Hamile olduğumuz gözlerden anlaşılırmı?

benimde bi müşterime işyerinde temizliğe gelen kadın kaşların düşmüş demiş inanmamıs cünkü ihtimal yokmuş iki gün sonra süprizzz hamileymişş:KK70: halbuki kadının senelerdir ben kaşını alıyıorum hiç farketmemiştim:KK70:DD

Sizinki daha ilginçmiş .. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

canlarım benim anladım herşey psikolojik:) bu ay bende bazı belirtiler olmuştu annem az çok farkındaydı regl günüm gelmeden daha sormaya başlamıştı var mı diye.Adet günümde kızım sen hamilesin gözlerin parlıyor dedi ama daha 10 saat geçmeden adetlendim:):):) Ben artık bu tarz şeylere pek inanmamaya başladım gerçi büyüklerinde vardır bi bildiği

Dünde bana aynısı oldu bir arkadaşım aklıma soktu durudk yere.Daha reglime 1 hafta var dediysemde dinlemedi ısrarla test yap dedi.Kirpiklerin birleşmiş dedi.Çıkmaz eminim değilim zaten bu ay dedim.Yinede yaptım testi negatif çıktı beklediğim gibi.E tabii kendinden çok emin söylediği için üzüldü negatif olduğunu görünce.Durduk yere bende üzüldüm neyse hayırlısı olsun... Napalım zamanı gelmemiş demekki...

aynen canım banada ole dedıler bayık bayık bakıosun hamılemısın dıye bılmıyolardı hamıle oldugumu gercı dustu ama gozler bayık baıyık solgn bakıolar hamıs olunca

Benim düşükle sonlanan gebeliğimde yüzüm sapsarı hasta gibiydi gözlerimden kimse anlamadı.Herkes hastamısın dedi.Hatta kendimde fark ettim bunu.Sabahları uyandığımda eşime ya ben hastayım yada hasta olacağım suratım çok kötü diyordum...

ya gozlerden mı bılmıyorum ama ben de bırısı hamıle ıse anlarım genelde.
gozlerınden degıl yanı vucut durusundan halından tavrından ya da yaydıgı enerjıden dıyeyım ıcıme dogar acaba hamıle mı dıye..
gozlerının ferı kacmak derler belkı benım annem de oyle olmustu..

ya gozlerden mı bılmıyorum ama ben de bırısı hamıle ıse anlarım genelde.
gozlerınden degıl yanı vucut durusundan halından tavrından ya da yaydıgı enerjıden dıyeyım ıcıme dogar acaba hamıle mı dıye..
gozlerının ferı kacmak derler belkı benım annem de oyle olmustu..

Bak böyle söyleyende çok kişi var.sadece gözlerden değil vücudundan duruşundan dediğin gibi halinden tavrından anlarlarmış... Ben hiç anlamıyorum.Birde ben öğrensem :)

merhaba benim eltim benim düğünümde hamileymiş kendiside bilmiyordu teyzem düğünden sonra senin eltin hamile demişti demekki gözlerden anlaşılıyormuş...

Dünde bana aynısı oldu bir arkadaşım aklıma soktu durudk yere.Daha reglime 1 hafta var dediysemde dinlemedi ısrarla test yap dedi.Kirpiklerin birleşmiş dedi.Çıkmaz eminim değilim zaten bu ay dedim.Yinede yaptım testi negatif çıktı beklediğim gibi.E tabii kendinden çok emin söylediği için üzüldü negatif olduğunu görünce.Durduk yere bende üzüldüm neyse hayırlısı olsun... Napalım zamanı gelmemiş demekki...

insanlar az çok kişinin durumunu biliyorlar bizde bu durumdan fena derecede etkileniyoruz.Çocuk istediği bilinen ya da olması gerektiğini az çok tahmin eden kişilerin yakınları resmen bizleri izliyorlar.Yok baktım bu akşam çok yemek yedin acaba hamile misin? Yüzün bana şiş gibi geldi bebek mi var? Sana bir güzellik gelmiş sen kesin hamilesin diyerek aslında bizi daha çok yıprattıklarını düşünüyorum.kendinden emin olup sadece yaşadıklarının adet belirtisi olduğunu zannetsende adete bir hafta kala sürekli elin teste gidip geliyor.Sonuç hüsran olunca da oturup ağlamaktan başka birşey olmuyor....

benim eşimin anneside demişti .demek varmış böyle birşey pek inanmamıştım aslında...

insanlar az çok kişinin durumunu biliyorlar bizde bu durumdan fena derecede etkileniyoruz.Çocuk istediği bilinen ya da olması gerektiğini az çok tahmin eden kişilerin yakınları resmen bizleri izliyorlar.Yok baktım bu akşam çok yemek yedin acaba hamile misin? Yüzün bana şiş gibi geldi bebek mi var? Sana bir güzellik gelmiş sen kesin hamilesin diyerek aslında bizi daha çok yıprattıklarını düşünüyorum.kendinden emin olup sadece yaşadıklarının adet belirtisi olduğunu zannetsende adete bir hafta kala sürekli elin teste gidip geliyor.Sonuç hüsran olunca da oturup ağlamaktan başka birşey olmuyor....

