Saç Rengi ve Saç Boyama En güzel kızıl ve turuncuları paylaşalım..

404346_279134622151330_152313668166760_794261_639488116_n.jpg

media

Bunlar eklendi mi bilmiyorum. (topiği birazdan incelemeye alımcam :KK1: )

Bi gün saçlarımı boyamak gibi bi çılgınlık yaparsam sanırım rengim bu olur. :)

bu topiğe girince turuncu aşkım depreşiyo resmen cok seviyorum turuncu tonlarını ama cok cabuk akıyo 2 haftada sarıya dönüyo :2: napmak lazım acaba bilen varmı bu renklerin daha az akması için ??

bu topiğe girince turuncu aşkım depreşiyo resmen cok seviyorum turuncu tonlarını ama cok cabuk akıyo 2 haftada sarıya dönüyo :2: napmak lazım acaba bilen varmı bu renklerin daha az akması için ??

bi tüp boyanın tamamını sık, üstüne oksidan kadar ılık su, bir de saç kremi eğer dilersen bakım yağları ekle bununla saçına cila yap, hem bakım etkisi de verecektir hem de rengin eski parlaklığını en az 2 hafta daha koruyacaktır.
ben bakır ya da kızıl tonları kullanırken böyle yapıyorum, böylelikle 1,5 ayda bir saç boyatmış oluyorum:)

bi tüp boyanın tamamını sık, üstüne oksidan kadar ılık su, bir de saç kremi eğer dilersen bakım yağları ekle bununla saçına cila yap, hem bakım etkisi de verecektir hem de rengin eski parlaklığını en az 2 hafta daha koruyacaktır.
ben bakır ya da kızıl tonları kullanırken böyle yapıyorum, böylelikle 1,5 ayda bir saç boyatmış oluyorum:)

teşekkür ederim canım buseferde böyle boyiyim bakalım :KK70:

İgora pek akmıyor.

aynen canım bende igorayla 8.77ile boyadım busefer baya memnun kaldım ve cok güzel tuttu rengi :KK70: 2 yıldır bakıır biçok tonunu kullandım ve biçok marka denedim en iyisi igoraymış bence. normalde saçımı boyayıp yıkadığımda saçım okadar sert oluyordu ki bakım maskeleriyle zar zor yumuşattıyodum. ama igorada hiç oyle olmadı bakım maskesine gerek kalmadan yumusacıktı saçım cokta güzel oldu vala benden tam not aldı :KK52:

burası goggle kızıl görsellerine dönmüş :))) başlık amacndan sapmış :KK1:

X