ağda çeşitleri

zindandelen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2010
357
0
arkadaşlar sir ağda ile normal ağda ya da çamsakızı arasında ne fark var hiç benim annemhiç sir ağda yapmadığı halde ev yapımı ağdayla ala ala kıl tüy bırakmamış vücudunda şekerli kılı besler falan diyolar şimdi çoğunluk sir ağda yapıyo ne özelliği var sir ağdanın

normal ev yapımı ağda şeker içerikli. sir ağdada yok bu. o yuzden seker kılları besler dıyolar dogrudur. bn normal ev agdasıyla yaptgm ılk zamanlarda bı ay içinde yine eski halıne dönuyordu. ama sir agdayla yapıorum sımdı ıkı ay sonra cıkmaya baslıyo tuyler ve ev agdasındakı gibi çok çıkmıyo azaltıyo .. yalnız şu var : ev agdasıyla yaptıgınız zamanda azalır sir agdayla da...
ama diyelim ki ev agdasyla 5 sene de azalıyosa tuylerınız sır ağdada 2 senede azalmıs olur tuyler..
hani bu farkıda var sahsen :) sonuna kadar sir ağda diorumm

çok sağol bilgilendirdiğin için bi de hangi marka sir ağda kullandığını söylersen daha da memnun olucamhihoyyyt

çok sağol bi kaç kişi dedi bu forumda depilissima diye zaten bioderin ağdasını mı alsam diyodum ama onun hakkında çok yorum yapılmıyo daha çok yeni bi ürün galiba
depilissima alıcam bu gidişle
sen hangi çeşidini kullanıyosun ben depilissima silver konserve çeşidini alıyım diyorum ama ısıtıcısını da almak şart diyolar öyle epey pahalıya geliyo

peki kizlar Sesu markasi sir agda dgl dimi? cunku baktimda Sesu'un icerdigi maddeler sadece seker..
Dogrumu kizlar??

peki kizlar Sesu markasi sir agda dgl dimi? cunku baktimda Sesu'un icerdigi maddeler sadece seker..
Dogrumu kizlar??

sesu markası sir ağda ama ben onuda kullandım roll-on olanından ıkı hafta sonra tuyler cıkmaya baslıyo tam sir ağda değil yani tavsıye etmem

çok sağol bi kaç kişi dedi bu forumda depilissima diye zaten bioderin ağdasını mı alsam diyodum ama onun hakkında çok yorum yapılmıyo daha çok yeni bi ürün galiba
depilissima alıcam bu gidişle
sen hangi çeşidini kullanıyosun ben depilissima silver konserve çeşidini alıyım diyorum ama ısıtıcısını da almak şart diyolar öyle epey pahalıya geliyo

ben konservesını de kullanıyorum bıde kalıp ağdasını

sıcak mı oluyo sir ağda yoksa ılık olması yeterli mi duyduğuma göre uzun süre sıcak ağda kullanımı bikini bölgesinde kararma yapıyomuş uzun süreden kastım 1 yıl veya daha fazlası

biraz evvel okudum forumun başka bi bölümünde bi arkadaşa kadın doktoru söylemiş ben de öyle biliyodum zaten ama sir ağda sıcak mı ılık mı kullanılıyo bilmediğim için soruyorum sıcak kullanılıyosa böyle bi riski var herkeste olacak diye bi kanun yok tabi ama bunu bilmekte yarar var

Kızlar bu çamsakızı ağdanın bozulduğu nasıl anlaşılıyor.Isıtıp kullanmıştım.Şimdi tekrar deneyeyim dedim bir türlü katılaşmıyor soğudu halde.Rengi normal ama yapıştırıp çekerken bulaşıyor falan anlamadım.

X