Adet öncesi kahverengi akıntı :(((

inşallah kısa zamanda bebeğinize kavuşursunuz.benim eşimede sperm hareketliliği yavaş demişlerdi ilaç verdiler.hatta o ara varikoseli çok araştırmıştık nasıl birşey diye.eşim iki hafta filan kullandı ilaçları sonra bıraktı başka bi hastanede yaptırdı aynı testi orda da dedilerki hiçbirşey yok sayısıda hareketide çok iyi.valla bizde anlamadık ilk hastanede niye öyle demişlerdi.bu ay zaten doktorada gitmedik biraz mola.yoruluyor insan psikolojik olarak.

Aynı durum bizde de oldu canım. Özel bir hastanede verilen sonuçla devlet hastanesindeki sonuç aynı değil. Hatta başka özel hastaneninkiyle bile farklı. İyice araştırmak lazım. Ben de çok yoruldum. Bu ay biz de ara verdik. Öbür ay bakacaz :KK43:

canım bende de aynısı olmuştu doktora gittim hamilelik şüphemin olup olmadığını sorduğunda hayır cevabını verdim ve biçok test yapmıştı hiçbişey çıkmadı hoca da 'çok ilginç son zamanlar fazla hava değişikliği yaşadın mı' dedi ben de o ay içinde 3 kere ankara'ya gidip geldiğimi söyledim ve hava değişikliğinden olabileceğini söyledi.

ben de son aylarda aynı sorunu yaşıyorum.
adet olmadan 2 veya 3 gün önce kahverengi akıntı oluyor.
bi sorun olduğunu düşünmedim hiç doktora da gitmedim açıkçası

Merhabalar herkese benmde aynı şikayetim oldu 2 gün önce kahverengi akıntım geldi ve şuan birşey yok neden öyle oldu anlamadım adet tarihim de değil bende merak ediyorum???

canım bebek düşünüyormusun ? neden sordum çünkü implantasyon (yerleşme kanaması ) da olabilir .

selam kızlar aynı sorun bende de var reglim hem gec geliyor hemde once 5 gun kahve akıntı sonra kan..
doktora dedim duzensiz problemli yumutlama belirtisidir dedi..
ama başka bşey olabilir mi acaba rahimde iltihap yapısıklık falan
benim hsg cekildi tupler tıkalıydı ,basıncla biri acıldı ..
belkide rahimde iltihap falan var ve onlar tıkadı tupu ne bileyim...
Canım naptın çocuğun oldu mu ve sebebi neymiş öğrenebilir mi

Benim 2sene önce üç gün boyunca kahverengi akıntı geldi.nisan ayındada öyle olursa doktora giderim diye düşündüm. daha sonraki nisan ayında adet olmayınca test yaptım hamileymişim.Doktora gittim doktor bebeğin söylediğim son adet tarihinden daha büyük olduğunu söyledi.Meğerse o üçgünlük kahverengi akıntı bebeğin rahme yerleşmiş olmasından olabiliyormuş.Yani bazen gebelik berlirtisi bazende adet olcağının habercisi.Allahım istiyen herkese hayırlı evlat nasip etsin.

Merhaba canlar benimde bir problemim var ama tiroidden mi hormonlardan mı neyden kaynaklandıgını bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ Adetime 5 gün var ama 2 gündür lekelenmem var hiç böle olmamıştım arada sancılarım oluyor ama geçiyor böle bir durumu yaşayan arkadaşlar var mı

Benim 2sene önce üç gün boyunca kahverengi akıntı geldi.nisan ayındada öyle olursa doktora giderim diye düşündüm. daha sonraki nisan ayında adet olmayınca test yaptım hamileymişim.Doktora gittim doktor bebeğin söylediğim son adet tarihinden daha büyük olduğunu söyledi.Meğerse o üçgünlük kahverengi akıntı bebeğin rahme yerleşmiş olmasından olabiliyormuş.Yani bazen gebelik berlirtisi bazende adet olcağının habercisi.Allahım istiyen herkese hayırlı evlat nasip etsin.

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım🙏😁

Merhaba canlar benimde bir problemim var ama tiroidden mi hormonlardan mı neyden kaynaklandıgını bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ Adetime 5 gün var ama 2 gündür lekelenmem var hiç böle olmamıştım arada sancılarım oluyor ama geçiyor böle bir durumu yaşayan arkadaşlar var mı
Bende aynı durumdayım şu an:işsiz:Bat yarın dananın kuyruğu kopacak bakalım:KK57:

Bgün dört gün oldu hafif lekelenme var bakalım adetime bir gün kaldı ne olucak bilmiyorum gebelik testi yaptm negatif çıktı ama karnımda kasıklarımda hafif agrı sancı var pufff 😰
Ya aynen benimde öyle hala lekelenme oluyo aynı durumdayız resmen. Çok heyecanlıyım yarın sabah test yapıcam ben dayanamıcam:halay: sende yappp💃🏼

Bgün dört gün oldu hafif lekelenme var bakalım adetime bir gün kaldı ne olucak bilmiyorum gebelik testi yaptm negatif çıktı ama karnımda kasıklarımda hafif agrı sancı var pufff 😰
Belki geç döllenme olmuştur ya burda çok okudum ben benimde çok çok silik 2. Çizgi çıktı ama emin değilim o yüzden tekrarlıcam yarın testi🧐

Belki geç döllenme olmuştur ya burda çok okudum ben benimde çok çok silik 2. Çizgi çıktı ama emin değilim o yüzden tekrarlıcam yarın testi🧐
Evet canm öylede olabilir ben testi dün yaptım tek çizgi çıktı ben birdaki testi eger olmazsam adet 4 gün sonra yaparım kesin olur o zamn sonuç

X