucukladi keske hepsini türkiye den alsaydim dedim :KK1: Sanirim 3 kutu yeterli olur olmazsa da yapacak birsey yok. Ama 3 haftadir kullaniyorum benim izler ayni zerre siliklesme yok acaba bana ters tepki mi yapti :KK1: :KK52: :KK14:

Canim ben kullaniyorum ama az kaldi 1 veya 2 kere daha yaptim mi bitecek. Doktor yurtdisina gidiyorum diye bana 5 kutu yazmisti ama pahali olunca ben 3 kutu aldim baktim ki almanyadan geliyor burda daha ucuz olur diyerek hepsini almadim. Bir arkadasim da ayni hatayi yapmis hatta onun doktoru ona hic burdan alma bize bunlar almanyadan geliyor orda daha ucuzdur demis o da almamis. Ben yine akillilik yapip 3 kutu almistim. Burda ki fiyatini duyunca dudagim ucukladi keske hepsini türkiye den alsaydim dedim :KK1: Sanirim 3 kutu yeterli olur olmazsa da yapacak birsey yok. Ama 3 haftadir kullaniyorum benim izler ayni zerre siliklesme yok acaba bana ters tepki mi yapti :KK1: :KK52: :KK14:

:KK52:almanyadan geliyor ama almanyada daha pahalı....:KK53::KK53::KK53::KK53:

bu nasıl iş yaaaaa.....:KK1::KK1::KK1:

pahalı olduğunu duymuştum.... gerçekten de pahalılar galiba...:KK53::KK53::KK53:

sen yinede kullan canım.... bazı şeyler ileriye dönük yatırım gibi...etkisi şimdi olmasa da illa olacak demek ki...:21::21::21:

eşimin sağlık poreblemin için izmire gideceğiz bede ahmet beye ön görüşmeye gidecektim aksilik ya bir aya yakın kapalıymış çok üzüldüm işini iyi yapan bir doktor varmı acaba acele bana yardımcı olurmusunuz arkadaşlar:KK19::KK19::KK19::KK50:

eşimin sağlık poreblemin için izmire gideceğiz bede ahmet beye ön görüşmeye gidecektim aksilik ya bir aya yakın kapalıymış çok üzüldüm işini iyi yapan bir doktor varmı acaba acele bana yardımcı olurmusunuz arkadaşlar:KK19::KK19::KK19::KK50:

Ben izmirde anca kendi dotorumun yaptığı işi biliyorum, fotoğraflarımı görmüşsündür herhalde karın germe için eklediklerimi.. Valla başkalarınada güvenemedim.. Kesinlikle kötü demiorum, sadece konuşma güven vermedi..

Ben izmirde anca kendi dotorumun yaptığı işi biliyorum, fotoğraflarımı görmüşsündür herhalde karın germe için eklediklerimi.. Valla başkalarınada güvenemedim.. Kesinlikle kötü demiorum, sadece konuşma güven vermedi..

merha doktorun kimdi birde ücret nekadardı çok teşekür ediyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

merha doktorun kimdi birde ücret nekadardı çok teşekür ediyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

Cnm, benim kombineydi .. Yağ alma karın germe ve burun estetiği.. 7.5 tu.. Karın germe ve yağ alma 4.5 ila 5.5 arası değişiomuş.. İki albümüm var bi göz atın yazana bakacaksın sen :)? Can kopal dr um

X