Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yıpranmış saçlara saç bakım yağı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

beren2008

2013 benim yılım olacak:)
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
634
5
kızlar benim çok büyük bir saç sorunum vardı 3 hafta öncesine kadar boya fön falan derken benim saçlar aldı başını gitti yapmadığım formül uygulamadığım şey kalmadı vede hep saçlarımı kestirmek zorunda kaldım saçlarım mısır püskülü gibi oldu bundan 3 hafta önce parfüm almak için büyük bir kozmetik mağazasına gittim oradan barselona adında bir bakım yağı aldım spreyli içinde tüm yağlar var süper kokuyor vede bakım yapıyor
arkadaşlar ben çok memnun kaldım 3 haftada bile saçlarım toparlandı benim gibi sorunu olan herkese tavsiye ederim

aaaa evt aynısından bende aldım benim saçlarımdada röfle boya ne ararsan vardı perma da dahil aldım bende benim saçıma bile iyi geldi barcelino ben kuaförden aldım gerçekten güzel

bende severek kullandim sacima can gelmisti.icine zeytinyag ve ampulde koymustum.tr gidince ins tekrar alacam bitti bile

kızlar nette bulamadım. siz nerden aldınız?aktarda falan var mıdır? özellikle çanakkaledeki arkadaş?

ben kuaförden aldım ama sanırım aktarlarda da bulabilirsin zaten türk markası ama gerçekten işe yarıyo internettede satılıyo 10 tl ye yazınca google çkıyo

haaa bide arkadaşlar içine ampul koydum demişsiniz baya yerdede okudum bunlar ne işe yarıyo ve neredesatılıyo ne diyerek alıcam benim saçlarım kuru mesela ne iyi gelir

canım ben kozmetikçiden aldım ama aktarlardada satılıyormuş ampul saçı besliyor bakım yapıyor oda eczanede satılıyor canım ama bu bakım yağı benim saçımı kendine getirdi ilk defa bir yağdan memnun kaldım ya şükür

Benimde saçımda da son 3 ayda 2 defa silici kullanıldı 3 4 defa boyandı ve bu yüzden çok kurudu ve yıprandı. Bende geçen hafta kuaförden barcelino saç bakım yağı aldım ve ilk kullanıştan sonra bile gözle görülür bir fark oldu, parladı saçlarım, yumuşacık oldu. Sizlerede tavsiye ederim arkadaşlar...

bercelino.yu nerelerden alabılırız hıc zararını qoren var mı nasıl kullanıyosunuzz ?? ne kadar surede farkını hiSSettnz ?? =)

benim saçlarım da kendimi bildim bileli çok zayıftı ve tararken hep tutam tutam elime geliyodu, boyamaya korkuyodum resmen, herşeyi denedim nerdeyse. Sonra televizyonda marankinin saç bakım yağını duydum ve amaan bunu da bi deniyim dedim. sitesinde bi numara var orayı arayıp sipariş ettim. yaklaşık ikibuçuk aydır kullanıyorum. Resmen dökülmesi durdu ,saçıma yağı sürdükten sonra streç filmle sarıp yatıyorum. kokusu da çok güzel. ama saçı sarıp da yatmak zor oluyor, sabah işe gitme telaşı içinde yıkamaya vakit kalmıyo.
onun için akşam işten gelince sarıyorum ve yatmadan önce de yıkıyorum, yaklaşık beş saat bekliyor saçımda. Öyle de deniyebilirsiniz. Mucize bişey gerçekten, herkese tavsiye ederim. acayip canlandırıyor böyle. insanın kafasında savurucak bi saç olmalı di mi :) marankiye de burdan çok teşekkürler.
valla herkese tavsiye ederim. çok sevgiler zemuszemus

Son düzenleme:
merhaba çanakkalede oturan arkadaşlar bende çanakkale bigada oturuyom ozelden msj atabılırsınız bende bu yagı kullanıyom ve bıgadan aldım cokcok memnunum almak ısteyene yardımcı olabılırım

arkadaslar barcelino dediğiniz bakım yagı gercekten işe yarıyor mu benimde saclarım ince telli ve uzatmak istedikce cook kötü oluyo saclarımı uzun kullanmak istiyorum birde cok dökülüyor bu bakım yagını kullanırsam iyi bi sonuç alabilir miyim sizce. içine c vitamini felan da koysam :)

şu ya bir bana yaramadı galiba..içindeki çam terebentinden midir bilmiyorum çok döktü bir daha süremedim öylece banyoda bekliyor...

kızlar bende lasınya sac bakım yagı var .. ıcıne sarımsak,yılan yagıda ekledım kullanıorm sanırım uzatıor pek anlayamadm ama onunda ıcınde yaglar var ... ama yumusak yapıorr bu yuzden memnunum ama sacım eskıye gore daha cok dokuluor nedenını anlamadm .. kısa surede cıldıyeye gıdıp onun onerdıgı bısreyler kullanmam lazmm doktr sonuctaaa ,, sampuan önermesını ıstıcem.. benm saclarm hıc dokulmezdı malesef elsevenın yenı cıkan 5 faktorlu olanı denedm ve bıtırmeden cope attm sacımı cok doktu suan panten kullanıorm cok uzgunum :KK43:

sac bakım yagı bende de var icinde olanları yazıyorum... susam yagı,tatlı badem yagı,cam terebentin yagı,ısırgan otu yagı,papatya yagı, lavanta yagı,mersin yagı,okaliptus yagı,bugday yagı,hint yagı, biberiye yagı,hindistan cevizi yagı,zeytin yagı....
haftada en az 3 kere yapılır sac diplerine masaj yapılarak 30-45 dk bekletilir...
ben duzenli kullanmadım hic ama yinede faydası oldu tabiki...

sac bakım yagı bende de var icinde olanları yazıyorum... susam yagı,tatlı badem yagı,cam terebentin yagı,ısırgan otu yagı,papatya yagı, lavanta yagı,mersin yagı,okaliptus yagı,bugday yagı,hint yagı, biberiye yagı,hindistan cevizi yagı,zeytin yagı....
haftada en az 3 kere yapılır sac diplerine masaj yapılarak 30-45 dk bekletilir...
ben duzenli kullanmadım hic ama yinede faydası oldu tabiki...

ben mecitfendi saç bakım yağı kullanıyorum..şimdilik memnunum..tabi sinamekiyi de unutmayalım :)

Mecitefendi ürünlerini ben de denemek istiyorum . Özellikle şampuanını.

X