sevgilim neden benden soğuyor

gizemli_1105

baslangic 103 simdiki kilo 96 boy 1.67hedef 65
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2011
1.075
571
33
slm kızlar çok dertliyim sevgilim beni çok seviyor bunu biliyorum ama ara ara bişey oluyor benden uzaklaşıyor beni sevdiğini hissetmiyorum o zamanlar bana bakışları donuklaşıyor değişiyor ve soguduğunu hissettiğimi söylediğimde beni çok sevdiğini kesinlikle soğumadığını söylüyor işin kötü yanı bu son soğuma evreinde bende opndan çopk soğudum şimdi o normale döndü ama ben dönemiyorum içim soğudu artık onu hissetmiyorum gibi geliyor ama ayrılık düşüncesi de beni öldürüyor ne yapmam gerek lütfen yardım edin :'(

canım arkadaşınla konuşman lazım bunu sen inkar ediyorsun ama gelgitler yaşadığın ortada ve senin bu tarz istikrarsız tavırların beni belirsizliğe düşürüyor seni seviyorum ama bana karşı soğuk davrandığında bende acaba artık beni sevmiyor mu düşüncesiyle otomatik olarak geleceğimizden endişe ediyorum gibi bişeyler diyebilirsin...

canım erkekler bizim gibi değiller malesef kafalarına bir şey takıldığında genelde anlatmazlar ve bunu ilişkiye de yansıtırlar, bence bi derdi olup olmadığını sorgulayabilirsin ya da senin de bildiğin bi sıkıntısı varsa o yüzden de olabilir, bana kalırsa biraz kendini çekmen onun bu rahatsızlığını anlamana yardımcı olabilir

canım arkadaşınla konuşman lazım bunu sen inkar ediyorsun ama gelgitler yaşadığın ortada ve senin bu tarz istikrarsız tavırların beni belirsizliğe düşürüyor seni seviyorum ama bana karşı soğuk davrandığında bende acaba artık beni sevmiyor mu düşüncesiyle otomatik olarak geleceğimizden endişe ediyorum gibi bişeyler diyebilirsin...
ben bu şekilde konusunca da sen böyle söyldikçe içimde istek brakmıyorsun böyle devam ederse gercekten soğuyabılırım diyor ne yapacağımı bilmiyorum onu çok seviyorum onunda beni sevdiğini biliyorum ama böyle pürüzler ilişkimizi zedeliyor :KK59:

canım erkekler bizim gibi değiller malesef kafalarına bir şey takıldığında genelde anlatmazlar ve bunu ilişkiye de yansıtırlar, bence bi derdi olup olmadığını sorgulayabilirsin ya da senin de bildiğin bi sıkıntısı varsa o yüzden de olabilir, bana kalırsa biraz kendini çekmen onun bu rahatsızlığını anlamana yardımcı olabilir

tşk ederm bu yönden düşünmemiştim hiç aslında çok büyük bir sorunumuz var işi yok bunu dert ettiğini biliyorum bu konudada manevi destek oluyorum elmden geldığınce bakalım biraz çekeym kendimi neler olcak :KK20:

canım bence direk sen benden sogudun mu gibisinden uzerine gitme baska tarz sorular sorarak bence gercegi ogrenebilirsin
mesela bugun durgun gorunuyorsun aklını bulandıran birseyler mi var paylasmak istersen seni dinleyebilirim belki aklını dagıtıp kendine gelirsin gibisinden cumleler
kurarsan belki aklının içerisinde yatan gercek nedenleride ogrenebilirsin. belki seninle hiçbir sorunu yoktur senden sogudugu falanda yoktur ama bunu ısrarla sormakla
kesinlikle hata yaparsın... erkekler dusuncelerini sıkıntılarını hemen paylasamıyorlar... bende sözlümle bu olayı cok zor astım onceleri bir sıkıntısı oldugunda
kesinlikle anlatmıyordu ve yuzu asık geziyordu bende kendimde suc arıyordum acaba beni sevmiyor mu acaba bir sorun mu var diye dusunuyordum ona sordugumda
byle birsey yok lutfen ısrarla sorma diyordu sonradan sana dedigim gibi canın mı sıkkın gibisinden sorular sorarak onu anlatmaya tesvik ettim sonrasında ogrendim ki
işlerle alakalı sorunları varmıs benimle alakalı değilmiş aklını boyle seyler dusundurerek bulandırma canım

:S ne alaka ya ne alaka yaniii sacma sapan msjlar yazmayın

sen de bilip bilmeden konuşma

önceki konusunda "nişanlım jartiyeri görünce kuduruyor" yazmış ondan böyle bir cevap yazdım

Son düzenleyen: Moderatör:
bence senin bu korkun bağlılıktan kaynaklanıyor, sen zaten soğumuşsun bir yük gibi olmuş artık bu sana belki ayrılsan rahatlarsın ama pişman da olabilirsin acele etme.. hem konuşmayacaksanız nasıl çözeceksiniz sorunları..

