Dr. Ferruh Bingül hakkinda bilgi

arkadaşlar ayın 7sınde ferruh beye karın germe amelıyatı olucam çok korkuyorum olan varmı aranızda yada olanı tanıyan nolur cevap yazın içim azda olsa rahatlasa çok tedırgınım

ferruh bey çok iyi bir doktordur cnm daha önce ona ufak bir ameliyat olmuştum çok ilgili bir doktor..karın germe hakkında bir bilgim yok ama içini ferah tut iyi bir doktor...

ferruh beye ameliyat olanlar resimlerini görebilmem için arkadaş listesine ekleye bilirlermi..2010 ameliyat olan varsa fiat konusundada bilgilendirirse çok sevinirimm...

mesajlardan gördügüm kadariyle iyi bi doktormus burun ameliyati olan kisiler banada fotoraflari atabilirlermi cok sevinirim

arkadaşlar özelden mesaj atamıyorum, oyüzden benden burnnumun resimlerini isteyen arkadaşlar mail adreslerini yazarsa fotoğraf gönderebilirim.

arkadaşlar mrb. yeni üyeyim.meme büyütme ameliyatı olmaya karar verdim. ocak gibi düşünüyorum(iş güç vs. durumlarından) ferruh bingül le ilgili çok güzel şeyler yazılmış.daha görüşmeden güven verdi doğrusu.cerrah seçmek ne zormuş.koltuk altından yaptıran arkadaşlar merak ettiğim, koltuk altı izi belli olmuyormu? yerimsenibenyani ben yazın hep askılı giyinirim.yardımcı olabilirmisiniz?

nevada benimde özelden msj hakkım yok resimlerini görmeyi çok istiyorum:KK43:.benimde bayramdan sonra ameliyatım var korkmuyorum açıkcası ama ailem baya tedirgin.sen muayenehanesindemi oldun ameliyatını tecrübelerini paylaşırsan çok sevinirim:)

öncelıkle herkese merhaba,ben taze amelıyat olmuş birisi olarak sizlerle deneyımımı paylaşmak ıstedım.bugun tam bır ay oldu amelıyat olalı.ankarada ferruh bingül e göğüs büyütme amelıyatı oldum cok arastırdım bır cok doktor gezdım forumları okudum.ve gercekten cok aklıma yatarak doktoruma sonsuz guvenerek gırdım amelıyata.1.68 boyum ve 50 kiloyum.yok denecek kadar kucuk goğüslerım vardı.dumduzdu dıyebılırım.ve bır goğsum dığerıne nazaran daha kucuktu.ferruh bey zaten tum amelıyatlarını hemen hemen kas altı uyguluyor.benım kendı tercıhım de kas altıydı cunku göğüs dokum cok azdı.ayrıca tenım cok hassas ve ınce.o nedenle gozum kapalı kas altına evet dedim.yalnız bana bır cok ınsanın aksıne kas altı damla sılıkon konuldu.bır goğsum dığerınden farklı olduğu ıcın.birine 300 cc diğerine 340 cc kondu.high rch.serisinde yanı damla sılıkonlarda bedenler 40 ar 40 ar artıyo cunku.tam olarak eşitlenmedı evet kucuk bır fark var ama doktorum once amelıyat sırasında 2 sıne de 300 cc takmış ve su ankı farktan daha cok fark olduğunu gormuş.o sebeple değiştirmiş.bugun 1.ayım ve göğüslerim ınanılmaz doğal duruyor.damla sılıkon cok eleştrlır sarkma yapar flan denıyor ama arkadaslar zaten damlayla yuvarlak aman aman farklı değiller kı yer cekımıyse 2 sı ıcın de gcerelı damla da sadece ust lob daha az dolgun doğal goğüslerde de oyle zaten.benım su anda dekolte kısmım da cok normal bır dolgunluk var.yanı ne yuvarlaklar gibi top gıbı ne de normal goğüsler gıbı dumduz.cok dik ve aşırı doğal duruyor.yanı kas altı damla protezı benım olculerımdekı ve mınyon bayanlara gozum kapalı onerırırm

arkadaşlar resim eklicek yokmu ameliyatıma az kaldı daha fazla fikir sahibi olmak istiyorm yardımcı olun lütfennnn:)

merhaba paragraf.öncelikle çok geçmiş olsun,memnun kalmana sevindim.Bende meme büyütme operasyonuyla ilgili Ferruh Bey'le görüştüm.Haftaya tekrar görüşüp ameliyat tarihi belirlemeyi düşünüyorum.Bende damla düşünüyordum ancak dr bana kayma olabileceğini söyledi.şekil bozukluğu oluşmasın diye yuvarlağı önerdi.Benimde tek derdim doğal olması.Bu konuyu haftaya tekrar görüşeceğim.Merak ettiğim başka bir konu protezin nereden konuldu, izi çok bellimi, hastanede kaldınmı? ben koltuk altını düşünüyorum ancak tereddütlerim var.Yardımcı olabilirsen çok sevinirim.sevgiler...

