Çatlaklar Babe çatlak kremi

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

qzhr

Ya Afüv
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2011
179
1
Buqün netten araştırdım, hatta bir eczaneyi bile aradım, oradaki bir bayan arkadaş kullanmış, çok memnun kalmış. Tavsiye etti, fakat ürünü satabilmek için mi yoksa gerçekten memnun kalmış mı? bilemiyorum. Aranızda babe çatlak kremi deneyen varmı arkadaşlar. Her bayan qibi benimde kabusum oldu bu çatlaklar. Gün be qün artıyor kocaman oluyor qözümde. Nasıl giderebilcez bunu yokmu bir çözümü hep birikte bir çözüm bulup, deneyelim burda paylaşalım lütfen :KK50:
:2: kendimi çok çaresiz hisseder oldum, psikolojim bozuldu sanırım...

ben çatlak kremi kullanan biri olarak hiç işe yaramadığını söyleyebilirim. baya gerdi beni. şimdi bir formül kullanıyorum işe yaradı bende

tarif

jojoba yağı
kakao yağı
fındıkyağı
badem yağı
kayısı yağı
menekşe yağı
gliserin

hepsinden aynı miktarda karıştırıp çatlak bölgeye çimdikleyerek kan dolaşımını artırıp masaj yaparak iyice yedirlecek
ertesigünü banyo yaparken o bölgeleri ovarak temizliyorsun daha sonra nemlendirici kullanıyorsun

bende bildim bileli dizlerimde kalçamda çatlakvardı doğmdan sonrada göğüslerim çatlaklar oluşmuştu. çokkötüydü

bu formülü kullandıktan sonra göğüslerimde çok dikkatli bakınca belli oluyor dizlerim kalçamda biraz daha belli günden güne daha iyi oluyor tavsiye ederim
bütün yağları karıştırdığında oda parfümüne benze bir koku oluyor rahatsız edici değil

ben çatlak kremi kullanan biri olarak hiç işe yaramadığını söyleyebilirim. baya gerdi beni. şimdi bir formül kullanıyorum işe yaradı bende

tarif

jojoba yağı
kakao yağı
fındıkyağı
badem yağı
kayısı yağı
menekşe yağı
gliserin

hepsinden aynı miktarda karıştırıp çatlak bölgeye çimdikleyerek kan dolaşımını artırıp masaj yaparak iyice yedirlecek
ertesigünü banyo yaparken o bölgeleri ovarak temizliyorsun daha sonra nemlendirici kullanıyorsun

bende bildim bileli dizlerimde kalçamda çatlakvardı doğmdan sonrada göğüslerim çatlaklar oluşmuştu. çokkötüydü

bu formülü kullandıktan sonra göğüslerimde çok dikkatli bakınca belli oluyor dizlerim kalçamda biraz daha belli günden güne daha iyi oluyor tavsiye ederim
bütün yağları karıştırdığında oda parfümüne benze bir koku oluyor rahatsız edici değil

saydığın malzemeleri nerede bulabilirim. nasıl oluo açıklabilirmisin karışımı nasıl hazırlıyorsun günde kaç defa uyguluyorsun. çok korkuyorum ben bu çatlaklardan doğumumdan sonra harita gibi olucak eminim :KK43:
bilgin için çokkkkkkkk teşekkür ederim konuyu açarsan hemen deniyeceğim. canım çokk sağol.

ben aktardan aldım eczanede de bulabilirsin sanırım
hepsinden aynı miktarda kullanıyorsun
benim uygulamam şöyle

önce banyo ile iyice kendimi keseliyorum ondan sonra banyodan sonra tüm karışımdan bir çay kaşığı koyup iyice karıştırıyorum çatlakların olduğu yere çimdikleyerek masaj yaparak iyice yediriyorum ertesi günü banyoda bulaşık süngerinin yeşil kısmıyla keseliyorum bunu 3-4 gün arayla yaptım dizlerimdeki çatlaklar beyazdan ten rengime döndü göğsümdeki çatlaklar baya azaldı hatta dikkatlli bakınca belli olmuyor göğüslerim küçüktü emzirme döneminde baya büyümüştü ozaman hergün yağlamak aklıma gelmemişti sönünce çokkötü gözüküyordu şimdi baya düzeldi.

göğüslerimi de çatlakları iyice düzeltince tunusbaklası ile yukarı kaldırıcam :)

bu tariflerden önce baya krem jel kullandım ama işe yaramadı bitkisel çözüm olarak aradım bu tarifi gördüm bide bunu deneyeyim dedim işe yaradı

ben şu an 6,5 aylık hamileyim ve 3 ayllıktan itibaren babe çatlak kremi kullanıyorum
şimdiye kadar bi çatlama oluşmadı
zaten eczacı kızda çok tavsiye etmişti
3 kutu almıştım yaklaşık 2 kutusu bitti
umarım işe yarar