konu sahibinin önceki konusuna atıfta bulunmuş arkadaş :)

anacım bende foruma bi erkek sızıntısı var sandım :) birden bire çemkirme konumuna gectim :)
afedersin ozaman o değilde gecen konu biraz garipmiş zaten ozaman haklı olarak boyle birsey yazmıs keske daha onceden gorseydim
eminim bende buna benzer birsyler yazardım neyse canım kusura bakmayın o halde :)

önceki konusunda "nişanlım jartiyeri görünce kuduruyor" yazmış ondan böyle bir cevap yazdım

arkadasım kızmana gerek yok evet bilmiyordum senide foruma giren bir erkek sandım cunku genelde onlar bu tarz seyler yazarlar
ama sen gecen konuya baglı olarak yazmıssın az oncede altta yazdım zaten haklı olarak oyle yazmıs bende onceki konuyu gorsem bende oyle yazardım dedim
kusura bakma da dedim...

arkadaşlar nişanlım beni seviyor ondan eminim bırakmayacağını da biliyorum bu soğukluk ara ara geliyor onu söylemediğim için karıştı ortalık birden soğuyor 2 3 gun soğuk davranıyor sonrasında düzeliyor ben o soğumalarında olmasını istemiyorum sonuçta bir ömür böyle zor gecer :KK50:

canım bence direk sen benden sogudun mu gibisinden uzerine gitme baska tarz sorular sorarak bence gercegi ogrenebilirsin
mesela bugun durgun gorunuyorsun aklını bulandıran birseyler mi var paylasmak istersen seni dinleyebilirim belki aklını dagıtıp kendine gelirsin gibisinden cumleler
kurarsan belki aklının içerisinde yatan gercek nedenleride ogrenebilirsin. belki seninle hiçbir sorunu yoktur senden sogudugu falanda yoktur ama bunu ısrarla sormakla
kesinlikle hata yaparsın... erkekler dusuncelerini sıkıntılarını hemen paylasamıyorlar... bende sözlümle bu olayı cok zor astım onceleri bir sıkıntısı oldugunda
kesinlikle anlatmıyordu ve yuzu asık geziyordu bende kendimde suc arıyordum acaba beni sevmiyor mu acaba bir sorun mu var diye dusunuyordum ona sordugumda
byle birsey yok lutfen ısrarla sorma diyordu sonradan sana dedigim gibi canın mı sıkkın gibisinden sorular sorarak onu anlatmaya tesvik ettim sonrasında ogrendim ki
işlerle alakalı sorunları varmıs benimle alakalı değilmiş aklını boyle seyler dusundurerek bulandırma canım

işte benmö de öyle bir huyum var sıkıştırrm ne oldu benden neden soğudun beni sevmediğini düşünüyorum gibi laflar söyleyip sıkıyorum onu bu huyumdan vazgecmem gerek :KK50: çok tşk ederm

:S ne alaka ya ne alaka yaniii sacma sapan msjlar yazmayın

konu sahibinin önceki konusuna atıfta bulunmuş arkadaş :)

anacım bende foruma bi erkek sızıntısı var sandım :) birden bire çemkirme konumuna gectim :)
afedersin ozaman o değilde gecen konu biraz garipmiş zaten ozaman haklı olarak boyle birsey yazmıs keske daha onceden gorseydim
eminim bende buna benzer birsyler yazardım neyse canım kusura bakmayın o halde :)

evet, benim bi konuma cvp yazmıs da kendisi, kim fln die bi bakayım dedim tutarsız tutarsız konular ardı ardına açılmış...
yani ki kanmayın diyorum.... :KK36:

çünkü beni sevdiğini ve bırakmayacağını biliyorum benimde öyle bir niyetim yok zaten amacım aramızı düzeltmek bunun için yardım istedim

arkadaşlar nişanlım beni seviyor ondan eminim bırakmayacağını da biliyorum bu soğukluk ara ara geliyor onu söylemediğim için karıştı ortalık birden soğuyor 2 3 gun soğuk davranıyor sonrasında düzeliyor ben o soğumalarında olmasını istemiyorum sonuçta bir ömür böyle zor gecer :KK50:

işte benmö de öyle bir huyum var sıkıştırrm ne oldu benden neden soğudun beni sevmediğini düşünüyorum gibi laflar söyleyip sıkıyorum onu bu huyumdan vazgecmem gerek :KK50: çok tşk ederm

ne alakası var Allah aşkına
1) konu başlığın SEVGİLİM neden benden soğuyor?
2) aranız bozuk,senden de soğuyor da sen ne diye gelinlik altındaki jartiyeri düşünüyorsun, aranız gelinlik giyene kadar bozuk olacak da o senin gelinliğini cıkarınca altında jartiyer görünce mi düzelcek??

X