Gezilecek yerler (Yardımınıza ihtiyacım var)

B

boz

Ziyaretçi
bayannlar istanbıldan bildiğiniz gezilcek görülcek hoşunuza giden yerler var mı yardım ederseniz sevinirm

ohooo cok..
asya tarafinda mi avrupa mi tarafinda istersin?

hmm soyle diyim anadolu yakasinda oncelikle:
adalar da gezebilirsiniz heybeliada da cokguzel piknik yapabilirsniz
buyuk adayi gezebilirsiniz harika yerleri var kesfe cikin yani biraz..
sonra bostanci da aksam ustu bir yuruyus olabilir hatta maltepe sahili felan cok daha guzel..
uskudar da yemek yiyebilirsiniz.. kizkulesinin karsisinda sedirli yerler var.. aksam cok guzel oluyor..
cengelkoye gidebilirsiniz kahvaltiya.. cinaralti denen bir yer var borek cay pogaca guzel oluyor..
beykoz belediye tesisine gidebilirsiniz.. hem kaliteli hem hesapli hem de harika manzarasi var..
kucuksu kasriina gidebilirsiniz kahvaltiya.. onceden rezervasyon sart ama..
kadikoy moda zaten guzel bi yer.. orayi anlatmiyorum artik..
camlicaya cikilabilir.. manzara harika zaten..

avrupa yakasina gecersek:
sariyer istinye buralarda yemen yencek ve gezilcek cok mekan var..
hisara gidilebilir..
beyeazita gidilebilir.. hem alisveris hem gezme acisindan guzel bi yer..
sultanahmet ayasifya arkeoloji muzesi ve topkapi sarayi gorulmesi sart yerlerden..
ama burlarda yemek yemek sorun olabilir..
burdan eminonune inilebilir.. yine belediye tesislerine gidilebilir..
ya da gulhane parkinda ufak bi piknik yapilabulir..
sarayburnu cok guzell.. orda harika caylar icilebilir..
besiktas tarabya yenikoy buralarin sahilleri harika..
ortakoy cok guzel..
simdilik aklima gelenler bunlar..

avrupa yakasında bakırköye gidenilirsin alışveriş için acayip mağzalar var ve iki büyük alışveriş merkezi var artı sahili var sahildede bir alışveriş merkezi var ve sahilde bir resteront var çok harika yemekleri

yine avrupa yakasında florya ve yeşilköy var sahilleri güzeldir .........

hee c.tesi günleri bakırköyün meşurr c.tesi pazarı var çok hoş çok seviyorum

dieğr yerleri arkadaş yazmış zaten

çok teşeküür ederim değerlendiricem bu yerleri gene aklınıza gelince yazarsanız sevinirm

pendikte gözdağı var manyak manzarası var,darıcada hayvanat bahcesi varCADIARZU

ben de 3-4 ay kadar sonra bır yabancı arkadasımla tatıle turkıyeye gelıcem :icecream: ıstanbul da kalıcaz 2 hafta ama ıstanbulu hıc bılmıyorum :kedi: kaydirigubbakcemile3 tarıhı yerlerı muzelerı gezmekden cok eglenebılecegımız seyler yapmak ıstıyoruz :dance: fıkır verebılır mısınız a.s.

Biz de haftaya arkadaşlarla günübirlik istanbulda olacağız inşkaydirigubbakcemile2:lepi:
Şimdiden çok heyecanlıyım. Son iki Ramazan ayıdır bu geziye katılıyorum. Bu yıl üçüncü kez AYNI yerleri ziyaret edeceğiz. Sanırım ömür boyu aynı yerleri ziyaret etsem yine doyamıcam
Eyup Sultan hz. MUHTEŞEM... Pierre Lotti harika, Sultanahmet, Süleymaniye müthiş... Çamlıca inanılmaz güzellikte...

ben de 3-4 ay kadar sonra bır yabancı arkadasımla tatıle turkıyeye gelıcem :icecream: ıstanbul da kalıcaz 2 hafta ama ıstanbulu hıc bılmıyorum :kedi: kaydirigubbakcemile3 tarıhı yerlerı muzelerı gezmekden cok eglenebılecegımız seyler yapmak ıstıyoruz :dance: fıkır verebılır mısınız a.s.

eğlenceden kastınız? disco- bar- fasıl vb? İstiklal'e mutlaka uğrayın derim, Nevizade'de ister yemek yer, ister sadece bir bira içip kalkarsınız ya da akşam fasıl yapan bir yerde yemek yersiniz. Eminönü'ne yakın olacaksanız, hava güzel olursa Boğaz turu yapabilirsiniz, büyük tur oluyor.

Kadıköy'e yakın olursanız 1-1,5 saat türen Boğaz turu yapabilirsiniz. Büyükada ya da Heybeli'de bisiklet turu ya da fayton sefası yapabilirsiniz.

Etkinliklere bakıp bilet satan sitelerden mesela, o günlerde olacak bir konser-tiyatro vb izleyebilirsiniz.

eğlenceden kastınız? disco- bar- fasıl vb? İstiklal'e mutlaka uğrayın derim, Nevizade'de ister yemek yer, ister sadece bir bira içip kalkarsınız ya da akşam fasıl yapan bir yerde yemek yersiniz. Eminönü'ne yakın olacaksanız, hava güzel olursa Boğaz turu yapabilirsiniz, büyük tur oluyor.

Kadıköy'e yakın olursanız 1-1,5 saat türen Boğaz turu yapabilirsiniz. Büyükada ya da Heybeli'de bisiklet turu ya da fayton sefası yapabilirsiniz.

Etkinliklere bakıp bilet satan sitelerden mesela, o günlerde olacak bir konser-tiyatro vb izleyebilirsiniz.

canım eglence derken ben genelde muze veya tarihi ören yerlerini gezerken sıkılmışımdır, gezmekden zevk alacagımız yerlerı kasdetmiştim. sen de çok guzel fikirler vermişsin sagol a.s.

baska neler yapabiliriz kizlar sositososito hihoyyyt

X