hangi bebek arabası güzel kullanıslı bakar mısınız?

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
41
KIZLAR HANGİ BEBEK ARABASI DAHA HOŞ DAHA KULLANISLI....ASLINDA BEN CHİCCOYU ALDIM FAKAT DEĞİŞTİRME ŞANSIM VAR DEĞİŞTİRSEMMİ ACABA..YA COK YER KAPLIYOR VE COK AGIR Bİ ARABA..TASIMA KOLTUGUDA 6 KG BEBEKTE KONUNCA İÇİNE ZOR TASINIYOR AMA YANINDAKİ HEDİYELERİYLE MANTIKLI GELMİŞTİ..GÖRÜMCEM KULLANIYOR AYNISINI ARABA COK AGIR VE COK YER KAPLIYOR DEDİ ARABANIN BAGAJINI KOMPLE KAPLIYORMUS..

CHİCCOYU 468 YTL YE ALDIM YANINDA İYONLU NEMLENDİRİCİ BUHAR MAKİNASI VE CHİCCO TELSİZ HEDİYELİYDİ

JANE ARABADA TASIMA KOLTUGUYLA BİRLİKTE 669 YTL YANINDA MAMA SANDALYESİ HEDİYELİ

SİZCE NE YAPSAM...KARAR VEREMİYORUM...YARDIMCI OLUN LÜTFEN...

bu ikisi aynı araba puset cıkıyor sade iskeleti kalıyor tasıma koltugunu üzerine monte edebiliyorsun..1-1,5 yasına kadar kullanabiliyormus..yani biyere giderken bebişi koltuguyla yanına koyuyorsun..bagajada sadece iskeleti..pusetide 1-1,5-yasından sonra kullanıyorsun..şemsiye gibi katlanıyor..

aldığım chiccoda bu model..bunun grili ve turkuaz mavilisi..durun koyuyorum onuda hediyeli haliyle ve aldığım renkte...

evet ne yapsam şimdi acaba..lütfennn yardım edinnnn...yorumlarınızı bekliyorum

canım aldıgın urun zaten normalde 250 300 arası 100 bebek telsızı 100 buhar makınesı aynı parayı cıkarmıslar yanı eger agarsa hıc tavsıye etmem canım bende kraftın urununu aldım pusetle takım ınanırmısın arabayı cıkarrmak ıskence gıbı gelıo hem agar kaldır bındır zor oluyo bebegım martta dogdu yaza gelene kadar zaten 1 2 defa kullandım yazın o kadar pısman oldumkı ufak ınce baston alsaydım keske hoop katla ayak altına koy araba bagaja bıle zor gırıyo puset desen cocuk olunca kutuk gıbı oluyo tamam butun markalar guzel kalıtelı ama kullanıslı olması cok onemlı senın yerınde olsam hafıf ınce bısey alırım zaten kısın en fazla gıdecegın yer market ve alısverıs merkezı oluyo yazında rahat edersın pusette alma ana kucagı al cok rahatsız edıo bebegı ıkı buklum hareketlenıncede kendını cabuk atıo dogru duzgun sallanmıo bıle onuda pek kullanamdım sımdı sokucak yer arıorum yınede sen bılırsın tabı

kesinlikle ilki çok güzel ve kullanışlı ben almadan çok araştırmıştım bunu nasıl kaçırmışım dedim görünce, gerçi fiyatı yüksek ama çok hoş chiccoyu beğenmedim açıkçası

bende ilkine bayıldım chicconun çoğu modeli güzel ama bunu beğenmedim benimki pierre cardin ben taşıma koltuğunu ayrı almıştım ama beraber almak daha güzel çünkü bebek arabasıyla gezdirirken uyuya kalıyor tekrar araba koltuğuna alırken uyanıyor ben o konuda biraz sıkıntı yaşadım ayrı aldığıma pişmanım

canım bende elifnazın yazdıklarına katılıyorum.banada taşıma koltuğu hediye gelmişti,dolayısıyla bebek arabasını taşıma koltuksuz aldık,öyle oluncada biraz ağır oluyor.bencede birinciyi al

bencede değiştırebıme şansın varsa değiştr.bebişnle daha agır olur.ben pıerre cardıne karar verdım.aldıgın yerde o marka yokmu herkes cok memnun oldunu soluo.jane markadada 1 yasına kadar kullanıosun cok az değilmi sonra ne yapacaksın?

bencede değiştırebıme şansın varsa değiştr.bebişnle daha agır olur.ben pıerre cardıne karar verdım.aldıgın yerde o marka yokmu herkes cok memnun oldunu soluo.jane markadada 1 yasına kadar kullanıosun cok az değilmi sonra ne yapacaksın?

canim 1 yasina kadar değil...şöyle bi durum..araba cikiyor üstünden iskeleti kaliyor sadece...1 yasina kadar yaninda sadece iskeleti aliyon...bebeği tasima koltuguyla iskelete koyuyorsun...zaten bütün tasima koltuklari 13 kg ma kadar...yani 13 kilodan sonra sadece iskelete arabayi yani puseti yerleştiriyon 3-4 artik kacyasina kadarsa kullaniyorsun...

