Smmm yeterlilik sınavına hazırlananlar

konu biraz eski ama güncel hale gelsin 19-20 mart 2016 da yeterlilik sınavına gireceğim benimle aynı kaderi paylaşanlar varsa bu başlıkta bilgi paylaşımı yapalım ne dersiniz?

konu biraz eski ama güncel hale gelsin 19-20 mart 2016 da yeterlilik sınavına gireceğim benimle aynı kaderi paylaşanlar varsa bu başlıkta bilgi paylaşımı yapalım ne dersiniz?

merhaba eilenn.. yazını yeni gördüm, bende 19-20 martta ilk kez gireceğim.. senin hazırlık nasıl gidiyor.. benim hukuklarla başım dertte.. yazarak çalışıyorum ama yinede unutuyorum hemen, zaman az kaldı stress yapmaya başladım elimde olmadan..

merhaba eilenn.. yazını yeni gördüm, bende 19-20 martta ilk kez gireceğim.. senin hazırlık nasıl gidiyor.. benim hukuklarla başım dertte.. yazarak çalışıyorum ama yinede unutuyorum hemen, zaman az kaldı stress yapmaya başladım elimde olmadan..

Hazırlıklar iyi sayılır hafta ici akşam kursa gidiyorum hafta sonuda tekrar yapmaya çalışıyorum hukukla ilgili sorular var elimde istersen ginderebilirim

çok sevinirim gönderirsen.. bu arada hocaların vergi ve hukuk için tüyo veriyor mu çalışma şekli için.. şöyle yaparsanız daha iyi anlarsınız gibi...

Arkadaşlar bende ilk defa 19 20 martta girecegim ve hukuklarda okudugumu anlamiyrm birde muhasebe isindede degilim on muhasebe sayilir turizm muhasebe cunku cikmis sinav sorularina bakiyrm ama cok zorlancam vakit daraldi artik :KK43: ins sinavda sorulari zor yapmazlar mart sınavı kolay olur diolar ama bilemiyrm sizlerin dersler bitti tekrarr asamasindasnz galiba

dersler yetişmiyor elimden geldiğince çalıştım.. pazar günkü derslerden korkmuyorum ama sözel dersler beni çok sıkıyor aklımda kaldığınca yazıcam artık bişeler.. son sınav kasımdaki çok kolay sormuşlar inşallah martta kolay olur..

Bende 3 sınavında gireceğim evde hazırlanıyorum birde ingilizce de var sınavda inş tek girişte kazanirim

çok sevinirim gönderirsen.. bu arada hocaların vergi ve hukuk için tüyo veriyor mu çalışma şekli için.. şöyle yaparsanız daha iyi anlarsınız gibi...

canım yanıtlarken etiketlememişsin beni yeni görüyorum yorumunu
sınavı atlattık iyi kötü sonuçlara göre hareket edeceğiz artık

canım yanıtlarken etiketlememişsin beni yeni görüyorum yorumunu
sınavı atlattık iyi kötü sonuçlara göre hareket edeceğiz artık

nasıl geçti sınavın.. vergi ve hukuk beklediğimden kolay geldi.. meslek 2. soru yanlış anlamışım oda denetimini yazdım. maliyet desen safha ile şok yarattı.. hayırlısı artık ne diyelim.. umarım komisyonun notu boldur hep ortada çünkü kritik...

nasıl geçti sınavın.. vergi ve hukuk beklediğimden kolay geldi.. meslek 2. soru yanlış anlamışım oda denetimini yazdım. maliyet desen safha ile şok yarattı.. hayırlısı artık ne diyelim.. umarım komisyonun notu boldur hep ortada çünkü kritik...

hukuk için seninle aynı fikirde değilim maalesef bizim görmediğimiz 2 konudan soru geldi
vergi hocamız mükemmeldi ve sorular kolaydı onda hem fikirim
meslekte ikinci soruyu genel olarak herkes yanlış anlamış bende oda denetimi yazdım
maliyette safha bekleniyordu çünkü geçen sınavda sormuşlar pek kişi yapamamış bu sınavdada safhayı bilmeyen geçmesin gibi bi mesaj oldu ben en çok maliyette yanlış yaptığım matematiksel dağıtıma üzülüyorum başka birşeye değil

inşallah notlar bol olur emek veren herkes hakkını alır inşallah..

bu arada seni forum stajyerden hatırlıyorum yine nickin böyle bişeydi sanırım

Merhaba Arkadaşlar...

Bu sitede böyle bir sayfa olmasına çok sevindim.
Bende Temmuz sınavına gireceğim. Şimdiden başladım. Finansal Muhasebe tamam gibi ama sık sık monogram çözmem gerekiyor. Finansal analize başladım sonra gözüm korktu. O afilli cümleler filan. Ve formüller. Unuturum diye bıraktım. Ve maliyete yeni başladım şimdi. Yurdakul Çaldağ kitabını alacağım çok övgü var forum sitelerinde.

Sizce kursa gitmeli miyim?.
Akşamları evde hazırlanmayı sıkılaştıracağım. Cumartesi pazar çalışmıyorum.
Son 1 ay kala izin alacağım ve evde tekrar yapacağım. Hedefim 7/7 yapmak?

Ama sınavın ayrıca katacağı şeyler olur mu onu da es geçmek istemiyorum bu süreçte

Merhaba arkadaşlar smmm yeterlilik sınavına hazırlanırlanan arkadaşları buraya beklıyorum . benım stajım mayısta bıtıyor ve temmuzda sınava gıreceğim. Sınava nasıl hazırlandığımız konusunda birbirimize destek olacağımızı düşünüyorum

merhaba arkadaslar 2017/1 smmm yeterlılık sınavına az kaldı (malıyet,denetım,analız,vergı) derslerım kaldı :KK43: ben daha başlayamadım deha kursuna gıdenler varmı hocaların verdıklerı tuyolar hangı konu agırlıklı konusuluyor bılgı verecek olan varsa sevınırım

X