Maske Tarifleri Yourt maskesi mkemmel bir doal iksir

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

LUBABE

hızlanmam lazımmmmm
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2008
793
0
43
slm arkadaşlar ben azıcık cildimde bozulma göreyim hemen sade bildiğimiz yoğurdu yüzüme sürüyorum
kısaca anlatayım sade yoğurdu yüzünüze sürün kuruyup gerginleşince yüzünüz ılık suyla yıkayın ve havlu sürmeyin kendi kurusun ve bir gün sonra farkı göreceksiniz arkadaşlar bir uyarım daha olacak ilk yaptığınızda belki biraz kaşınma olur yüzünüzde ama sakın kaşımayın kuruyunca yüzünüz gececek yıkayınca bende oluyor yoğurttanmı yoksa ıslak bekletmektenmi oluyor bilmiyorum ama sonuç benim için hep bir harika olmuştur
inşallah sizlerede faydalı olura.s.

bende yoğurdu limon ve tuzla karıştırıp arada bir yüzüme sürüyorum cildi çok güzel temizliyo canlılık ve parlaklık veriyo

inşallah kullanırken banada dua etmeyi unutmayın bak güzelliğimin sırrını size acıkladım :)

ben de arada bi bal + yoğurt maskesi uygularım gerçekten güzel yapıyo cildi.. benim de çok yğun sivilce problemim vardı ama o zmnlar bilmiodum bu uygulamayı, ilaç kullanıp geçirdim sivilceleri. ama tv de annem görmüş bi adam sivilcelerinden aynen ballı yoğurt maskesiyle kurtulduğunu anlatmış bence düzenli uygulanırsa faydalı olur neticede hem yoğurt hem de bal bakteri öldürücü etkiye sahip maddeler

slm arkadaşlar inşallah faydasını görürsünüz denemekte fayda var diyorum sonuçta yoğurt zararlı bişey değil allaha emanet olun

siivlce problemi olanlar yoğurta 1 çay kaşığı kabartma tozu eklesin cildine uygulasın. çok iyi geliyor. fazla bekletmeyin ama, 15-20 dk sonra ılık suyla ve pamukla temizleyin. çok iyi bir yöntem.

BİTANESİ CNM TEŞEKKÜR EDERİM KABARTMA TOZUNU BENDE BİLMİYORDUM SADE KULLANIYORDUM gerci sivilcce problemimde yok çok şükür

hergün yapabilir miyiz bu kabartma tozu+yoğurdu??
kullananlar varsa etkisini ne kadar zaman sonra gösterdiii,söyleyebilirlermii:Saruboceq:

slm luluuuuu canım ben sade yoğurt sürüyom oda cildimde problem olduğu zaman her gün değil yani akşam yaparım sabah gayet pürüzsüz olur cildim ama her ciltte aynı etkisi olurmu tam bilmiyorum

ben kabartma tozlu yoğurt kullanmıştım bi ara sivilce için değil o lekeler içindi açıcı özelliğ vardı çok faydasını görmedim zaten fazlada denemedim çünkü ekmek hamuru gibi kokuyodum bu miğdemi bulandırdı.

ama yoğrut tuz limon karışımının cildi canlandırdığını söyleyrbilirim

o şekilde ben hiç denemedim cnm kabartma tozuda koymadım sadece yoğurt olarak kullandım o yüzden bişey diyemem

bende yoğurt limon karışımını kullanıyorum siyah noktalar için çok faydalı ayrıca pamuk gibi oluyor yüzüm

mrb arkadaslar bende yogort ve karbonati karistirip yuzume suruyorum ikisi karisinca kopuk kopuk oluyor ve yuze surmesi kolaylasiyor haftada bi kez uyguluyorum cildimi yumusacik ve purussuz yapiyor ama kokusu biraz kotu oluyokötükedihüso onada katlanicaz artik guzellik icin dimi yani:hooray:

X