özel echomar göztepe hastanesi Gülşen Barçınlı ya giden varmı arkadaşlar?

tute

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2010
117
2
özel echomar göztepe hastanesi Gülşen Barçınlı ya giden varmı arkadaşlar? doktoru tanımamakla birlikte hastaneye olan güvenimden şimdilik ona gidiyorum çok tatlı güleryüzlü bi doktor soru sormadan herşeyi anlatıyo sana ama yinede aranızda giden varsa bilgi almak isterim:26:

Son düzenleme:
bende gülşen hanıma gittim hamileliğimin takibini ve doğumumu gülşen hanım yaptı ve çok çok memnun kaldım hastanede çok iyi tavsiye ederimmmm

tatlitwet sezeryan mıyaptın normal mı yaptın ?

bende özel echomar hastanesine gidiyorum. 11 haftalık hamileyim.. ama seyhan beye gidiyorum... bir arkadaşım gülşen hanımda doğum yapmış... zaten benim doktorumla yani seyhan beyle birlikte doğumu gerçekleştirmişler... çok mükemmel bir daha doğum yaparsam yeniden oraya giderim diyor...

doktorları için her duyduğum kişi iyi diyor...

yeni hamile olduğumdan odalarına falan bakmadım... ,

daha önce telefonla doğum fiyatını sormuştım... sezeryan 44oo dediler.. doktorumu çok seviyorum ama astronomik bir fiyat çıkartırlarsa diye çekiniyorum..

çünkü belki duymuşunuzdur dragos sema hastanesi sosteki bir hastane olmasına karşın sezeeryan 3.500 ... süperde bir hastane...

işte ben doktorumu çok sevdiğimden hala kararsızım...

sende benle bilgileri paylaşırsan çok sevinirim...
:nazar::KK69::3

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım bende doktoru beğendim ama ikili test için fiyat alınca biraz şok oldum açıkçası 356 tl fiyat verdiler :S
diğer bütün hastaneler 45-50 en fazla 60a yaparlarken echomarda fiyat nie bu kadar yüksek anlamış diilim
durum böle olunca diğer testler vs doğum ne olur bilmiyorum
bu arada ben ssklı diilim o yüzden fiyat 356 ama ssklılarada 285 :S

Sanırım sen artık doğumu gerçekleştirmişsindir geç olmuş olsada sana birkaç birşey yazmalıyım.Gülşen hanım süper bir doktordur Hem insanı verdiği yatıştırıcı cevaplarla rahatlatırken Hemde güler yüzlü oluşuyla bir doktor değil bir abladır.Senin aracılığınla binlerce kez teşekkür ederim doktoruma.İyiki ona gitmişim.
yakında tekrar gideceğim inşallah ikinci bebek için.

seda sayanın doktor hali :) hem görüntü benziyor hem konuşma hem samimiyet. :KK55: süper süper süper

Son düzenleme:
benim doktorum sante tıp merkezinde ama doğumları bu hastanede yapıyormuş bana da 2,500 milyar dedi doğum ücretini bizede çok uçuk geldi doktorumu çok seviyorum ilk doğumumu çengelköy safa hastanesinde yapmıştı sonra ordan ayrıldı bu tıp merkezine geçti gene o yapsın isterdim doğumumu ama çok zor görünüyor

kızlar selam bnmde çok yakın bi tanıdığımın eşi 2 doğumunuda echomarda yptı ve sağlıklı ve çok güzeller :) doktoru fatih beymiş onun bayan istersen gülşen hanımı önerdi ve gülşen hanım ile ilgili okuduklarımda çok olumlu bnde c.tesi ona gitmeyi düşünüyorum p.tesi hamile oldumu öğrendim

Merhaba, şu an 11+5 günlük hamileyim. 4. Haftamdan beri Gülşen hanıma gidiyorum. Şu ana kadar kendisinden memnunum. Çok iyi bi doktor. Güler yüzlü samimi. Soru sormadan herşeyi açıklıyor. Diğer doktorlar gibi başından savmıyor yani :) dogumu da kendisine yaptırmayı düşünüyorm fakat hastane biraz pahalı gibi geldi. Bazı kan testlerine 370 tl fiyat cikardilar. Muayene sgklılara 122tl. Ikili test 400tl. Normal doğum 3500+500 epidural farkı. Sezaryen 3900+500 epidural farkı. 2016 yılı Fiyatları da bu şekilde.

Bende gulsen hanımda tüm takiplerimi yaptırdım ve dogumumda burada gerçekleşti. Çok sorunlu bir gebelik dönemi geçirdim ve gulsen hanım çok destek oldu beraber sevindik beraber endişelendiriyor. 7 tane doktor değiştirdim gulsen hanıma kadar ve gerçekten kendisinden çok memnun kaldım. Çok fazla ilgili çok destekçi bir psikolog gibi insanı rahatlatan bir tarafı var ve tabi gebeligimde karşılaştığım sorunları çok profesyonel bir sekilde çözdü. Aynı şekilde dogumumda da çok sorun oldu ve yine herseyiyle çok yardımcı oldu ve o zoresmi günleri atlattık. Tabi hastane personelinde unutmamak lazım. Hepsi çok iyi insanlardı ve iyiki diyorum gulsen hanıma gitmişim ve dogumumu orada yapmışım.

Merhaba, şu an 11+5 günlük hamileyim. 4. Haftamdan beri Gülşen hanıma gidiyorum. Şu ana kadar kendisinden memnunum. Çok iyi bi doktor. Güler yüzlü samimi. Soru sormadan herşeyi açıklıyor. Diğer doktorlar gibi başından savmıyor yani :) dogumu da kendisine yaptırmayı düşünüyorm fakat hastane biraz pahalı gibi geldi. Bazı kan testlerine 370 tl fiyat cikardilar. Muayene sgklılara 122tl. Ikili test 400tl. Normal doğum 3500+500 epidural farkı. Sezaryen 3900+500 epidural farkı. 2016 yılı Fiyatları da bu şekilde.
Merhaba ncandan92,
Bu foyatlara doktorun ücreti de dahil mi acaba? Ben de ozel GöZtepe hastanesini dusunuyorum da. Gerci ben Artik 34. E yaklastim son haftalarda doktor ve hastane degistirmek ne kadar mantikli bilemiyorum

Ben de gülşen hanima gidiyorum.cok iyi bir doktor.8 aylik oldum bende.daha sezeryani ve epidural fiyatini konusmadim ama hala bu fiyatsa sevindim ben :)

Merhaba bende gülşen hanıma gidiyorum bugün rapor almak için gittiğimde fiyat bilgisi içinde muhasebeyle görüstüm 3. katta. Normal dogum 6.000 TL, sezaryan 6.500 TL olarak söylendi. Sezaryan dogumda 2 gece hastanede kalınıyormus. Bugün aldıgım fiyat bilgisi bu şekilde bilginiz olsun :)

X