Kız İsteme isteme ve söz olacak, sözde neler yapılıyor?

bazı yerlerde erkğe serçe parmağına takması içinde yüzük oluyo sözde takılıyo buda

kıza sözde tek taş erkeğe serçe parmağına bir yüzük takılı tam adını bilmiyorum ama öyle bişey takıldığını biliyorum herkez yapmıyo tabi bunu

Bizde oyle birsey yok sadece kıza yüzük takılır

Benim sozumde yaklasik 40 kisi vardi.nisanlim çikolatayi bana verdi cicekle beraber salon masasina koyduk herkes gorsun diye.ben mutfakta bekledim isteme basliyor dediklerinde kapiya yakin bi yere oturdum ben duyamadan isteme fasli bitmisti yengemler duymadık tekrar isteyin falan dediler:)))nisanlimin abisi ikinci kez istedi babam da verdim gitti dedi:))ben hemen kahve yapmaya basladim anne babalarin ve nisanlimin kahvesini ben yaptim digerlerini yengemler ben dagitirken hizli hizli pişirdiler bu arada nisanlimin kahvesine tuz koymadim:))nisanlim bu asamalarda baya terledi yengesi annemden havlu istedi mini dantelli mutfak havlusu verdik askima ceyizimden:)))tam 30 fincan kahve dagittim o gün:)))sonra nisanlimin abisi yüzükleri keselim dedi sözde yuzukleri erkek tarafi kesti (salonda nisan yapilacagi icin orda benim dayim kesti) bahsis isini de salona birakmadik evde makas kesmiyor dendi nisanda tekrar denmedi:))) yuzuklerin ardindan nisanlimla cikolata dagitip el öptük en son cay yapildi cayin yanina ikramlar hazırlamıstik onlar dagitildi ben nisanlimla oturdum ve fotograf cekindim servise sen karisma dedi yengem ve en yakin arkadasimla beraber servisi ustlendiler sagolsunlar:))) sözümüz de boyle bitti:)))

Biz sadece alyans aldik sozde de onu taktik ben tek yuzuk olsun sonsuz olsun istedim nisanlimda kirmadi beni 25 gun vardi sozle nisan arasinda.yuzukleri alirken fazladan yedek kurdale aldik nisan gunu arabadan inip salona gecmeden yuzukleri kurdelaya baglayip en yakin arkadasima verdim oda anneme verdi böylece bu da atlatildi 3 ay oldu nisanlanali 9 ay sonra da dugunumuz var hayirlisiyla.nasil olacak derken hersey kendiliğinden gelisiyor:KK66:))

Ben Giresunluyum nisanlim rizeli onlarda soz icin annelerimizin alyansi vardir ya ince ondan takiyorlarmis nisana alyans aliyorlarmis ama ben oyle istememistim tercih meselesi tamamen.

X