Gebelik testi ne zaman belli olur?

lovelybaby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2009
414
1
arkadaşlar dün edeti günümdü olmadım bugünde hala bşi yok test yaptım tek çizgi ya gün geçtikten kaç gün sonra çıkar teste ne zaman belli olur varsa tecrübelerinizi konusuturun hadi arkadaşalr

teşekürederinm nermin saol bekliyorum ama tek çizgi kiiminde bi gün geçince çift çizgi oluyo ne bliiym

canım benim geçen hafta günümdü 3 gün geçikmeyle geldi 2 gün normalden az kanamam oldu sonra 2 gün hiç gelmedi ve 1 günde kahverengi lekeler geldi ve daha sonra ne gelen ne giden oldu ben de test yaptım çıkmadı bir şey.ama sen istersen şansını bir dene istersen

kan testi neden yaptırmadın belkide hamilesindir burda okuusutum birisi 10 kez falan yapm ıs testi negatif çıkmıs kan tahlilinde pozitif çımıs

Slm.

Benimde dün regli olma tarihimdi.

Yumurtalama takvimine göre hep belirtilen tarihte olurum ama bu ay olmadım.
Bu sabah test yaptım tek çizgi çıktı birkaç gün daha bekleyip testi tekrarlayacağım bende...

lovely baby

idrar testleri sadece beta hcg ye duyarlıdır.Eğer bebek varsa idrardaki beta hcg hormonu

yükselmeye başlar...Ve adet geçtikten sonra bu idrar testleri ancak doğruu sonucu verebilirler

şöyle önemli bir noktada bahsedeyim baştada dediğim gibi idrar tesi sadece ve sadece

beta hcg den etkilenirler ve ikinci çizgi çıkmadı diye kesin hamile değilsin demek değildir.

sadece yeteri kadar hcg salgılanmadığından testte gözükmemiş olabilir.ama silikte olsa bir çizgi

çıkmışsa bu hamilesin demektir.Çünkü beta hcg sadece hamile olduğun zaman salgılanr

benim reglim de beş gün geçti ve hiç adet belirtim de yok çok uyyorum ve acıkıyorum

test yaptım 4 gün önce çok silikti negatiftir dedim attım ama sanırım hamileyim yarın yada bu akşam

bi kan testi yaptırıcam inşallh hepimiz için hayırlısı inşallah

ilk bebeğim 19 ağustos ta 9 haftalıkken kalbi durduğu için alınmıştı :KK43:

kızlar yarın ya da öbürgün adet günüm.kaç gündür inatla test yapıyorum hep negatif:KK43:çok mutsuzum

üzülme ya vardır bi hayır olur inş hamilesindir inş valla bend eyaptım yok bişi dündü geçti günüm bugün yaptım yok biişler üzüldüm ama ne yapayım ya

lovelybaby canım çok gerildin sen inan bana ramazan bayramının arefesınde aynen bende boyleydım ne olu stres yapma dicem ama elinde degil bende cok sabırsızım ama korkmazsan bırsey soylemek istıyorum oncekı adet gununu yazdınmı goremedım sayfalarda belkı gec yumurtlamıssındıreger o yonden de ümidın yoksa dr a git o sana kan tahlılı yapıp degerlendırecek bende ılk 2 ay kac test yaptıgımı hatırlamıyorum negatıf 4ay adet gelmedi sebep sırf stres dedı dr bekle demezmı bıde
sonrası kist güzel arkadasım kıst varsa önlem anlamında hemen git diyoorum lutfen korkma olurmu seni üzmek icin yazmadım

Bende bgn idrar testi yaptirdim...Sonuc negatif mafoldumben Adetime 4 gun var bekliyorum bakalim hayirlisi insallah ...

kızlar benim de günüm yarın ama hiç umudum yok daha doprusu umutlanmaya korkuyorum sonra çok yıkılıyorum.zaten 4 gün önce test yapmıştım negatifti daha erken geçi çıkmazdı ama bi de aynı adet olucak gibiyim; karnım kasıklarım ağrıyo, göğüslerim şiş ve acıyo, bi de hiç akıntım yok o yüzden umudum da yok ama keşke olsa bi mucize ve hamile olsam:CüvCüv:

inş hamilesinidr catdog ben değilim adte oldum biraz önce eşimde sordu sorduğundada daha olammaıstım sabah kan tahlili düşşnüyoduk ama nasip değilmiş akşam nasıl diycem hasta oldum oda üzelecek oda istiyo ya doktora gitmenini zamnı geldi gidicem mecbur ama cesarteim yok dua edin benim için

lovelybaby canım çok gerildin sen inan bana ramazan bayramının arefesınde aynen bende boyleydım ne olu stres yapma dicem ama elinde degil bende cok sabırsızım ama korkmazsan bırsey soylemek istıyorum oncekı adet gununu yazdınmı goremedım sayfalarda belkı gec yumurtlamıssındıreger o yonden de ümidın yoksa dr a git o sana kan tahlılı yapıp degerlendırecek bende ılk 2 ay kac test yaptıgımı hatırlamıyorum negatıf 4ay adet gelmedi sebep sırf stres dedı dr bekle demezmı bıde
sonrası kist güzel arkadasım kıst varsa önlem anlamında hemen git diyoorum lutfen korkma olurmu seni üzmek icin yazmadım

ayna beni anlamıssın gerçekten geridlim yani ama dediğin gibi elimde değil ister istemez gün yaklaşınca sabırsızlanıyorum ben buna engel olamıyorım akışına bırakmıyoruz buda çok kötü her ay geçtikçe insan daha çok bekliyo ne olcak bu halimiz yaaa

lovelybaby hadi arkadasım üzme kendini hiçadet olamayanlarda var onları düsün bebek moduna girdinmi çıkmak kolay degil ama biz kadınların o büyük kalbi neler kaldırır şimdiiiiiiii önümüzdeki yumurtalara bakalım yılmadan usanmadan yeni haberlerde görüselim arkadasım

X