Callanetics Egzersizleri

az önce leslie ile 2 mil yürüdüm biraz terledim ama müzik de açtım sıkılınca tempolu yürümek daha da zevkli oluyor bitince dans bile ettim :KK62::KK62::KK62: arkasından callanetics yaptım. callaneticsde 3. saatim doldu. ben bi kaç karın egzersizi daha ekledim sanki alt karnı daha az çalıştırıyo gibi geldi bana. 3. günümde daha fazla esnediğimi hissediyorum hatta hiç bu kadar esnediğimi hatırlamıyorum:KK64::KK64::KK64::KK64: şimdi duş alıp yatıcam. 1 hafta sonra sevgilimle buluşucam inşallah o zamana kadar biraz daha incelebilirim. göbeğin çıkmış diye alay ediyodu benle :KK4: hayatımda hiç bu kadar azim yapmamıştım bi yandan spor bi yandan kpss . acı yok rocky acı yok :KK4::KK4::KK4::KK4:

dün 5/21 yaptım. 2-3 güne bir 24 saat ara vermek zorunda kalıyorum nöbete gidiyrm yapamıyorum umarım yine de faydasını görürüm :26:

dün akşam 1 saat callanetics yaptım :KK66: sabah her yerim ağrır yerimden kalkamam sanıyodum ama aksine çok dinç uyandım :KK62::KK62::KK62: ilk defa bir spor beni dinç kaldırıyo yataktan hem de ilk seferinde. pilatese başlamıştım bi ara ilk yapıştan sonra ertesi gün her yerim ağrımıştı ben de bırakmıştım pilatesi. callaneticsde bütün egzersizleri yaptım karın egzersizlerini eksiksiz yaptım hiç ağrım olmamasından dolayı çoooook mutluyum:KK8::KK8::KK8:

acı yoksa artık acıtana geçmek lazım diyorum ben:) şaka bir yana, spor geçmişini bilmiyorum ama madem bu kadar rahat yapıyorsun ve gerçekten doğru yaptığına eminsin bir üst seviyeye yani süper callaneticse geçmeyi dene bence. bende karın hariç hepsini rahat yapıyorum mesela o tek bacak yukarı harekette diğer bacağını da ileri uzatıp havada tutarak yapabiliyor musun? ben o halde 10 tane ancak yapabiliyorum, 90 tane ayak yerde, 10 tane uzatıp kaldırarak yapıyorum. birde callanetics evolotionu indirip oradaki karın egzersizlerinede bakmanı tavsiye ederim özellikle yerde geriye doğru oturup 2. omur üzerinde yapılan bir karın hareketi var öldürüyor beni:) pilatestede vardı benzeri ama burdaki daha uzun ve daha fazla zorluyor beni...

rukiye; şimdi farkettim başlayalı 2 hafta oldu demişsin, sonuçlarını çok merak ediyorum kaç cm inceldin? birde klasik ile karşılaştırırsan sence nasıl?

acı yoksa artık acıtana geçmek lazım diyorum ben:) şaka bir yana, spor geçmişini bilmiyorum ama madem bu kadar rahat yapıyorsun ve gerçekten doğru yaptığına eminsin bir üst seviyeye yani süper callaneticse geçmeyi dene bence. bende karın hariç hepsini rahat yapıyorum mesela o tek bacak yukarı harekette diğer bacağını da ileri uzatıp havada tutarak yapabiliyor musun? ben o halde 10 tane ancak yapabiliyorum, 90 tane ayak yerde, 10 tane uzatıp kaldırarak yapıyorum. birde callanetics evolotionu indirip oradaki karın egzersizlerinede bakmanı tavsiye ederim özellikle yerde geriye doğru oturup 2. omur üzerinde yapılan bir karın hareketi var öldürüyor beni:) pilatestede vardı benzeri ama burdaki daha uzun ve daha fazla zorluyor beni...

yaparken zorlanıyorum tabiki de ama ertesi güne ağrım olmuyo. tek bacak yukarı olan harekette bi bacağımı öne alıp kısa süre yapabiliyorum de iki bacak yukarı harekette de bacaklarımı eğimli tutabiliyorum. aslında spordan çok uzak olan bi insan değilim üniversitede badminton oynamıştım bi de akşamları çıkıp koşardım ama üstünden iki yıl geçti. ben de zaten bacaklarım tamamen esneyince (tam esneyemiyorum şu anda) süper callaneticse ya da evolotiona geçmeyi düşünüyorum.

selam sevgili KK bayanlari :KK9:

bende dun 1/21 yaptim once leslie ile baya bi yurudum cunku ben spor yapmiyordum daha onceleri hic her yanim tutulmasin die yurudum ama nafile :KK1: .. bugun varya yerimden kalkamiyorum :KK60: her tarafim agriyoo bide yaparken o kdr zorlandim ki betim benzim atti :KK70: :KK60: yasimdan utandim hahah :KK60:

insallah ise yarar yani vucudumu forma sokar insallah su bacaklarimi sertlestirsin yeter :KK16: insallah kilo vermem bu callaneticsle :KK60:

herkese iyi callanmeler :82: :KK60:

arkadaşlar adımın üstüne gelip tıklarsanız özel msj yaz diyo zaten oraya tıklayıp yazabilirsiniz lütfen indiremedim bi türlü deli olcam ya :KK50:

sana cok yardimci olmak isterim ama benim ozel mesaj hakkim yok maalesef 100 mesaji doldurmadim henuz :78:

ozelden msn adresini fln yollamak yasak degilse bana ozelden mesaj olarak atarsan yardimci olmak isterimm :87: :87:

yaparken zorlanıyorum tabiki de ama ertesi güne ağrım olmuyo. tek bacak yukarı olan harekette bi bacağımı öne alıp kısa süre yapabiliyorum de iki bacak yukarı harekette de bacaklarımı eğimli tutabiliyorum. aslında spordan çok uzak olan bi insan değilim üniversitede badminton oynamıştım bi de akşamları çıkıp koşardım ama üstünden iki yıl geçti. ben de zaten bacaklarım tamamen esneyince (tam esneyemiyorum şu anda) süper callaneticse ya da evolotiona geçmeyi düşünüyorum.