holda merhaba.
ameliyat oldun mu?ne durumdasın?bende ferruh beye ameliyat olmayı düşünüyorum,çok kararsızım...

1 nisanda yani 2 gün sonra ferruh beye gögüs büyütme ameliyatı oluyorum,çok heyecanlıyım ve korkuyorumm :KK5:umarım istediğim gibi olur:18:

1 nisanda yani 2 gün sonra ferruh beye gögüs büyütme ameliyatı oluyorum,çok heyecanlıyım ve korkuyorumm :KK5:umarım istediğim gibi olur:18:

merhaba,
sanirim ameliyat oldun, cok gecmis olsun. nasilsin nasil gecti ameliyat? tecrubelerini paylasabilirsen cok sevinirim.

Gecen aylarda uzun uzun arastırdım ve sürekli Ferruh Beye Ameliyat olan birilerini aradım.
Tam 1 ay önce Burun estetiği oldum ve şuan morluklarım tamamen geçmiş durumda.
Memnunmusun sorusuna şu şekilde cevap vereyim;

Hiç ağrım sancım olmadı. Sadece morluk ve şişlik oldu. Şişim halen devam etmekte ki bu gayet normalmiş. Burnum gayet iyi gibi ama dediğim gibi şiş ve tamamen inmesi şeklini mutlaka değiştircektir tekrar.

Ferruh Beyden ameliyat ve ortaya çıkan sonuça bakarak memnunum fakat cok ilgisiz diye düşünüyorum. Ameliyat öncesi ve sonrasında arayıp sormak yok, yada ne biliyim detaylı bir bilgilendirme yok.

Burdaki diğer doktorlardan behsedildiğinde bazı arkadaslar aşırı ilgili felan diye bashsediyorlardı doktorları için, Ferruh Beyde ben şahsen bunu göremedim.

Israrcı biri değil. Yaptırmak istersen yaptırsın. İşine gelmiyorsa yaptırmasın gibilerinden. Haaa benim şahsen cok dikkatimi çekmişti bu tavrı ve bu adam kendinden emin ki ısrarcı davranmıyor diye düsündüm ve öyle karar verdim.

Dediğim gibi memnunum ama sadece sonrasında ilgisiz kaldıgı için ben - puan aldı.

arkadaslar bende göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum. yazılarınızı okuduktan sonra cesaretlendım. bende yaptırmaya karar verdim korkuyordum acıkcası ama ferruh beyle ilgili yorumlarınız ıcımı rahatlattı =) ve önümüzde pazartesi için randevumu aldım bile cok heycanlıyım. ameliyat tarihini yakın bir tarihemi veriyor yoksa cok beklemem gerekecekmi lütfen tecrübelernizi benimle paylasın. =))

canım cok yakın tarihte oldugun içn ne durumda oldugunu merak ettim.ağrıların gectımı memnunmusun estetiğinden.biraz tecrubelerını paylasabılırmısın=D bir de nekadar ödedin hersey için. umarım cabuk cevap atarsın cok merak ettim =)

canım cok yakın tarihte oldugun içn ne durumda oldugunu merak ettim.ağrıların gectımı memnunmusun estetiğinden.biraz tecrubelerını paylasabılırmısın=D bir de nekadar ödedin hersey için. umarım cabuk cevap atarsın cok merak ettim =)

evet 1 nisanda ferruh beye ameliyat oldum,bugün 6.günüm bitti ve hala ağrılarım var,4500 tl ücreti,çağ hastanesinde,şimdilik çok şişler ne durumdalar bilmiyorum ama memnunum,bi sorunum yok,arkadaşın dediği gibi ferruh bey çok iyi bi doktor ama biraz ilgisiz ameliyat öncesi yada sonrası aramıyor,ama oda kendince haklı o kadar yoğunki anlatamam,sırf meme büyütmeyi ayda 20 kez yapıyormuş,hangi birini arasın değil mi??

X