Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

Merhaba arkadaşlarr bi fikir geldi aklıma faaliyete geçirdim bilmiyorum nasıl olur...ama burdaki güzel paylaşım yaptığımız insanları daha yakından tanımak için ve görsel paylaşımlarımızı daha rahat yapabilmek adına aklıma birşey geldi...

facebook ta bir grup kurdum

KADINLAR KULÜBÜ AVONCULARI

diye :)))

burası bizim yerimiz olsun...hertürlü paylaşımımızı yapalım ve birbirimizi tanıyalım hepinizi bekliyorum....

http://www.facebook.com/group.php?gi...13726165314379

buyrun buda linkimiz....gelen arkadaşlar buradaki rumuzlarıyla kendilerini tanıtsınlarki tanıyalım birbirimizi öpüyorum szileri..

umarım hoşunuza gider bu fikir...

eeessss arkadaşımızın fikriymiş facebook ta bi grup tanışalım diyeee,geçmiş son 2-3 sayfada vardı..ona katılanlardan kim kimi en çok merak ediyor demişdim..

Son düzenleme:
var bildiğin göz kameli...:)))
hepsi akıyor çünkü ama bu vonunu 2 uçlu göz kalemi çok iyiymiş akmıyor kolay kolay ucunu sivri açınca süper eyeliner oluyor...

bence tek akmayan kalem aç-kapa -asansörlü göz kalemleri kesinlikle sabah sür gece yatana kadar aynı duruyor..tahta kalemler çok çabuk akıp dağılıyor ve resmen asmalı konaktaki diclenin gözleri gibi oluyo :umursamaz:
hmm olabilir alıp denemek lazım...

bişeler aldım ama bkalım işte..
canım k5 in panaromasında erkek parfümü çnta hediyeli ..çantasıda hoş duruyor ..kullanırsa ondan al bence..ben çok hoşlandım o çantadan ve parfümün şişesinden...

canım k5 in panaromasında erkek parfümü çnta hediyeli ..çantasıda hoş duruyor ..kullanırsa ondan al bence..ben çok hoşlandım o çantadan ve parfümün şişesinden...[/QUOTE]

kokusunu bilmeden almak istemedm numunesi gelsn bakim alırım..

merhaba kızlar ya bişe sorcam bi temsilcim fatura ödemesini geciktirmiş bugün 40.gün olmuş haber vermeyide unuttum nekadar faiz işlerohaoldumsmile

X