Söz Kesimi kendi aranızda sözlenmek,yüzük takmak

hep sacma bulmusumdur ..pastane nısanı derler
bı yuzuk mu baglıycak cocukca bulmusumdur zamanı gelınce zaten takılır herkes de bılır .

hep sacma bulmusumdur ..pastane nısanı derler
bı yuzuk mu baglıycak cocukca bulmusumdur zamanı gelınce zaten takılır herkes de bılır .

bencede aynen katılıyorum ayrıca çokta komik buluyorum
sanki 2 küçük çocuk aralarında evcilik oynuyorlar gibime geliyor :teytey:

Kısa süreli olacak ise gerçekten güzel bişey ona ait bir kalp taşırken bide yüzük taşımak güzel işte güzelllllll

ama sonra aileye de duyurmalı

bana önceden çok çocukça geliyordu.artık öyle düşünmüyorum.
şimdi hayatımda önem verdiğim ve ileriyi düşündüğüm bir insan var.
henüz bir yüzüğümüz yok.
9 aydır beraberiz bir süre sonra takmayı düşünüyoruz.:kedi:
bunun ailelere saygısızlıkla da alakası yok.:eek:lmaz:
bnm okulum var.onun okulu yeni bitti.
bn onun yaşadığı şehirde okuyorum.yüzük takarsak bu sözlendk anlamına gelmiyor.zaten birlikteliğimiz birbirimize verdiğimiz bir söz.
ama şu an gerçek bir söz yapamayacağimıza göre kendi aramızda yuzuk takmak uygun diye düşünüyorum.kaydirigubbakcemile

bende istiyorum ama tek ben istiyorum sevgilime bikaç kez dile getirdim istemediğini saçma bulduğunu söyledi zaten ona kalırsa 7 yıl sonra anca sözleniriz çok rahat :KK43:

Aile bilmediği müddetçe bir önemi yok diyen arkadaşlar madem ki aileyle bir önemi var sevgilinizle takacağınız yüzüklerden annenize babanızada birer tane takında anlamı olsun.
Öyle iki kişi arasında kuru kuru olmaz:)
Yaa bu kadar masum bir şeyi niye namus meselesi haline getirdiniz?
Burda kimse kimsenin anası babası değil öğüt vermeyelim boş boş.
Yok sen şu kadar yaştasın yakışıyor mu falan.
Size yakışıyor mu haddiniz olmayan öğütler vermek? Burda hepimizin ailesi var.
Bence yüzük takmak sevgiliyle aynı şeyi paylaşmak açısından keyifli.
Bu bir tişörtte olabilir kolye veya yüzük farketmez. Takı veya giysi olmasına gerek yok duygularınızı paylaşabilirsiniz.
Ben künye takıyorum mesela liseden hemen sonra takmıştık 3 sene oldu hala takıyoruz.
Onun tişörtlerini giyerim, o benim kremlerimi kullanır:)
Bazen beraber aynı kitabı alırız ve ayrı evlerde beraber okuruz.
Aynı üniversitede başka bölümlerdeyiz. Staj yaptığım zamanlar yorgunum diye benim için proje hazırladığı oluyor. Bende yabancı dilini ilerletmesi için çabalıyorum.
Bazen gözüme kestirdiğim gömlekleri denettiriyorumm onaa 'çok yakıştı canım almalısın' diyince her ne kadar benim dar kotlarımla erkek gömleği giymeyi çok sevdiğimi bilsede dayanamıyor ve alıyor:)
Otobüs durağında beklerken son paramızla alıp paylaştığımız simitten hiç bir farkı yok benim için alyansında künyeninde.
Önemli olan hayatımda herhangi bir şeyi paylaşacağım insanın olması.
Keşke insanlar 17 sinde yaşaması gereken duyguları 30 yaşına bırakmasada bazı şeylerde mutlu olmak için geç kalmasalar.

Son düzenleme:
Aile bilmediği müddetçe bir önemi yok diyen arkadaşlar madem ki aileyle bir önemi var sevgilinizle takacağınız yüzüklerden annenize babanızada birer tane takında anlamı olsun.
Öyle iki kişi arasında kuru kuru olmaz:)
Yaa bu kadar masum bir şeyi niye namus meselesi haline getirdiniz?
Burda kimse kimsenin anası babası değil öğüt vermeyelim boş boş.
Yok sen şu kadar yaştasın yakışıyor mu falan.
Size yakışıyor mu haddiniz olmayan öğütler vermek? Burda hepimizin ailesi var.
Bence yüzük takmak sevgiliyle aynı şeyi paylaşmak açısından keyifli.
Bu bir tişörtte olabilir kolye veya yüzük farketmez. Takı veya giysi olmasına gerek yok duygularınızı paylaşabilirsiniz.
Ben künye takıyorum mesela liseden hemen sonra takmıştık 3 sene oldu hala takıyoruz.
Onun tişörtlerini giyerim, o benim kremlerimi kullanır:)
Bazen beraber aynı kitabı alırız ve ayrı evlerde beraber okuruz.
Aynı üniversitede başka bölümlerdeyiz. Staj yaptığım zamanlar yorgunum diye benim için proje hazırladığı oluyor. Bende yabancı dilini ilerletmesi için çabalıyorum.
Bazen gözüme kestirdiğim gömlekleri denettiriyorumm onaa 'çok yakıştı canım almalısın' diyince her ne kadar benim dar kotlarımla erkek gömleği giymeyi çok sevdiğimi bilsede dayanamıyor ve alıyor:)
Otobüs durağında beklerken son paramızla alıp paylaştığımız simitten hiç bir farkı yok benim için alyansında künyeninde.
Önemli olan hayatımda herhangi bir şeyi paylaşacağım insanın olması.
Keşke insanlar 17 sinde yaşaması gereken duyguları 30 yaşına bırakmasada bazı şeylerde mutlu olmak için geç kalmasalar.
o kadar güzel anlatmışsın ki gerçekten ağzına sağlık canım bencede bu yüzük takma girişiminde bulunan herkesin kalbinde ve beynindeki düşüncelere tercüman olmuşsun

