Göbek eriten bant

yakamoz1408

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2009
96
4
35
Merhaba arkadaşlar aranızda göbek erıten bant kullananlar yada cevresınde kullanmıs olanlar
veya bu urun hakkında herhangı bılgısı olan varmı?
1 ayda 6 kg verebılıyormusuz göbek uzerıne yapıstırarak sadece uyurken gunde 200 gr

ilk 12 Gün İçerisinde bir değişiklik fark edeceksiniz. Sonraki 30 gün içerisinde sizde 4-6 kg arası kilo verdiğinizi gözlemleyeceksiniz. Bu sonuçları görmek için talimatlara uymanız ve düzenli kullanmanız önemlidir.

Bildiğimiz Gibi Ençok Kilo Aldığımız Durum Uyurken Kilo Almak. Uyuduğumuzda Kan Dolaşımı ve Metopolizma Yavaşlar bunun sonucunda Alınan Kaloriler Yakılmaz. Tüketilen Gıdalar Direk Yağ Hücresine Dönüşerek Kilo Alımına Sebep Olur.

Göbek Bandı Midenin Üstüne Veya Göbeğin Üstüne Akşam Yatmadan Önce Yapıştırılır ve içerdiği bileşenler sayesinde alınan gıdalarda bulunan gereksiz ve fazla yağları ayrıştırarak kana karışmasını önleyerek vücutta yağa dönüşmesine engel olur aynı zamanda sindirim sistemi ve metepolizmayı düzenleyerek zayıflamaya ve sıkılaşmaya yardımcı olur.

Merhaba arkadaşlar aranızda göbek erıten bant kullananlar yada cevresınde kullanmıs olanlar
veya bu urun hakkında herhangı bılgısı olan varmı?
1 ayda 6 kg verebılıyormusuz göbek uzerıne yapıstırarak sadece uyurken gunde 200 gr

ilk 12 Gün İçerisinde bir değişiklik fark edeceksiniz. Sonraki 30 gün içerisinde sizde 4-6 kg arası kilo verdiğinizi gözlemleyeceksiniz. Bu sonuçları görmek için talimatlara uymanız ve düzenli kullanmanız önemlidir.

Bildiğimiz Gibi Ençok Kilo Aldığımız Durum Uyurken Kilo Almak. Uyuduğumuzda Kan Dolaşımı ve Metopolizma Yavaşlar bunun sonucunda Alınan Kaloriler Yakılmaz. Tüketilen Gıdalar Direk Yağ Hücresine Dönüşerek Kilo Alımına Sebep Olur.

Göbek Bandı Midenin Üstüne Veya Göbeğin Üstüne Akşam Yatmadan Önce Yapıştırılır ve içerdiği bileşenler sayesinde alınan gıdalarda bulunan gereksiz ve fazla yağları ayrıştırarak kana karışmasını önleyerek vücutta yağa dönüşmesine engel olur aynı zamanda sindirim sistemi ve metepolizmayı düzenleyerek zayıflamaya ve sıkılaşmaya yardımcı olur.

canım ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım oldu ve hiiçç memnun kalmadılar paralarımıza yazık dediler yani yine de sen bilirsin tabi bende bi ara düşündüm almayı ama güvenemedim bi türlü bi de olumsuz yorumları duyunca

canım ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım oldu ve hiiçç memnun kalmadılar paralarımıza yazık dediler yani yine de sen bilirsin tabi bende bi ara düşündüm almayı ama güvenemedim bi türlü bi de olumsuz yorumları duyunca

Cvpladıgn ıcın tesekkur ederım ılk gordugumde almayı dusunuyordum ama kullanan olmadıgından vazgectım...

Ben de çok merak ediyorum ya kendi sitesindeki yorumlarda çok iyi diyorlar ama güvenemedim tabiki..kadınlar kulubünden yorum almak istiyorum lütfen kullanan yada kullananı gören bilen varsa yorum yazsın

Peki arkadaşlarınız düzenli kullanmışlar mı? Ne kadar süreyle kullanmışlar? Benim de bel çevrem çok geniş. Bir umut belki işe yarıyordur diye almak istedim.

canım şu slim flash inceltici jel var ya onunla almanyadaki kuzenim zayırlamış baya göbek falan girmiş.ama o çok pahalı 170 tl civarında..o yüzden gold slim göbek bandını soruyorum ben..sen de onu soruyorsun galiba değil mi doğru mu anladım

canım bende almayı düşündüm.ancak netteki yorumlar yğznden vazgeçtim.arama motoruna kullanıcı yorumları yazarsan şikayet diye bölüm çıkıyor .orayı okumanı tavsiye ederim.bide tv de reklam yapıyoırlar.3 kutu diye.birileri 3 arkadaş almışlar.bayanın biri aynen şöyle demiş.hadi bende sorun var diğer arkadaşlarımda da mı var.para tuzağı demişler.ya keşke yattığımız yerden böyle kilo verebilsek :)))

X