Bella B çok iyi kızlar, saydığınız yağların hepsi bir arada ve organik halleri ile. Bence bir bakın... Bella B | Tummy Honey Butter

Son düzenleyen: Moderatör:
ben şu an 6,5 aylık hamileyim ve 3 ayllıktan itibaren babe çatlak kremi kullanıyorum
şimdiye kadar bi çatlama oluşmadı
zaten eczacı kızda çok tavsiye etmişti
3 kutu almıştım yaklaşık 2 kutusu bitti
umarım işe yarar

bende 7,5 aylık hamileyim, bu zamana kadar aktardan aldığım karışım yağı kullandım ve moralini bozmak şstemem ama 7. aydan sonra çatlamaya başladım :KK43:( şuan karnımın alt tarafı pembiş oldu. eşime dedi eczaneye bak bari daha fazla çatlatmayalım. babe çatlak kremi varmış masaj aletiylen birlikte 95 tl. ama ben emin olamadım gerçekten işe yarar mı diye. bide bi yerde paraben içerdiği söylendi. bebeğe zararı var mıdır acaba ? sen ne düşünüyorsun bu konuda ? içeriğinde paraben olduğu yazıyor mu?

kızlar doğuma çok az bir zamnım kaldı 10 gün belkide yok
mayıs ayında babe çatlak kremi kullandığımı yazmıştım
bende gerçekten çok işe yaradı 1 tane bile çatlak oluşmadı
ama çok dikkatli kulandım sabah ve akşam bolca sürdüm 4 kutu bitirdim
kullanmak isteynlere tavsiye ederim
ayrıca içeriğinde paraben,alcol,falanda yok

tarif

jojoba yağı
kakao yağı
fındıkyağı
badem yağı
kayısı yağı
menekşe yağı
gliserin

bunların hepsının karısım halı talya çilt çatlagını önleyıcı bitkısel yagda var bende hamıleyım ve bunu kullanıyorum ınsallah işe yarar...

Ben babe catlak kremi kullaniyorum 51 kilodan 59a cikmistim sonra 52 ye düştüm 18 yasındayım boy uzamasindan dolayida catlaklarim vardi ve bacaklarimda kirmizi ve beyaz olmak üzere baya vardi kremi kullandim 3 ay kullanmak gerekiyimus on gunde mukemmel sonuc aldim in gunde %70 azaldi diyebilirim zaten doktor tavsiyesiydi. Sonra özel ders ögretmenime söyledim ve dogum sonrasi catlaklari icin kullandi ve oda cok memnun kaldi daha ilk haftalardan fiyati 91.50 ama deger fazlasiyla hakediyo. Tavsiye ederim herkese doktorunuzada sorabilirsiniz babenin urunleri zaten genelde guzel baska urunlerinide kullandim memnunum

bende o kremi alıp kullanmak istiyorum ama çok pahalı bence 1 pakette işe yaramıyor dıyosunuz napıcam bilmiyorum o kadar paraverip bi işe yaramamasınıda istemıyorum açıkcası

O zaman hic baslama derim ben cunki bir paketten fazla gidiyo yarim olunca etki etmiyo tamamen gecirrmiyo ama cok cok azaltiyo lazeride tavsiye ettiler yakin zamanda ona gidecem

O zaman hic baslama derim ben cunki bir paketten fazla gidiyo yarim olunca etki etmiyo tamamen gecirrmiyo ama cok cok azaltiyo lazeride tavsiye ettiler yakin zamanda ona gidecem

merhaba oncelıkle cok sevındım senın adına psıkolojımı alt ust edıyor bu catlaklar :KK43:
Babe atlak Tedavisi Kremi 200 ml 3l Paket | 150,98 TL fiyat

bu sıte guvenılır mı acaba ... oyleyse almak ıstıyorum bende :KK43: 3lü baya uygunn

valla benimde çatlamadı çatlamadı sonra birgün bir baktım çatlamısım ki aktardan aldığım kaç ay korudu beni gittim babe aldm bugün karnımın üstünde var ama çok küçük fazla büyümesini engellemek için babe aldım ve üstüne de bebek yağı sürüyorum umarım işe yarar:KK1::KK53:

vallahi bu konuda açılan konuların nerede ise hepsine yazdım... aynı cevabı vereceğim. ücretsiz bir ürün olduğu için reklam olur düşüncem yok.

radigarnier 'ı ücretsiz deneyebiliyorsunuz. geçen hafta sipariş vermiştim ama çok geç geldi. 4. gündeyim gerçekten toparlıyor gibi. ücretsiz deneme yapılabilmesi de ayrıca güzel. site adresi vermek reklam olur diye gönderemiyorum ilk hafta kullanımımı doldurunca fotoğraf da paylaşacağım.

Promosyondan faydalanıp ücretsiz ürün almak için facebook'ta 1 kere paylaşım yapmanız gerekiyor. Örnek için tıklayabilirsiniz.

X