uyuşturucu sprey kullanan varmı arkadaşlar

canım sonuc manyak:KK70: yanı super bugun yapdım ben 2 saate alan bırısıydım yavas yavas:KK70: kucuk kucuk odaya bı gırıdım bes dakıka sonra cıkdım esım sen ne cabuk cıkdın dedı :KK70: spreyı ıcat edenden allah razı olsun dıorum sadece uyusukluk cok oldugundan :KK70: alt tarafı hıstemıorusnuz 0 hıs yanı esıme dedımkı tuvaletım gelse hısetmıcem o dercede:KK70: guluyor hadı altına yapsana dıye

canım sonuc manyak:KK70: yanı super bugun yapdım ben 2 saate alan bırısıydım yavas yavas:KK70: kucuk kucuk odaya bı gırıdım bes dakıka sonra cıkdım esım sen ne cabuk cıkdın dedı :KK70: spreyı ıcat edenden allah razı olsun dıorum sadece uyusukluk cok oldugundan :KK70: alt tarafı hıstemıorusnuz 0 hıs yanı esıme dedımkı tuvaletım gelse hısetmıcem o dercede:KK70: guluyor hadı altına yapsana dıye

canım hangi siteden aldın bilgi verebilirmisin ne olur benide kurtar şu acıdan çok pahalımıdır

canım yok 13 tl ye eczaneden aldım eczaneye gıt soyle ısmını yoksada ertesı gun hemen getırorlar ben gıtıgımde yokdu sıparıs verdım hemen ertesı gun getırdıler vallaha dun gece agda yaptım yemın edıorum normalde bıkını bolgesını canım 2 satte mıy mıy alırdım canıma cıor dıye dun gece 5 dakıkada gırmemle cıkmam bır oldu esım bıle sasırdı ne cabuk cıkdın dedı:KK70:

çok sağol canım yarın hemen sorcam ama nette biraz aradımda bir plus olandan birde normal olandan bahsediyor seninkinin adı sadece bumu xylociane

canım zaten xylocıane dınce verıorlar baska bısye demene gerek yok ustunde sadece okadar yazıor:KK70:

canım çok oldum biliyorum ama çok dua ediyorum sana lakin sen nasıl kullandın bu ürünü direk püskürttünmü yoksa pamuğa dökerekmi sürdün yorumlarda pamukla sürün diyoda o bakımdan birde sadece 5 ila 10 dakkalığına uyşturyo diyorlar ama sen uzun zaman uyuştu demiştin değilmi herkeste farklı etkide yapabilir

canım çok oldum biliyorum ama çok dua ediyorum sana lakin sen nasıl kullandın bu ürünü direk püskürttünmü yoksa pamuğa dökerekmi sürdün yorumlarda pamukla sürün diyoda o bakımdan birde sadece 5 ila 10 dakkalığına uyşturyo diyorlar ama sen uzun zaman uyuştu demiştin değilmi herkeste farklı etkide yapabilir

:KK70: yok canım sor onemlı degıl canım vallaha ben ustten sıkdım asagı dogru akdı sıvı oldugundan ellemedım yanı sadece elemle yaydım o kadar :) vallaha bende 3 4 saat uyusuk gezdım hıssetmedım

:KK70: yok canım sor onemlı degıl canım vallaha ben ustten sıkdım asagı dogru akdı sıvı oldugundan ellemedım yanı sadece elemle yaydım o kadar :) vallaha bende 3 4 saat uyusuk gezdım hıssetmedım

oh oh allahım ya inanmıyorum okadar mutluyumki böyle bişeyde çıkmışya daha ne isterimki bugün geliyor benimkide eczanede yokmuş getircekler gelsin hemen deniycem sonucu bende yazarım burdan tek korkum var oda nedir bölge tüylü kıllıyken deriye nüfus etmezse diye ama eder inş ya

ben diş hekimiyim kızlar.başka topiğe de yazdım biz kullanıyoruz bu spreyi ama bu mukozayı uyuşturur.deriyi uyuşturacağına ihtimal vermiyordum.zeynep senin sonuç ne.sende de uyuştu ise bende deniycem

arkadaşlar ben aldım fakat ağda zamanım henüz gelmadiği için malum bölgelere denemedim ama şu varki kolumda bir yere püskürttüm biraz bekledim kolumdaki kıllar incecik resmen tüy zaten biraz çekmeyi denedim yok acıyor ve hiç bir uyuşukluk hissetmedim sadece biraz kaşıntıyla birlikte kızarma oldu okadar yani şimdilik bu ağda yapcam zaman yine kullancam o zamanda yazarım ama benim umudum yok yani

aldıgım urunun adı xylocaine canım uyusturuyor anestesı uzmanları dıs hekımlerının kullandıgı uyusturucu spreyı

yaa gititim hemen aldım ama işime yaaramadı off yarındaa doktora gitcem napçam şimddii okadar heycanladım hemen kızımı uyutup işe koyuldum ama nafileee burnum sızladı taa acıdann gözlerimden yaş geldi

X