Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

kızlar 1 kg daha gitti şu an da 66 yım valla süper seviniyorum .bütün pantolanlarımın içine giriyorum artık yaşasınn .... darısı vermek istiyenleriiin başına!!!!!!!!!

kızlar ben ramazan ayına kadar içip sonra bir ay bırakıp ramazan dan sonra tekrar bir aydaha deniycen korktuhum tek şey acaba bırakınca verdihim .kiloları geri alırmıyım... yada sabitlemek için bitki çayı içenler varmış.. ne içiliyo bilgisi olan varsa söylesin birayda yeşil çay içsem miki diye düşünüyorum onca kilo vardim:)) 8 kg gitmiş ken geri almak istemiyorum bida:eek:lmaz:

birde benim tansiyon sorunum vardı kızlar bırakmak zorunda kaldım acayip düşürüyo ölecektim kaç gün oldu ayağa kalkamıyorum tansiyon sorunu olmayanlar kullansın derim.

sarım sahın tansiyonu dengeledihini biliyordum ama demek ki sizin kini düşürüyor ilginç bünyeden bünyeye fark var demek ki.

ben başlamadan önce tartıldım 68 kiloydum 10 gün sonra tartıldım 63 olmuşum aynı tartıyla tartıldım karın ve yan yağlarım gitti kalça aynı:KK43:(( ben rejim yaparken sık sık tartılmam beni olumsuz etkiliyor.

Tebrik ederim cnm 10 günde büyük bir başarı darısı başıma.

Dün kahvaltıya misafirlerim vardı,bugün içeceğimi hazırlamayı unutmuşum umarım bir günde birşey olmaz.

sevgili ekodans önce sana cok teşekkür ediyorum bizleri sürekli bilgilendirdiğin için ve cok tebrık ediyorum verdiğin kilolar için ..darısı başımıza

benimde bugun 4.günüm tartıda fazla degışıklık yok .benım kolesterolum ve trigliseritim cok yüksek 20 kg da fazlam var ilk 2 gün cok zorlandım içerken ama kilo veremesem bile kolesterolum düşse yeter dedim 1 ay kesın denıyecegım ve buradanda kilo degişimlerimi sizlerle paylasacagım umarım degişiklik olurda ...

sevgili ekodans önce sana cok teşekkür ediyorum bizleri sürekli bilgilendirdiğin için ve cok tebrık ediyorum verdiğin kilolar için ..darısı başımıza

benimde bugun 4.günüm tartıda fazla degışıklık yok .benım kolesterolum ve trigliseritim cok yüksek 20 kg da fazlam var ilk 2 gün cok zorlandım içerken ama kilo veremesem bile kolesterolum düşse yeter dedim 1 ay kesın denıyecegım ve buradanda kilo degişimlerimi sizlerle paylasacagım umarım degişiklik olurda ...

cnm ben tşk.: ne demek.inş veremesen de kolostrolün düşer.ama verecehine inanıyorum ben verdiysem sizler hayli hayli verir siniz ben bütün gün put gibi hiç tepiş meden oturuyorum bide ben de gootra var metobolizmam yavaş çalışıyor.biraz da yidiklerimi kısın ca verdim insan isteyin ce herşey oluyor. dene bakalım gelişmeleri yaz k.i.ba.s.

cnm ben tşk.: ne demek.inş veremesen de kolostrolün düşer.ama verecehine inanıyorum ben verdiysem sizler hayli hayli verir siniz ben bütün gün put gibi hiç tepiş meden oturuyorum bide ben de gootra var metobolizmam yavaş çalışıyor.biraz da yidiklerimi kısın ca verdim insan isteyin ce herşey oluyor. dene bakalım gelişmeleri yaz k.i.ba.s.

canım vallahı bende hıc yuryemıyorum bıle evın ıcınde ne hareket edersem o 1 yasındakı kızımdan vakıt bulamıyorum spora falan yedıklerımı bırazzucuk azalttım amma hareket olmayınca olmıyor sanırım bugun 6.gunum hala bı degısıklık yok bu kılolar benı cok bunaltıyor hemde 5 yas buyuk gosterıyorum bendede hıpotıroıdı var .
sen aburcubur cok yıyomussun eskıden onları kesınce vermıssın gercı bende tatlıyı cok yıyoyrum bırazcık dıkat edıyorum ama olmuyor.

neyse yılmıycam 1 ay devam inşallah kilo verdiğimide yazarım buraya..:

burada anlatılan yöntem mutlaka işe yarar bir yöntemdir..

ama size küçücük bir ipucu da ben vereyim;

küçük bir bilinçaltı oyunuyla kilo vermenizi kolaylaştırabilir ve hızlandırabilirsiniz!
tartınızın ayarını değiştirin! olmak istediğiniz kiloyu gösterecek ayara getirin! mesela 55 kilo olmak istiyorsunuz ama 65 kilosunuz, olsun mesele değil, tartının ayarıyla oynayın, tartıya çıktığınızda sizi 55 göstersin....bunun size kazandıracağı moral gücüyle inanın çok daha mutlu şekilde ve kolay zayıflayacaksınız...