esnemeleri iyi yapınca ertesi güne ağrı kalmıyor, genelde ilk yaptığın günün ertesi ağrı oluyor ve 3 gün devam ediyor sanırım hareketlere alışık olmadığımız için iyi esneyemediğimizden, hamlıktan falan oluyor böyle. 3 günden sonra hala ağrım var diyen yoktur herhalde...

wispercim benim fazla kilom yok sadece bacaklarımdan basenlerimden kurtulmak istiyorum.spor yapmaya vaktim olmuyo ben de bir kasabada öğretmenim

rukiye; şimdi farkettim başlayalı 2 hafta oldu demişsin, sonuçlarını çok merak ediyorum kaç cm inceldin? birde klasik ile karşılaştırırsan sence nasıl?

canım ben başlayalı 1,5-2 cm arası farketti.klasikle karşılaştırınca daha etkili gibi geldi bana.ama bacak hareketlerini tam anlayamıyorum zor seviyede yapanı takip ediyorum. hiç sıkıcı gelmiyo :))
birde anlattıklarını anlayabilsem daha iyi sonuç alırdım herhalde :)).görüntü olarak çok toparladı.artık başka spor cazip gelmiyo en etkilisi call.

evet sevgili arkadaslar :KK51:

bende dun 3/21 yaptim ve bugun gercekten vucudum cok rahat hic agrim yok ... :KK66:

ama bi sorun var ben cok fazla esneyemiorum ve callan teyzede dioya kendinizi zorlamayin diye bende zorlamiyorumm :) dogrumu yapiorum bilemiyorum :KK61:

bide benim gercekten su ust ic baldirim kesinlikle erimesi gerek orasi top gibi duruyo ya bacaklarim ince normalde aama orasi baloooooooooooon gibi resmen :95: :95: :95: cok sinir oluyorummmm :KK47:

arkadaslar sanirim 21 gun yapildiginda aliskanlik haline geliyor diye bi teori cikarmislar oyuzden 21 gun yapiyoruz :KK6::KK24::KK19: bende 4.gundeyim ama bugun suan cok yorgunum sabah bir defa bide aksam yapsam olurmu ki :KK1:

evet ya :d nerden çıktı bu 21?? gerçi ben 4 de bıraktım ne de güzel gidiyodu :KK43:(

ama 10 gün yap sonra bırak da demiyor:)) 19 defa yap herkesin göreceği müthiş değişimler olur diyor istediğin hale gelincede günde 15 dk lık bir programı yapmaya devam et sürekli diyor.
21 lafınıda bu videoyu diğer foruma ilk yükleyen kişi çıkarmış, bir şeyi 21 defa tekrar edersen alışkanlık edinirsin bu nedenle 21 defa yapalım demiş öyle kalmış...

evet sevgili arkadaslar :KK51:

bende dun 3/21 yaptim ve bugun gercekten vucudum cok rahat hic agrim yok ... :KK66:

ama bi sorun var ben cok fazla esneyemiorum ve callan teyzede dioya kendinizi zorlamayin diye bende zorlamiyorumm :) dogrumu yapiorum bilemiyorum :KK61:

bide benim gercekten su ust ic baldirim kesinlikle erimesi gerek orasi top gibi duruyo ya bacaklarim ince normalde aama orasi baloooooooooooon gibi resmen :95: :95: :95: cok sinir oluyorummmm :KK47:

aman aman sakın zorlama, ben açıcam bacakları diye bir zorladım bin pişman oldum, çok ağrı yaptı, fena halde pişmanım...

arkadaslar sanirim 21 gun yapildiginda aliskanlik haline geliyor diye bi teori cikarmislar oyuzden 21 gun yapiyoruz :KK6::KK24::KK19: bende 4.gundeyim ama bugun suan cok yorgunum sabah bir defa bide aksam yapsam olurmu ki :KK1:

çok ağır bir egzersiz bu aslında, bence günde 1 den fazla yapma, zaten yeni başlamışsın vücudunu çok zorlama, gerek yok... 1 gün eksik yapmaktan bişey eksilmez ama kendini fazla zorlamak sakatlanmaya sebep olabilir...

merhaba bayanlar,herkesin bol kilolar verip bedenlerini düşürmesi dileğiyle :) bende başlamak istiyorum ama özel msj hakkım olmadığı için tecrübeli arkadaşlara msj atamıyorum.bu videoları nereden bulabilirim acaba? bana yardımcı olabilirmisiniz:KK59: dvd olarak alınıyosa adı ve nereden alabılecegımi,eger netten ındırebılıosak özel msj olarak linkini atabilirmisiniz :kk77:

X