Dudaktan öpüsmek ... :)

xXxTubaxXx

üzgün, hemde cok :(
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2009
258
0
Sey Kizlar, özel bi soru olacak ama neyse, sevgili'nizle aranizdaki mesafe ne kadar yani söyle aciklayayim, erkek arkadasim bazen öpmeye calisiyor dudaktan, basimi ceviriyorum ki yanagimi öpsün diye, biraz bozuluyor tabii. Bende cit cikarmiyorum, dudaktan öpüsmek ile sinirlari zorlamismi oluyorum, yoksa bir beraberlikte normal mi. :kedi:

Birbirini seven iki insanin birbirine dokunmasi/opmesi cok dogal birsey tabiki.
Anormal bir durum degil elbette.

Hazır değilsen izin verme tabi..Bozulursa bozulsun..Erkekler için kaçan kız her zaman daha tatlı olur ;-)

canim benim erkekler hep daha falasini ister unutma. sinirlarini koy. ona göre ver kararini. hemde bence öptürme o meraklansin sende kiymetlenirsin :)

bu sana kalmış bir karar..

bana göre gayet doğal ve samimi..

bu arada bozulmaya,kızmaya hakkı yok.

eğer istemiyorsan,al karşına konuş,böyleyken böyle de, bir daha da çabalara girmesin centimen adam girmez.

gayet dogal bir durum..hazirsan,iliskinden ve karsindaki adamdan eminsen..cok guzel bi duygu..

ahh ahh.. Beni de 3. buluşmamızda öpmüştü hınzır herif... zemuszemus normal canım normal.. tabi ki öpmek isteyecek.. Sen hazır hissetmiyorsan kafanı sevgilinin omzuna yaslama fazla derim.. çünkü omzuna kafamı Bi yasladım hemen dudaklarıma yapişti Benim şeBek..

ileriye gitmemek koşuluyla yani sınırları bildikten sonra gayet normal bence...ilerisi ne getirir bilemeyizzz:))

senin sinirinin ne oldugunu biz bilemeyiz ki.
benim icin cok normal olan birsey senin icin olmaz.
bu konuda baskalarinin fikriyle hareket edemezsin ki.
Icinden nasil geliyorsa öyle davran.
ben misal esime gelesiye kadar hic bi erkekle dudaktan öpüsmedim,ayni senin gibi yanagimi ceviriveriyodum
hatta bi keresinde birinin kafasina canta bile gecirmistim kaydirigubbakcemile3

ama esimde daha ilk görüsmemizde öpüstük. ask iste :)

walla ben bundan onceki 5 yillik iliskimde 2. yilin sonuna kadar hic opusmemistik. ne o istedi ne ben. simdi dusunuyorum da, opusmuyorsak napiyorduk:kedi:, hic mi aklimiza gelmedi?? artik opusmesiz iliski olmazmis gibi bir fikir olusmus kafamda... e tabi 24 olduk artik normal.. ama demekki o zamanlar aklimiza gelmemis. gerci bizim yasimizda olup opusenler de vardi cevremizde. bu tamamen kisisel bir durum. ama yine de yasla da ilgili. eger yasin kucukse istememen normal. hersey zamaninda guzel. aceleye hic gerek yok.

benim fikrim yaşla olduğu kadar ilişki süresi ve aranızdaki yakınlığa da bağlı , biraz zaman geçmeli bence ilişki iyice oturmalı ,,, gezip tozmaktan çok daha özel bir şey sonuçta...

Normal yada anormal bu kişiden kişiye değişir .

Bana göre normal ,sana ters geliyorsa öptürtme o zaman :nazar:

O bozuluyorsa bozulsun bırak ...

gayet dogal bişey canım ne var öpmekte aman bu kızda cok mutaaasıp dıyıp kacmasın :KK70: hersey dozunda guzel tatlım bayanssulusmile

Erkeğin tavrı, ilişkinin boyutu, kabul edilebilirliği gibi etkenlere bağlı...
Yine de diğer yorumlardaki "kişinin bakış açısına göre değişir" fikrine kulak verin, eskiden 13 yaşında çocuk doğurmak da "normal"miş bazı kesimler için hala normal, o kesimleri baz alabilir miyiz? Yahut son yıllarda cinsellik yaş sınırı oldukça düştü, hangimiz "bu çoğunluğa" gönüllü katılmayı ister? İlişkilerin yakınlık boyutunda biraz da "her koyun kendi bacağından asılıyor..." :nazar:
Her şey bir yana erkeğin tavrı da belirleyicidir burda... Fiziksel yakınlık görmediği için tavır yapan, uzaklaşan erkek "beklentisini ortaya sermiştir". Bunun doğallığını, güzelliğini, ilişkinin ileriye dönük güzel aşamalarını düzgün ifade eden ve yalnız fiziksel yakınlıkta değil, diğer alanlarda da "ilişkisini sahiplenen ve ayakları yere sağlam basan adama" daha rahat yakınlaşır insan... Lakin cinselliği, öpmeyi, okşamayı karşı tarafın hislerinden ziyade kendi içgüdüleriyle talep eden adam her gün "biraz daha fazlasını isteyecektir." sengözlerimebaksanab
Aslında bu aşama ilişkinin ciddiyetini görmek için mühim bir adımdır. Erkek arkadaşınız sizden beklediği yakınlığı görmediğinde soğuyor, "muhabbetini" aksatıyor, "duygusallığı zaman kaybı" olarak görüyorsa "hayat arkadaşınız" muhtemelen başka bir yerde hala sizi bekliyordur... şakkıdı

X