tam benim aradığım araba...peki bu araba nerde bu fiyata satılıo??? bulamıyorum...yardımcı olur musunuz?

bence en rahatı baston pusetler araba ne kadar hafifse o kadar kullanışlı oluyor.diğerleri birkaç ay kullanışlı oluyor sonra bebek kilo aldıkça araba ağır gelmeye başlıyor eve çıkarırkende zor oluyor hem bebeği taşımak hem arabayı taşımak..birde kaldırım sorunu var araba büyük olunca onun hakimiyetide zor oluyor bunlarda göz önüne alınmalı bence..

canim ilki kesinlikle cok kullanisli oluyor...bende kizima baska bir markanin benzer bir modelini aldim..benimki sadece 3 tekerlekli olani...cokta rahat oluyor..ben tavsiye ederim...

ben de chicconunkini kullanıyorum ve çok memnunum.kraft istemiştim aslında ama bi arkadaşım çok ağır olduğunu ve kullanışlı olmadığını sööledi.alacaksan chicco al dedi biz de ondan aldık.gerçekten çoğu arabadan hafif.tekerlekleri 360 derece dönüyor,kilit sistemi var.tek elle açıp kapayabiliyorsun.çok yer kaplıyor olmasının nedeni de bu zaten.diğerleri gibi olsaydı bikaç hareketle daha küçük ebatlara indirgenebilirdi.araba koltuğumda yine resimdekinin aynı.ben sadece turuncuyu tercih ettim senden farklı olarak:))

bencede ilki güzel gibi chicco tavsiye etmem çok sorun çıkıyormuş ürünlerinde.Ben jokerden kendi ürününü almıştım 3 tekerlekli çok rahattı ama devamlı tekerleği patlıyordu 6 ay zor kullandık geri verip bebe confortun puset tarzını aldım fena sayılmaz rahatlıkla kullanabiliyorum az yer kaplıyor ayrıca tavsiye ederim

:ecrin_bebek:arkadaslar, jane slalom pro kullanıyorum.
aynı iskelet üzerinde 2 farklı bebek arabası imkanı sunuyor.
portbebe yada anakucağı dedikleri aparat ile yeni doğduğu dönemlerde acayip kullanışlı oldu benim için.
8.aydan itibaren de normal bebek arabası görünümlü aparatını taktık. şimdi keyifli gezintilere çıkıyoruz.
araba göründüğünden çok hafif.açılıp kapanması çok kolay.kumaşı ve aksesuarları çok kaliteli. bakan bir daha bakıyor yolda .
bebek arabasının altındaki sepet yeterli büyüklükte.ama gidon üzerine bir şey (çanta+torba) asma imkanınız yok.dezavantaj gibi görünse de ,bebek aranasının dengesi için çok normal bir tasarım !
tekerlekleri araba lastiği gibi ,hava ile şişiriliyor.yoldaki kavislerden etkilenmiyor çocuk. yumuşacık gidip geliyor her yolda.
ben çok memnunum.tavsiye de ederim.
2009 mayısında 780 tl ye aldık.bebek arabası aparatı+ana kucağı+çanta

ben de jane unique aldım.
çok sağlam ve hafif.
kısacası jane e güveniyorum.
jane tavsiye ederim.
mama sandalyesi de hediyesiymiş çok iyi cidden

kesinlikle küçük bebek arabası tavsiye ederim bende pierre cardinin 3 tekerlekli arabasını almıştım ama bagaja zor sığıyor o zamanlar 4.katta oturuyordum indir çıkar canım çıkmıştı sonra baston tipi küçücük bişey aldım çok rahat ettim

kesinlikle küçük bebek arabası tavsiye ederim bende pierre cardinin 3 tekerlekli arabasını almıştım ama bagaja zor sığıyor o zamanlar 4.katta oturuyordum indir çıkar canım çıkmıştı sonra baston tipi küçücük bişey aldım çok rahat ettim
haklısınız 4.kat asansörsüz zor gerçekten..ama ben zemin üzeri oturuyorum. eve indir çıkar yapmıyorum gerçi.arabanın bagajında duruyor. sokağa çıkınca arabadan alıp,bindiriyorum oğlumu.
valla gezmeğimin önüne geçemezler bu konularla.başka bir lüksüm yok zaten
bayanssulusmile

en güzeli baston bebek arabaları yer kaplamıyor,hafif en azından,ben baston aldım çokda memnunum,o arabaların hepsine baktım ama zaten kendimde ufak tefek olduğum için ağır arabalara hakimiyet sağlayamam die baston aldım,iyikide almışım.eşim her zaman yanımda olmuyo canım sıkılınca çıkıyorum otobüse falanda çok rahat binebiliyorum bastonla kesinlikle tavsiye ederim,

X