bizde taktık aşkımla 16.12.2008 de çıkmaya başlamıştık. O 14.02.2009 sevgililer gününde gümüş alyans almış çok mutlu olmuştum. Bunu yapmamızın sebebide ben üniversitede okudugm için sözlü nişanlı sanıp çıkma telifi falan etmesinler diye

kızlar ben aşkoşumla 16.08.2003 de tanıştık. 4 sene önce doğum günümde bana tek taş taktı. onun ailesi bilio benimkiler annem ablalarım felan bilio. şu an ayrıyız mafoldumben ama onu çok seviorum opuyorumnanaktan şu an ayrı olmamız ömür boyu ayrılmak anlamına gelmio. Ömür boyu beklemeye razıyım yeter ki gelsin :Saruboceq:

bence güzel bişey.ben o yüzüğü takmadan dışarı çıkamaz oldum.yüzüğü görenler hepsi olmasa da çoğu sana yaklaşmıyor.hele de erkek arkadasım benim olmadığım zamanlarda o yuzuğü takıyor ya..kızlar fazla bakmıyor ona.bence süper bi duygu.askerden gelsin gerçeğini takıcaz inşallah.

ewet ben yüzüğü taktığım halde bakan hödükler var yaaaa takmasan neler olacak bilmem yani ama takmak iyi bence :KK66:

ay benimki çok ilginç oldu,bizim evlenmeden önce çok yoğun bi ilişkimiz vardı deli gibi kıskanıoduk birbirimizi(hala öle ama:KK70:)bigün sahilde oturos yüzük takalım dedim aaa doru yaptı :KK70: neyse biz taktık yüzğü bizim amacımız o yüzüğü ciddi şeler yaşanan kadar çıkarmamak,neyse bu evine gitti babası demesin mi siz benden habersiz nişanladınız mı die biraz yaygara kopmuş tabi evde:)işte neymiş yüzük çok kalınmış falan filan sonra herkesin gözü alıştı tabi şu an taktığımız yüzük onun 3 katı mesela:KK70:
yani o zamanlar resmen bi kız olarak ben dedim takalım die var mı böle bişi yaaaa:KK70:

Bu konularda hiç aceleci olmamışımdır.Eşimle tanıştığımızın 2.haftasında bana yüzük alıp getirmiş.:roflol: Bana çok çocukça gelmişti.Deli çağlarımda olmama rağmen o zamanlar,böyle düşünmüştüm.:jeyyar:
Ailem bilmiyorsa o yüzüğü takmanın ne anlamı var ki?Kendi aramızda neden yüzük takalım ki?
Zaten aramızda gönül bağı varken gizli işler karıştırmanın ne anlamı olabilir? :nazar: püffff :nazar:

bana da cocukca geliyor..ciiddi gelmiyor yanı...en guzeli aile arasında takmak herkes bilmeli...

ben takmadım,gereksiz buluyorum.herhangi bir yüzük olabilir ama alyans takılmasını uygun bulmuyorum.lise çocukları bile takıyor şimdi,gelenek gibi oldu,biriyle çıkmaya başlayan hemen alyans geçiriyor parmağına.bence bu kadar basit olmamalı her şey.ama takana da bişey demem o da onun seçimidir.

benmde sevgilim 8. ayımızda 14 Şubattaa bana tek taş takmıştı çok mutlu olmuştumhihoyyyt
şu anda 14. ayımızdayız ve aramızda biraz fazla yaş farkı olduğu için benim büyümemi bekliyoruzmafoldumben
ama 2 sene sonra faln nişan düşünüyoruzz...
ama aşkımıı herşeyden çok sevdiğim için sonuna kadr beklemeye razıyımm:asigim:

bizde 1.ayımızda taktık ben çok severek takıyorum yüzüğümü zaten onun tüm ailesi biiyor ve görüşüyoruz benimde annem ve kardeşim biliyor babamda zamanla öğrenir inşALLAH 3 yılımız bitmek üzere gerçeğini takana kadar onu parmağımdan çıkarmam

Son düzenleme:
niye insanlardan gizli saklı olsun ki ben istemem kimseden gizliycek saklıycak bişeyim yok olucaksa herkez bilsin en güzel şekilde, olması gerektiği gibi olsun

Son düzenleme:
bizde taktık amacımız şu anda hayatımda biri var mesajını vermekti insanlara açıkçası pişman değilim yakında 2. senemize giricez yüzük olayını ne saygısızlık ne de birilerinden birşey gizlemek olarak görüyorum ayrıca hem sevgilimin hem de benim ailemden herkes biliyo onun zevki başka bencezemuszemus

X