Transfer 11 Gün-- HCG 2,3 ????

değere göre evet tutmamış ama yinede dr. konuş bence.......genelde değer 5-10 üstü olamlı
11gün 50 üstü olmalı...rabbim inş. tez zamanda verir isteyen herkeze amin.....

hayir daha konusmadim
ama arkadasimiz -deryaahmet-- dedigi gibi--deger bugün icin daha ypksekte olmaliydi

bittim ben--6 inci denememiz di
cok üzülüyorum
kalbimi söktüler sanki

hayir daha konusmadim
ama arkadasimiz -deryaahmet-- dedigi gibi--deger bugün icin daha ypksekte olmaliydi

bittim ben--6 inci denememiz di
cok üzülüyorum
kalbimi söktüler sanki

arkadaşım seni şuanda öyle iyi anlıyorum ki bende bugün negatifi aldım aynen dediğin gibi kalbimi söktüler sanki benim 2. denememdi. bunun 1 de bir 10 da bir bence kaç olursa olsun acı aynı acı allah sabır versin hepimize:çok üzgünüm:

arkadaşım seni şuanda öyle iyi anlıyorum ki bende bugün negatifi aldım aynen dediğin gibi kalbimi söktüler sanki benim 2. denememdi. bunun 1 de bir 10 da bir bence kaç olursa olsun acı aynı acı allah sabır versin hepimize:çok üzgünüm:

sanada gecmis olsun tatlim

ne vardi ki surda hepimiz mutlu sonuclar alsak?
ama zamani degilmis demekki
hkkimizda hayirlisi

biliyorum söyliyeceklerim teselli olmayacak ama her şeyde bi hayır vardır ne olur inanın. ah bi kere şu ikinci çizgiyi görsem diye yalvardım rabbime evet gördüm ama sonucunda dış gebelik oldu, manevi ve fiziki çok acı çektim ve şuan bir tüpüm yok... benimkisi biraz basit bi örnek oldu ama , belki vakti gelmemiş daha ve belki sağlıksız yada başka bi olumsuzluk olacak... ne olur üzülmemeye çalışın, ben de kendim için elimden geleni yapıyorum.. .sevgilerimle

X