Yumurta çatlama belirtileri olurmu

merwisss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2010
264
4
kızlaaaaaarrr yine ben...kafama bişey takıldı yumurta çatlarken belirti olurmu kasık veya bel ağrısı gibi...gonal f tedavisi gördüm yumurtalar 21mm olunca ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum ama kasıklarım çok ağrıyor sizce çatlama belirtisi böylemidir...varsa deneyimleiniz tavsiyeleriniz yazarsanız çoooookkk sevinirim şimdiden teşekkürler...kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

çatlama iğnesi yapıldıktan 36 saat sonra çatlama oluyor canım. öncesinde olan kasık ağrısı çatlama değildir merak etme.

kızlaaaaaarrr yine ben...kafama bişey takıldı yumurta çatlarken belirti olurmu kasık veya bel ağrısı gibi...gonal f tedavisi gördüm yumurtalar 21mm olunca ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum ama kasıklarım çok ağrıyor sizce çatlama belirtisi böylemidir...varsa deneyimleiniz tavsiyeleriniz yazarsanız çoooookkk sevinirim şimdiden teşekkürler...kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

mervişş bazı insanlarda çatlama anında kasık ağrısı oluyo....

bide vc de kendini takip et çatlama olduğunda yumurta akına benzeyen 5-6 santim uzayan bi sıvı salgılıyo rahim......

o günleri kaçırma derim:)Şeniz

bol şans:CüvCüv:

kızlaaaaaar ama bazı arkadaşlarımızda yumurta çatlatma iğnesi vurulduğu halde çatlama olmuyormuş o yüzden sordum...bu arada ada ege canım bu kasık ağrılrı çatlatma iğnesi vurulduktan sonra olmaya başladı bende...son olarakta benden iğneyi yaptırdığımdan beri wc de dikkat ediyorum hiç yumurta akına benzeyen akıntıdan gelmedi iğne yapıldıktan 36 saat sonra hergün ilişkiye girdik acaba yumurtalarım çatlamamışmıdır...mutlaka cvp yazın çatlatmayın beni merakta :):)

benimde kasıklarımda ağrı var yumurtlama zamanım .. Kızlar birşey soracağım yumurta çatladıktan sonra mı ağrı olur?? Yoksa çatlamadan önce mi?

benimde kasıklarımda ağrı var yumurtlama zamanım .. Kızlar birşey soracağım yumurta çatladıktan sonra mı ağrı olur?? Yoksa çatlamadan önce mi?
canım bildiğim kadarıyla çatlama olduktan sonra ağrı yapıyo ben dün vuruldum hafif bi ağrı var ama çok değil

kızlar bende yeniyim 1 yıllık ewliyim bu ay klomen kullandım sonra kontrole fln gittik ilişkinin ertesi günü doktor gözün aydın çatlamış dedi :) sizce bebiş olur mu bu kez ? yada bunu yaşayan var mı hiç :KK43:

kızlar bende yeniyim 1 yıllık ewliyim bu ay klomen kullandım sonra kontrole fln gittik ilişkinin ertesi günü doktor gözün aydın çatlamış dedi :) sizce bebiş olur mu bu kez ? yada bunu yaşayan var mı hiç :KK43:

CANIM nette gezinirkenn gördüm 1 ay gecmis üzerinden yazali Neoldu hamilemisin merak ettim inş bebis vardır

slm bende 2 ay boyunca klomen kullandım catlama olmadı dodustan çift rahmım var önumüz ayda 1 ay igne yontemı kullancamısım dr. soyledi onu beklıyorum hayırlısı yınede neoldu kac aylık hamılesınız sımdı

merhaba kızlar ben 8 aylık evliyim ve 2 aydır korunmasız ilişkide bulunduğum halde hamile kalamadım daha , yumurtlama günümü hesapladım.28 gün ara ile oluyorum ve 14. gün yumurtlama günümdü tahminimce ve eşimle dr gittiğimde o gün yumurtamın çatladığını ve eşimle birlikte olmamı söyledi , 24 ağustosta adet olmazsan bana gel kan testi yapalım dedi , daha önceki gittiğim dr ilgilenmemişlerdi bile 2 ay çok yeni olduğu için , benim tavsiyem dr gidin kendi kendimizi strese sokmayalım , inşallah RABBİM BİZE VE HEPİMİZE SAĞLIKLI SIHHATLİ HAYIRLI EVLATLAR NASİP EDER ,

X