Sürekli tuvalete gitme ihtiyacı duyuyorum

mutluolmak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
477
2
Herkese merhaba;
Sürekli çişim geliyor niye böyle oluyor anlamıyorum.10 dk içinde 4-5 defa tuvalete gidiyorum ve her defasında işiyorum.Kusura bkamayın böle bi konu açmak zorunda kaldım ama gerçekten durumum böyle.Hani böyle çişin varmış gibi olur tuvalete gidersin bişey yoktur.Benim öyle değil gidiyorum ve her defasında işiyorum.Okuldayken olmuyor bu durum.Yurttayken oluyor.Doktora gitmeyi düşünüyorum.

Herkese merhaba;
Sürekli çişim geliyor niye böyle oluyor anlamıyorum.10 dk içinde 4-5 defa tuvalete gidiyorum ve her defasında işiyorum.Kusura bkamayın böle bi konu açmak zorunda kaldım ama gerçekten durumum böyle.Hani böyle çişin varmış gibi olur tuvalete gidersin bişey yoktur.Benim öyle değil gidiyorum ve her defasında işiyorum.Okuldayken olmuyor bu durum.Yurttayken oluyor.Doktora gitmeyi düşünüyorum.

Benimde oyle olur bazen genel de usutmeden derler ayaklarını sıcak tut cnm :))

evt üşütmeden kızlar bende bazen oluyo sıksık üşütünce hatta kendimce dalga geeçrim prostatmı oldum ne diye:) halbuki bayanda olamz da..benzeri oluyo..

fakat altına kaçırablyrsan kesin sorun vardır antibiyotik filn verir doktr..yinede bi doktra görün derim tşklr..

bendede oluyo çorapsız gezdığimde bak yıne çorapsızım ve çişim var...üşütmekten canım ayaklarını sıcak tut geçer..

bendede oluyo çorapsız gezdığimde bak yıne çorapsızım ve çişim var...üşütmekten canım ayaklarını sıcak tut geçer..
2 kat çorap giyiyorum havalar soğuk farktmeden üşütüyorumdur belki de dikkat de ederim halbuki montumu giymeden dışarı çıkmam şimdi odadayım 2 kat çorap var ayağımda.

allam yaaa =)=))))))))) ödem vardır vucudunda onu atıosundur yada prostat olmuşsundur =)=)))

Valla ben okurken garipsedim, sen yazarken rahatsız olmadın mı? Üstü kapalı bir şekilde çok ta iyi anlatabilirdin derdini "sürekli tuvalet ihtiyacı hissediyorum sıvı yolla" gibi. Sorununa gelince üşütmüşsündür çorapsız gezmemeye dikkat edersen geçer diye düşünüyorum.

böbreklerle ilgili problem olabilir.sistikte olailir.aynı sorunu bende yaşıyordum tahliller cart curt kum dökdüğüm ortaya çıkmıştı.üşütmekten kaynaklanıyor dikkat edin istersenzde doktora görünün.gerçi bnm kum dökmeydi ilaçlar fayda etmedi bira içirtmişlerdi öyle geçti.umarım sizinki ufak çaplı üşütmedir.geçmiş olsun

Allah allah niye ki bayanım merak etmeyin:) tuvaletim var desem büyük küçük hanigisi olduğu anlaşılmaz ki ben de ''sürekli küçük su döküyorum'' diye mi konu açsaydım.

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: koptum valla.hala gülüyorum:KK1::KK1::KK1:'sürekli küçük su döküyorum' tuttum bunu.bir kere tarkan çişim geldi demişti de türkiye sallanmıştı....
neyse canım.ihmal etme mutlaka bir doktora git önce.kum döküyor da olabilirsin.idrarının rengine birdikkat et bakalım...

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: koptum valla.hala gülüyorum:KK1::KK1::KK1:'sürekli küçük su döküyorum' tuttum bunu.bir kere tarkan çişim geldi demişti de türkiye sallanmıştı....
neyse canım.ihmal etme mutlaka bir doktora git önce.kum döküyor da olabilirsin.idrarının rengine birdikkat et bakalım...
Sürekli çişim geliyor dmeenin nesi tuhaf.Diğer türlü söylesem tam anlaşılmayacak dolandıra dolandıra söylesem ne olacak işte düz bir şekilde söylüyorum.Bunun nesi ayıp çişim geliyor demenin ben de bunu anlamadım.

böbreklerle ilgili problem olabilir.sistikte olailir.aynı sorunu bende yaşıyordum tahliller cart curt kum dökdüğüm ortaya çıkmıştı.üşütmekten kaynaklanıyor dikkat edin istersenzde doktora görünün.gerçi bnm kum dökmeydi ilaçlar fayda etmedi bira içirtmişlerdi öyle geçti.umarım sizinki ufak çaplı üşütmedir.geçmiş olsun
sağol polanegri şu ödevler sınavlar bitsin gideceğim doktora o zamana kadar naparım bilmiyorum bu halde.

Aynı rahatsızlığı yaşayan bir başka arkadaşın konusuna az evvel yazdığım cevabı aynen buraya da aktarıyorum:

Tipik idrar yolları rahatsızlığı belirtileri. Tahlil yaptırıp doktorunuzun vereceği antibiyotiği kullanmanız gerekiyor. Geçici olarak rahatlama sağlamak amacıyla da su veya mümkünse en iyisi süt banyosuna oturmanızı tavsiye edebilirim, oldukça iyi gelir. Çatlayana kadar su içmek de işinize yarayabilir. Ama kendinizi iyi hissetseniz de doktora görünmeyi ihmal etmemelisiniz, çünkü kronikleşebiliyor.

Geçmiş olsun.

Sürekli çişim geliyor dmeenin nesi tuhaf.Diğer türlü söylesem tam anlaşılmayacak dolandıra dolandıra söylesem ne olacak işte düz bir şekilde söylüyorum.Bunun nesi ayıp çişim geliyor demenin ben de bunu anlamadım.

ben tuhaf demedim.sürekli küçük su döküyorum mu demeliydim demişsin.o hoşuma gitti. diğer arkadaşlara kızıp da benden alma hıncını lütfen.yazdığımı bir daha oku istersen.kum döküyor olabilirsin dedim. ne var bunda kızacak şimdi ....

bence senin sorunun psikolojik
sürekli açtığın konulardan daa anlaşılıyo zaten

Yurttayken oluyor,okulda olmuyor demişsiniz.
Psikolojik olabilir.:44:

İlk sayfayı okuyunca bu yorumu yapmayı düşünmüştüm bende.
Lafı ağzımdan aldınız
.
Psikolojik olması büyük ihtimal.
Bende bir ara böyle bir sorun yaşamıştım.
Yakın zamanda bu derdinizden kurtulursunuz umarım.:KK34:

X