Evet yakınlarımız istemeyerekte olsa bu tür izlenimlerle yıpratabiliyorlar bizleri...

merhaba benim eltim benim düğünümde hamileymiş kendiside bilmiyordu teyzem düğünden sonra senin eltin hamile demişti demekki gözlerden anlaşılıyormuş...

Yani yuh diyeceğim artık.O kadarmı dikkatli olur bir insan.Senin eltin hamile diyor eltin bile bilmiyor hamile olduğunu... Şu bakışları bir kaç aylığına bize verselerde bizde anlasak kendimizinkini dimi ama ? :eek: :tomato:

Yani yuh diyeceğim artık.O kadarmı dikkatli olur bir insan.Senin eltin hamile diyor eltin bile bilmiyor hamile olduğunu... Şu bakışları bir kaç aylığına bize verselerde bizde anlasak kendimizinkini dimi ama ? :eek: :tomato:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 amannnn ben boşverdim artık .... adete 10 gün kala kirpiklerime bakmaya başlamıştım karıştı mı diye... kafayı yicez artık .Allah aklımıza mukayyet olsunzemuszemus

Bak böyle söyleyende çok kişi var.sadece gözlerden değil vücudundan duruşundan dediğin gibi halinden tavrından anlarlarmış... Ben hiç anlamıyorum.Birde ben öğrensem :)

ya gecen tvye bı kadın cıkmıstı yenı evlıymıs vs boyle kadın bır garıp geldı gozume acaba hamıle mı dedım nasıl desem boyle farklı oluyorlar ya dırek anlarılıyor yanı.
sonra programın ılerleyen zamanında hamıle oldugunu acıklamıstı.
ben de o zaman tutturabıldıgımı farkettım zaten.

gozler mı bılmem aama vucut durusu dırek degısıyor hatta ıstemsız elın karnında duruyor falan.. boyle ornekler cok var.

ya gecen tvye bı kadın cıkmıstı yenı evlıymıs vs boyle kadın bır garıp geldı gozume acaba hamıle mı dedım nasıl desem boyle farklı oluyorlar ya dırek anlarılıyor yanı.
sonra programın ılerleyen zamanında hamıle oldugunu acıklamıstı.
ben de o zaman tutturabıldıgımı farkettım zaten.

gozler mı bılmem aama vucut durusu dırek degısıyor hatta ıstemsız elın karnında duruyor falan.. boyle ornekler cok var.

Peki kendi hamile olduğunu bilmesede yinede eli gidermi karnına?Evet öğrenince istem dışı el gidiyor ama bilmiyorsak gebe olduğumuzu pek yapmıyoruz sanırım o hareketi.Ben birde geçenlerde bir şey daha duydum hamile olanın karnı sıcak olurmuş... Doğrumu bilmem...

benim ögretmen bir arkadaşım okulumuzdaki memurun gözlerinden bakar bakmaz hamile oldugunu anladı. kadıncagız da o gün doktordan geliyormuş pozitif test sonuçlarıyla hemde...
ya sen nasıl bişeysin nerden anladın dedim
kirpikleri top top olmuş karışmış, yapışmıştı dedi.zemuszemus

benim ögretmen bir arkadaşım okulumuzdaki memurun gözlerinden bakar bakmaz hamile oldugunu anladı. kadıncagız da o gün doktordan geliyormuş pozitif test sonuçlarıyla hemde...
ya sen nasıl bişeysin nerden anladın dedim
kirpikleri top top olmuş karışmış, yapışmıştı dedi.zemuszemus

Allah Allah .... Kirpikler bayağı bilgi veriyor demek :) Herkes karışır kirpikler diyor...

selam kızlar bende bu kırpık olayına takmıs bulunmaktayım.uc aydır takıpteyım :))9gecen aylar hıc bırsey yoktu.ama bu ay yumurtlamadan ıkı gun sonra alt kırpıklerım karısmaya basladı..adetıme 5 gun var.bakalım bu tez dogrumu gercekmı bellı olcak.yazarım sızeee..

ayy kıslarrr bunu nasıl anlıyolar veya anlıyosunuz ben ilk kez duydum
hadi bilir sevinir gözbbekleri güler mutluktanda
diğer türlü pek inandırıcı gelmedi bana
allahımm daha neler duyacaz yaaaaaaaaakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

benim kirpiklerde karıştı ilk defa bu ay gözlerim parladı büyüdü falan herkes hamilemisin diye diye kafama soktu aklımda yokken...bu sabah adet oldum arkadaşlar ben bile inanmıştım ama malesef alakası yok bir umut işte ...inşallah hamiş olursunuz siz .........

benim kirpiklerde karıştı ilk defa bu ay gözlerim parladı büyüdü falan herkes hamilemisin diye diye kafama soktu aklımda yokken...bu sabah adet oldum arkadaşlar ben bile inanmıştım ama malesef alakası yok bir umut işte ...inşallah hamiş olursunuz siz .........

canım seni merak etmiştim hamilemisin diye geçenlerde konuşmuştuk ama adet olmuşsun üzüldüm canım ya ama hayırlısı olsun ne diyelim sıkma canını Allah ne zaman nasip ederse o zaman olur bekliyoruz hepimiz umutla a.s.

X