Saç Rengi ve Saç Boyama Fox haber Nazlı Tolga'nın saç rengini bilen var mı?

düz saçlı fotoğraf ile dalgalı olan arasında azda olsa fark var gibi, şu eklediğim fotoğraftaki ( özellikle uçlar )renk andiriyormu sizce sunucunun rengini?

Eklentiler

• $Kopyası Kopyası havva 083.jpg
    $Kopyası Kopyası havva 083.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 503
düz saçlı fotoğraf ile dalgalı olan arasında azda olsa fark var gibi, şu eklediğim fotoğraftaki ( özellikle uçlar )renk andiriyormu sizce sunucunun rengini?

andırıyor saç rengin ama seninkinin diplerinde renk farkı oluşmuş..kzıllık var...sunucunu boası daha başarlı..diplerde çok doğal ve uç rengine çok yakın bi renklte duruyor...ama kesinlikle boya...hatta arada ince balyajlasarı ışıltı verilmiş...küllü açık kumral saça...

andırıyor saç rengin ama seninkinin diplerinde renk farkı oluşmuş..kzıllık var...sunucunu boası daha başarlı..diplerde çok doğal ve uç rengine çok yakın bi renklte duruyor...ama kesinlikle boya...hatta arada ince balyajlasarı ışıltı verilmiş...küllü açık kumral saça...

evet boyamı kendim yaptığım için tutturamamıştım diplerini kızıllık olmuştu

Son düzenleme:

uçların çok andırıyor saçın hangi renki ve hangi renge boyadın tam olarak?

Tabiki fındık kabuğu 2-3 yıl kullandım bu rengi. Benim saçım koyu kestane gibi bşy ilk fındık kabuğuna boyadığımda kahverengi olmuştu ama 1 yılda bu renge döndü 2. yıl artık koyu sarılar sanki aralarda fındık renginde röfleler falan çok hoş oldu. Tabi saç boyadan yıprandığı için koyu kestaneye geri boyadım ve güzelce aktı yine başa döndüm :KK53: yani ilk boyattığım fındık kabuğuna.

Şimdi saçıma sadece bakım yağları uyguluyorum başka bşy yok ve anca kendine geldi. Mayıs gibi yine bu renge boyatcam bu sefer kuaföre. Sana tavsiyem diplerini boyatma cnm krepeli balyaj falan yaptır çerçeve falan diyorlar at kuyruğu yapınca güzel duruyor, o tür şeyler yaptır hem en az 5-6 ay kullanırsın dip boyan gelmez hem her ay boya masrafın olmaz hem de saçların yıpranmaz. Çünkü ben yaptım pişman mıyım değil miyim bilmiyorum ama belki ilk başta krepe yaptırsaydım şimdi uzun saçlarım olabilirdi... En Büyük KK

spiker nazlının saçları doğal bir renk.kendi saçları yani .boyamıyor...

Evet saçları boya.
Şurdan biliyorum kuaförü ERDEM KIRAMER ve ordaki çalışan benim arkadaşım.Saç rengini sordum daha ses yok :KK1:

nasıl elde ettın canım bu rengı ve zemın rengın neydı acaba?

öncelikle saçımı orial ile baya bir açtım 7.1 ile sadece cila attım 3 dk falan tutarak,sadece cila atılmış olduğu için daha çabuk aktı ve bu hal aldı kısacası açılmış saça 8.1 ile cila yapılsa bu ton elde edilir ( ama yazmadan geçmiyeyim,ben çoğu markanın 7.1 ini denedim sadece nox markanınkini beğendim yani o tarz tonlarda nox diyorum kesinlikle başka kullanmam aynısı yaparsam birgün)

Son düzenleme:
Benim kuaförüm Nazlı Tolga'nın zemin saç renginin kumral olması nedeniyle sadece cila işlemiyle bile bu rengi yakalayabileceğini söyledi. Kumral + bal rengi karışımı da uygun zeminde bu tonu yakalamanızı sağlar dedi.

Evet saçları boya.
Şurdan biliyorum kuaförü ERDEM KIRAMER ve ordaki çalışan benim arkadaşım.Saç rengini sordum daha ses yok :KK1:

Arkadaşından bir haber var mı, öğrenebildin mi nasıl elde ediliyormuş saç rengi ? Çok merak ediyorum, öğrendiysen bizimle de paylaşır mısın lütfen ? Hemcinslerine iyilik yapmış olursun canım bak kaç kişi merak ediyor :KK70:

kızlar ya bence bu renk açık küllü sarı ... aralara da ışıltı atılmış ...

saç rengi daha açıktı bugün dikkat ettim baya koyulaşmış ama kadın ne yapsa yakışıyor yaaaaa

beyaz showda anlattı geçenlerde.o kendi saç rengiymş sadece aralara biraz sarı attrmış

X