Crinone jel kullananlar

crinon kullanımı 12. hafta sonuna kadar devam edicek. İğneleri kanama yada kanlı akıntı olma durumunda öneriyorlar.O yüzden ben hiç kullanmadım çok şükür böyle bir durum yaşamadım.Tahriş etme konusunda biraz daha dikkatli oluyorum sorun yaşamadım bir daha.

peluş 35 iğnenin adını söyleyebilirmisin canım

canım ben doktoruma crinone den sonra kahverengi akıntı geliyor dedim o da o zaman prestegeron iğne kullan tamamen aynı etkiyi yaratıyor dedi ama tabi inşallah doğrudur ben 4 gündür bu iğneyi kullanıyorum o kahverengi akıntıdan gelmedi ama c.tesi doktorla randavum var o zaman daha ayrıntılı konuşucam.

ben bu jelden nefret ediyorum hamileyken her kullandığımda korkuyordum ki korktuğum başıma geldi

sonuçta basınçla ilacı sıkıyorsun ister istemez bi zarar veriyordur ikinciye hamile kalırsam asla ama asla bu jeli kullanmayacam evde bir kutu var gördükçe bile sinirim bozuluyor

peluşcum iğnenin adını söyleyebilirmisin acaba.

haklısın özlem bende nefret ediyorum.ama bunun bir diğer versiyonu var.progestan.onuda kullandım.oda bir türlü erimiyordu.2 saat yatıyordum.toplar yeni yeni erimeye başlıyordu.ne biliyim işte.hepsi gıcık. ankaradaki doktorum asla iğne olmaz diyor.buradaki doktor olur diyor kafam çok karışık

peluşcum iğnenin adını söyleyebilirmisin acaba.

haklısın özlem bende nefret ediyorum.ama bunun bir diğer versiyonu var.progestan.onuda kullandım.oda bir türlü erimiyordu.2 saat yatıyordum.toplar yeni yeni erimeye başlıyordu.ne biliyim işte.hepsi gıcık. ankaradaki doktorum asla iğne olmaz diyor.buradaki doktor olur diyor kafam çok karışık

bilmiyorum kendimi ekim ayına kadar dinlemeye cektim ekimde dondurulmuşlarla deneyecem ama ikincide o jeli istemeyecem bende takıntı haline geldi iğne miğne ne varsa kullanıcam :çok üzgünüm:

bilmiyorum kendimi ekim ayına kadar dinlemeye cektim ekimde dondurulmuşlarla deneyecem ama ikincide o jeli istemeyecem bende takıntı haline geldi iğne miğne ne varsa kullanıcam :çok üzgünüm:

sıkma canını inşallah herşey çok iyi olacak senin için.birçok tüp bebekler birkaç denemeden sonra oluyor. istemiyosanda kullanmasın o ilacı benide gıcık etmeye başladı zaten..

kızlar yaaaa ben tüp bebek tedavisi falan görmüyorum sadece 10 gün arayla iki kez adet oldum doktora gittim bana crınone jel verdi ve günde 2 kez kullanacakmışım...10 aylık evliyim ve eşimle hiç korunmadık hep bebek istedik olmadı... Yazdıklarınız okuduktan sonra şüphe oluştu içimde acaba benim döllenmem olduda kanama ile sonlandımı çünkü eşimin spermleri düşükdü olabilir ama doktor bize birşey söylemedi.... Bilgisi olan var mı crinone jel hamile kaldıktan sonra mı kullanılıyor ben hamile değilim ama neden kullanacağım ?? :KK43:

yok şimdi aradım doktorumu vajinal olması gerekiyor diyor.bakalım daha ne kadar dayanabileceğim bu ilaca

kızlar yaaaa ben tüp bebek tedavisi falan görmüyorum sadece 10 gün arayla iki kez adet oldum doktora gittim bana crınone jel verdi ve günde 2 kez kullanacakmışım...10 aylık evliyim ve eşimle hiç korunmadık hep bebek istedik olmadı... Yazdıklarınız okuduktan sonra şüphe oluştu içimde acaba benim döllenmem olduda kanama ile sonlandımı çünkü eşimin spermleri düşükdü olabilir ama doktor bize birşey söylemedi.... Bilgisi olan var mı crinone jel hamile kaldıktan sonra mı kullanılıyor ben hamile değilim ama neden kullanacağım ?? :KK43:

yok belinay biz hamile kalmadan başlıyoruz progestan ilaçlarına.onunla bir ilgisi yoktur

canım iğnenin üzerinde progeston yazıyor bide bu iğne eczanelerde satılmıyor sadece hastaneden alabiliyoruz

bizim sorunumuz eşimin sperm hareketlerinde azlık var acaba olurmu bebeğimiz bizim sorunu gibi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi

3 defa aşılama yaptırdık olmadı. artık tüp bebek yaptırmaya karar verdik

bizim sorunumuz eşimin sperm hareketlerinde azlık var acaba olurmu bebeğimiz bizim sorunu gibi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi

canım benim eşimdede aynı problem var. varikosel ameliyatı oldu sonuçları bekliyoruz...
sizin sadece hereket mi düşük sayı iyi mi ?

X