burada anlatılan yöntem mutlaka işe yarar bir yöntemdir..

ama size küçücük bir ipucu da ben vereyim;

küçük bir bilinçaltı oyunuyla kilo vermenizi kolaylaştırabilir ve hızlandırabilirsiniz!
tartınızın ayarını değiştirin! olmak istediğiniz kiloyu gösterecek ayara getirin! mesela 55 kilo olmak istiyorsunuz ama 65 kilosunuz, olsun mesele değil, tartının ayarıyla oynayın, tartıya çıktığınızda sizi 55 göstersin....bunun size kazandıracağı moral gücüyle inanın çok daha mutlu şekilde ve kolay zayıflayacaksınız...

bunu ne kadar yapacagız nereye kadar yanı bu bırazcık kendını kandırmak olamzmıkı denemek lazım teşekkürler

arkadaşlar bence ceviz suyu kolestrole sarımsak da tansiyona iyi geldiği ve anlaşıldığına göre diyeti yapan kişi en azından orta yaşlı olduğuna göre bu öneri diyetisyen tarafından o kişinin zayıflaması için değil kolestrol ve tansiyon dengesini koruması için verilmiş bi öneri olmalı

Kızlar ben 15 günde 65 ten 57 ye düştüm yaptığım tek şey günde 3 litre su içmek ve hafif diyet ama dyet yapmaktanda çok anlamam şekeri ve hamur işini kıstım o kadar.Tavsiye ederim olmam gereken kilo 50 7 kilo daha düşmek için bunuda deneyeceğim 1 ay kadar sonra tekrar girer yazarım.

ben bıraktım sarımsak ceviz suyunu...tansiyonu yüksek biri olarak iyi gelir bana hatta tansiyonumu dengeler düşürse bile normal olurum dedim ama başlayalı kaç gün oldu bilmiyorum -belki 10 gün falandır-kendimi kaldıramıyorum tansiyon yerlerde uyuyorum sürekli..2 gündür içmiyorum ve kendimdeyim uyumuyorum ayaktayım...neyse bu da 10 günlük bi deneme olmuş oldu yapmadığım kalmasın kilo vermek adına..

ben bıraktım sarımsak ceviz suyunu...tansiyonu yüksek biri olarak iyi gelir bana hatta tansiyonumu dengeler düşürse bile normal olurum dedim ama başlayalı kaç gün oldu bilmiyorum -belki 10 gün falandır-kendimi kaldıramıyorum tansiyon yerlerde uyuyorum sürekli..2 gündür içmiyorum ve kendimdeyim uyumuyorum ayaktayım...neyse bu da 10 günlük bi deneme olmuş oldu yapmadığım kalmasın kilo vermek adına..

gecmıs olsun canım pekı kılonda bı degısıklık olmadımı yada metobolızmanda bı hareketlenme...

gecmıs olsun canım pekı kılonda bı degısıklık olmadımı yada metobolızmanda bı hareketlenme...
hayır :KK43:((olmadı ama ben general motors diyeti yapıyorum 3 gün bitti 4 gün kaldı nihayet bi kıprdanma var ama değişimi söylemiyorum çünkü regl dönemime denk geldi sanırım hem diyetim hem reglim 4-5 gün sonra bitecek ve o zaman yazıcam sonucu..ilk kez hafiflediğimi hissediyorum detoks gibi geldi bana..

hayır :KK43:((olmadı ama ben general motors diyeti yapıyorum 3 gün bitti 4 gün kaldı nihayet bi kıprdanma var ama değişimi söylemiyorum çünkü regl dönemime denk geldi sanırım hem diyetim hem reglim 4-5 gün sonra bitecek ve o zaman yazıcam sonucu..ilk kez hafiflediğimi hissediyorum detoks gibi geldi bana..

aaa onekı general motors dıyetı???kafamçokkarıştı

cicim öncelikle geçmiş olsun. ben içtim ve tansiyonu düşük olan biri olmama rağmen hiç de öyle bi sorun yaşamadım. senin yaptığın diyetle alakalı olabilir. dikkat et günde 1000 kaloriden az olan diyetler yapma a.s.

ben bıraktım sarımsak ceviz suyunu...tansiyonu yüksek biri olarak iyi gelir bana hatta tansiyonumu dengeler düşürse bile normal olurum dedim ama başlayalı kaç gün oldu bilmiyorum -belki 10 gün falandır-kendimi kaldıramıyorum tansiyon yerlerde uyuyorum sürekli..2 gündür içmiyorum ve kendimdeyim uyumuyorum ayaktayım...neyse bu da 10 günlük bi deneme olmuş oldu yapmadığım kalmasın kilo vermek adına..[/Q
geçmiş olsun.canım tabikide önce sağlık.kendini iyi hissettirmiyosa yapma 10 kulanmış sın hiç bir fark olmadımı

tamamen saçmalık bende şu an kilo verme aşamasındayım haftada 1.5 kiloyu bile zor atıyorum saatlerce spor yaparak kaldıki 16 kilo bünyeden bünyeye fark varrr hem 16 kilo çok saglıksızzz

X