Emotion Parfümleri ve Deodorantları

simgemerve

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2010
196
2
Emotion parfümlerini burda konuşalım. Genelde hafif ve günlük kullanım için uygun fiyatları da ucuz.Romance güzel bi kokuydu sanki siz ne düşünüyorsunuz

Emotion kullanıyorum genelde ben de çünkü hem uygun fiyatlı hem de idare eder, ayrıca leke de bırakmıyor ama her çeşidi güzel değil yaa, kullanmadığım için attığım ya da oda kokusu niyetine etrafa sıkarak bitirdiğim çeşitleri de var, isimlerini sonra yazarım. Yok mu len başka emotion kullanan.

En son Emotion Natural breeze aldım. Hiç beğenmedim yaa.. Kokusunu denemeden almıştım salatalık desen değil ot gibi bir şey kokuyor, tam çözemedim sjsjjsl Elim hiç gitmiyor kaldı öyle .s

romance deodorant efsane ucuz ve güzel bence mis gibi uzaktan sıkılınca parfüm gibi

Her cesidini denedim :) love ve aqua kiss favorim bittikçe de surekli alirim. Deodarant gorevini pek yerine getirmiyorlar ama kokuları çok hoş. Zaten bilindik parfumlerin muadilleri. Privacy Addition sanirim bole yaziliyodur. Dogru yazilisina bakmaya üsendim. Buda cok guzel kokuyor ayni Aromel firmasimasina ait. Acaba hangi kokunun muadili bilen varsa soylerse sevinirim :)

X